Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:22 28.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема поооомощ - космите са навсякъденови  
Автор4o4ko (Нерегистриран)
Публикувано03.09.04 19:14



Здравейте, незнам как е при вас, но в къщи е голям ужас,- мъхчета и косми са завзели всяко кътче. Нямаме една обезкосмена дреха и завивка. Даваме и витамини, сресваме я редовно с четка за котки, но космите са от пода до тавана. Къпане също не помага ( а и не е лесно ). При вас така ли е ? Дайте моля ви се някакъв съвет относно храна, витамини, процедури и т.н. Мерси !



Тема Re: поооомощ - космите са навсякъденови [re: 4o4ko]  
АвторKAPИ (Нерегистриран)
Публикувано04.09.04 02:17



не може няма начин косми винаги е имало и ще има, мога да ти дам съвет за ефикасното им почистване - но не може да не се скубят и да са навсякъде - трябва да се примириш моите килими са тип мокетени и много пухкави - най-добре ги почиствам по следния начин: слагам си на ръцете гумени домакински ръкавици, намокрям ги, клякам на килима и почвам да ги събирам чрез ръкавицата - дори прахосмукачката не ги събира така, както гумената ръкавица. има едни много хубави четки - също за тая цел - но търся такава от няколко месеца и никъде не намирам, така че разчитам на ръкавиците дерзай!



Тема Мокра ръканови [re: 4o4ko]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано06.09.04 11:47



....само мокра ръка му е майката иначе спасение няма! Ще се улесниш и ако я сресваш всеки ден, но и това не е решение Затова продължаваш да си гледаш котето, снабдяваш се с много четки за дрехи и мокри кърпичики и така............................
Има едни нови "НЕЩА" не им знам името, едно кръгло и цялото е обвито в нещо като лепенка, прилича на огромен скоч. Като прокараш това нещо по-дрехите си то обира всички косми много е ефикасно!

Успех!

Le vieil homme part tout seul, a la recherche d'un grand poisson


Тема Re: поооомощ - космите са навсякъденови [re: 4o4ko]  
Автор netcat (раз-очарована:))
Публикувано06.09.04 21:10



Чочко старозагорския дългокосмес хубавец ли е това?
Виж, даваш биотин (Kitty's na beaphar са добри, а и се харесват от котетата, за разлика от някой други), давай по 10 хапченца от тия за деня, къпи го веднъж в седмицата и го сресвай сутрин и вечер и ще видиш, че космите ще изчезнат, или поне значително ще намалеят

Когато единственото, с което разполагаме е чук, всичко наоколо ни изглежда като пирони


Тема Re: поооомощ - космите са навсякъденови [re: netcat]  
Автор pc.com (cat person)
Публикувано06.09.04 21:14



как така по 10. на опаковката пише по 3-6. това за засилване или по принцип даваш по толкова?



Тема Re: поооомощ - космите са навсякъденови [re: pc.com]  
Автор netcat (раз-очарована:))
Публикувано06.09.04 21:23



Пише от 3 до 6, но това си зависи най-вече от килограмите. Аз лично винаги прехвърлям тази доза, защото ни най-малко не са опасни дори при огромно предозиране. Биотина е водноразтворим и това, което не се резорбира се изхвърля с урината. Таурина също не би навредил при нормални обстоятелства. Другите мишките и рибите, също не могат да станат опасни.

Когато единственото, с което разполагаме е чук, всичко наоколо ни изглежда като пирони


Тема къде ги продават НЕЩА-та? [re: Puzzle]  
АвторKAPИ (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 11:18



кажи ми, моля те, къде ги продават "ТИЯ НОВИТЕ НЕЩА" - дето приличат на скоч? може би това е нещото, на което аз казвам четка? и което търся от зимата насам?



Тема Re: къде ги продават НЕЩА-та?нови [re: KAPИ]  
Автор Puzzle (вода)
Публикувано07.09.04 13:21



Ами продават ги в домашните потреби, но то не е четка. Действа на принципа на скоча, полепва всичко от дрехите като прах, косми и др. Като се напласти единия слои и не лепне повече се къса и отдолу има друг и така има около 20-30.....

Le vieil homme part tout seul, a la recherche d'un grand poisson


Тема Re: къде ги продават НЕЩА-та?нови [re: KAPИ]  
Автор frisky lioness ()
Публикувано07.09.04 13:27



Мисля, че нещо подобно съм виждала по WS Teleshop (имат магазини в по-големите градове) На рекламата се използваше за обиране на малки прашинки и косми от дрехите. След това се измива под течаща вода

All things are full of signs, and it is a wise man who can learn about one thing from another.


Тема Re: къде ги продават НЕЩА-та?нови [re: frisky lioness]  
АвторKAPИ (Нерегистриран)
Публикувано07.09.04 13:43



благодаря ти - аз много-много не им вярвам на тия WS-телешоп-ове......но ще взема да намина през тоя на Алабин:))))))))))))))))))))




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.