Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 19.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Я си признайте!нови  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано10.08.04 12:46



Всеки се обяснява колко много си обича котките, но я си признайте и кога сте ги понаритвали? Не казвам тояно бой, а когато сте изнервени а котака я чака да му дадете нещо да яде, я иска да го галите, ама не вие до това в момента.



Тема Ами никога не съмнови [re: MichaelLeRoi]  
Автор PanTer ()
Публикувано10.08.04 13:40



правила нищо по-сериозно от това да и викна. Или просто да я преместя. Освен когато си играем и се перваме кой където свари - лекичко аз, не толкова лекичко тя.
Дори когато ми е раздирала краката (ядосана, че не съм и обърнала достатъчно внимание според нея) не съм могла нищо да и направя, защото болката е доста силна...



Тема Re: Я си признайте!нови [re: MichaelLeRoi]  
АвторKAPИ (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 10:51



никога не сме го удряли! дори и когато понякога е невнимателен и ми обръща саксиите и целия под става в пръст, всяка вечер около 21 часа се покачва на една масичка, на която стои едно мое любимо и много екзотично цвете - вече му е надъвкал любимеца ми листата на цветето, но като го видя, че се запътва натам, просто му извиквам малко по-силно и той се разкарва от там, но да го удрям или ритам - абсурд



Тема Re: Я си признайте!нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано11.08.04 12:35



Ами аз също не съм я удряла нашата хубавица. Дори, когато събори любимия ми кактус - точно 2 минути след като ми беше подарен за рождения ми ден... За карането чат пат и повиквам, но тя е сравнително добро коте и слуша.



Тема Re: Я си признайте!нови [re: Sony^-]  
АвторKAPИ (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 12:41



ужас! добре че кактуса не е паднал върху нея



Тема Re: Я си признайте!нови [re: MichaelLeRoi]  
Авторttttttt (Нерегистриран)
Публикувано11.08.04 12:46



[image][/image]



Тема Re: Я си признайте! [re: KAPИ]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано11.08.04 12:49



Кактусът не е паднал хич върху нея - падна върху чисто новия ламинат. Ама да видиш дали се качва вече на парното при кактуса.



Тема Re: Я си признайте!нови [re: Sony^-]  
Автор Survivor (новак)
Публикувано11.08.04 12:55



И ние много мразим кактуси . Един такъв доста време ми стоеше на бюрото, докато аз един злощастен ден не реших да си го занеса вкъщи за малко. На третия ден в саксията беше останала само дупка, а самия кактус го намерихме няколко месеца след това, заврян между ребрата на радиатора .
Бой обаче не е яла. Само един път я пернах по ушите розови, но тя го прие на игра. И досега като искам да си играем, я первам леко с пръст по ушото и се почва . Не и викаме също - достатъчно е се каже "Не" с по-остър тон.

но след безсънни дълги нощи станах силен и голям
и вече знам, че мога да се справя сам


Тема Re: Я си признайте!нови [re: Survivor]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано11.08.04 13:14



Ние може да се каже, че мразим всички цветя, които ни пречат да се качим на прозореца да гледаме птичките. А понеже има много цветя на перваза, перченето на птичките на дървото не се получава много. Та може би затова реши веднага като донесоха кактуса, че има достатъчно цветя там, тоя трябва да се махне.



Тема Re: Я си признайте!нови [re: MichaelLeRoi]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано11.08.04 13:46



Хапвали са и бой.
Ама обикновено като сгафят нещо си знаят и се увират в някоя дупка - ходи ги търси ако си нямаш работа.
И е достатъчно да им викнеш и разбират гадините.
И веднага се правят - ама това се отнася за другата котка нали?

Bеer? Mоre?





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.