Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:51 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема хора котето ми не е добре майнови  
Автор Lenor (боклук)
Публикувано05.07.04 00:35



здравейте
зна4и мам едно коте на около година взех го от улицата преди две седмици беше много разгонено и взе 4е избиага . Сигурно е бременно стото като се прибра после и не беше разгонено.
сега в петук сега не си изяде манджата цялата много се за4удих как таака не изяде вси4ко което съм му сипал и в субота и неделя изопщо не иска да яде сложил съм му най разли4ни работи от вси4ко има и вода не пие само спи и слабей
сега преди малко го вдигнах сиакасх потреперва несто
няма температура носъ му е влажен .
Каде да отида утре ?
какво му има бе?
много ми е гадно



Тема Re: хора котето ми не е добре май [re: Lenor]  
Автор йo! (непознат )
Публикувано05.07.04 10:31



ми заведи го на ветеринар, какво се чудиш. Така ще знаеш със сигурност.



Тема Re: хора котето ми не е добре майнови [re: Lenor]  
АвторCЪBET (Нерегистриран)
Публикувано05.07.04 11:35



ИДИ В ЖК СТРЕЛБИЩЕ - НА УЛ. НИШАВА №113А - ТАМ ИМА МНОГО ДОБРИ ВЕТЕРИНАРНИ ЛЕКАРИ - КЛИНИКАТА СЕ КАЗВА БЕСТ ВЕТ - ЩЕ ГО ОПРАВЯТ КОТЕНЦЕТО!!!



Тема blagodarq mnogoнови [re: CЪBET]  
Автор Lenor (боклук)
Публикувано05.07.04 18:45



blagodarq mnogo



Тема Re: blagodarq mnogoнови [re: Lenor]  
Автор K_Power (2x2cv HITACHI)
Публикувано05.07.04 19:13



Moito pak predi 2 dni umria.Gorkoto beshe na okolo mesec kogato go vzeh ot ulicata.Za 4 dni taka se privarzah kam nego,che kato umria mi stana mnogo tapo.Neznam kakvo shte pravia kogato nedai boje kucheto mi,s koeto sym ot 6 godishen,a sega sam na 14.



Тема Re: blagodarq mnogoнови [re: K_Power]  
АвторKAPИ (Нерегистриран)
Публикувано06.07.04 11:41



съболезнования за котенцето а иначе - както се казва - всяко зло за добро - ако в тоя случай изобщо може да има нещо добро - това е, че си бил с него само 4 дни - имаш представа как се привързва човек към животно, с което е живял по-дълго време




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.