Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:39 27.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Суетни ли са котетатанови  
Автор bira_more (бира)
Публикувано09.04.04 14:55



Много ме кефят котетата когато още са малки и се срещнат с Огледало.
И почнат - а там има друго коте.
Чакай сега да се заям с него.
Е да ама не другото коте е отзад.
Аууу ами сега?
Как да го хванем?
Стигаме до края на огледалото.
Гелдаме лошо другото коте и прас - пускаме една лапа отзад.
Колко кофти там няма никой. И тия гадните големите ми се хилят.
Аз съм сърдито и нещастно коте на което всички му се смеят. И ще се сърдя и цупя.
Минават години - и котката вече ползва огледалото да те наблюдава скришом - котка шпионин :)))

Bеer? Moooorrre?


Тема Re: Суетни ли са котетатанови [re: bira_more]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано09.04.04 16:40



Нашата принцеса много обича да се гледа в огледалото. Явно вече е проумяла, че това е самата тя. Имам чувството, че като се гледа сама на себе си се кефи и възхищава.



Тема Re: Суетни ли са котетатанови [re: bira_more]  
Автор PanTer ()
Публикувано09.04.04 16:48



Ние сме същите. Само дето още понякога се чудим къде ли е онази котка, дето все е заплаха за нашата територия и я да видим сега като клекна да я пазя как ще дойде. И в същност кой ли има по-голямо търпение...
Само дето нейното търпение много бързо се изчерпва.
За сметка на това е много интересна когато преместим огледалото на друго място. Моментално отива да търси котката, гледа зад огледалото и изобщо - става екшън.

Редактирано от PanTer на 09.04.04 16:51.



Тема Re: Суетни ли са котетатанови [re: bira_more]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано09.04.04 23:41



егати!
само нашта ли е такава глупава че даже не разбира че се гледа в огледало???
никакво внимание, опитвала съм! все едно пред обикновена стена стои. Грам интерес към изображението не проявява!

глупава котка, глупава! :))

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: Суетни ли са котетатанови [re: Loretta]  
Автор Nyut (daydreamer)
Публикувано10.04.04 02:39



Хех, чак пък глупава :)) И ние като бебе хич и не му обръщахме внимание. Сега обаче много обичаме да си седим и да фиксираме някой в очите през него. Много странно усещане е, но пък и той си е хитър - в тесния коридор, вместо да си извива вратлето да гледа нагоре, просто повдига очета и ги впива в твоите, следи те с поглед, чак почваш да се притесняваш по някое време и да се чудиш какво не ти е наред, та така те е зяпнал...




Тема Re: Суетни ли са котетатанови [re: Nyut]  
Автор Loretta (curse)
Публикувано10.04.04 03:25



хехехе :)
еее взех да се потискам вече!
ама ние имаме огледало само в банята над мивката и трябва специално да я вдигна и да я насоча към него, а тогава има къде-къде по-интересни неща за гледане - например целия калабълък нареден по рафтчето пред огледалото
и тя се разсейва!
може затова да е, а?
трябва да си купим голямо огледало, което да стига до земята, и тогава може пък да го отчете като огледало?

искам да ме гледа така от огледалотооооооо

ако не, ще я обявя наистина за глупава котка! и без туй е блондинка (справка - снимките)

a wee little girl with a can of gasoline


Тема Re: Суетни ли са котетатанови [re: Loretta]  
Автор PanTer ()
Публикувано10.04.04 16:59



Ей, нали знаеш, че туй за блондинките е само мит
Със сигурност е от огледалото. Ние например имаме и в спалнята и в коридора, но те са закрепени за стената и не стигат до земята. Грам внимание не им обръщаше. Нещата се промених когато сестра ми домъкна от някъде едно подвижно, стигащо почги до земята огледало. Споко, котката ти си е напълно нормална.



Тема Глупави ли са котките?нови [re: PanTer]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.04.04 19:10



Вица сигурно е стар ама много ми хареса.

Кои са по глупави - котките или кучетата?
Вие да сте виждали 10 котки да теглят шейна с чукча и багаж през снежните преспи?

Bеer? Moooorrre?


Тема Re: Глупави ли са котките?нови [re: bira_more]  
Автор PanTer ()
Публикувано10.04.04 19:17



Вица е супер!!!
Замислих се малко над въпроса как се измерва глупостта.... Май всичко е доста относително. И спрямо нашите човешки (порядъчно несъвършени и искривени) представи и спряма индивидуалната ни преценка.... Но да не навлизам в дълбоки философски измерения все пак.
Иначе лично аз смятам, че котките са едни от най-интелигентните същества ако и да се връзват на все едни и същи номера като например на теглене на въженце за да излязат изпод леглото, търкалящо се топче или - най-сигурното - шума на сушоара или прахосмукачката...



Тема Въобще не си права [re: PanTer]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.04.04 21:21



Котката се връзва само когато и е кеф да се върже.
Демек благоволи да те удости с честта да си играе с теб.
Е докато са малки лесно се връзват, ама сега?
Знаеш ли колко ме обичат като са гладни?
Само да ги погледна и на задни лапи ще проходят.
А като хапнат и да писукам и да се правя на маймуна в най-добрия случай ме гледат - а бе тоя кретен що се прави на маймуна - няма ли си друга работа?

Bеer? Moooorrre?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.