Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:15 09.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема БЪЛГАРСКИ САЙТОВЕ ЗА КОТКИ!!!  
Авторнинa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 01:31



Случайно открих три сайта на български развъдници за котки. Разгледайте ги и си кажете мнението. Ако някой знае за други нека ги сподели с нас.

http://www.trankfilina.com

http://www.persy-de-gal.hit.bg

http://www.keyboss.com



Тема Re: БЪЛГАРСКИ САЙТОВЕ ЗА КОТКИ!!!нови [re: нинa]  
Авторviki (Нерегистриран)
Публикувано13.02.04 20:01



Разгледах ги обстойно, много са хубави и котките са много сладки
Най-вече ми направи по-специално впечатление втория - просто е страхотен! А и белите котки са ми любими.



Тема Заблудил си се!!!нови [re: viki]  
АвторПoзнaвaч (Нерегистриран)
Публикувано16.02.04 14:22



Не се заблуждавай от оформлението на сайта. Точно пък тези /вторите/ са най-комерсиализираните и студенокръвни ТЪРГОВЦИ /с адвокатски манталитет/, които съм срещал по изложбите. С една дума МАФИЯ!!! Ясно ти е, че в България не всичко е такова, за каквото се опитва да се представи.

За другите два развъдника, не мога да ти кажа нищо, някой който ги познава да каже.



Тема Re: БЪЛГАРСКИ САЙТОВЕ ЗА КОТКИ!!!нови [re: нинa]  
Автор true^boy (since 1994)
Публикувано17.02.04 00:28



Абсолютно съм съгласен, че в България чистопородни котки се отглеждат и развъждат основно за пари, но моля Ви БЕЗ ИЗЛИШНА ЗЛОБА. Колкото до идеята на постинга можеше и по-директно да се анонсира старта на съответната уеб-страница на развъдника. Аз се сещам за поне още два линка, но тъй като целта е била друга няма да ги споделя.



Тема Re: Заблудил си се!!!нови [re: Пoзнaвaч]  
Авторquot;Persy de Galquot; (Нерегистриран)
Публикувано17.02.04 23:54



След справка разбрах, че мнението на "познавача" и обява за продажба на персийски и екзотични котки от Пловдив са от един и същи човек, така че не можеш да се скриеш Дмитрий. Да само за това, че имам "адвокатски манталитет" си прав. Има ли друг развъдник, който да поднася толкова достоверна информация за изявите си подкрепена с фотографии. Има няколко Мафии по света, но руската е навсякъде г-н ВНУК на Александра Ермоленко. От двадесет години баба ти продава котета, да беше и направил и на нея едно спретнато сайтче? Неее няма да го направиш, защото се крие. На последната изложба се появи с нахлупена шапка до носа. Хората с чиста съвест не се крият.Не лъжи, че не познаваш другите два развъдника, много добре знаеш на кой са. И понеже не си показвате котенцата, а true^boy се интересува много от тях, ще ги постна аз от твоя личен архив



Ето и "студенокръвната" ти баба с нахлупената шапка, как си бъбри с Олга Сизова - съдийката от изложбата в София и обсъждат следващите ви награди. Не са се виждали от изложбата през март 2001г. От тогава няма награда. ТОВА Е МАФИЯ


Мисля, че това е достатъчно, но ако продължаваш да пишеш глупави лъжи по мой адрес, ще продължа със снимки и факти по адвокатски.


И за да разберете с какво се занимаваме в дружеството, ще пусна нова тема в dir-a - ИЗЛОЖБИ, а не с лъжи и ругатни по адрес на хора, които работят за правилното развитие на фелинологията в България.



Тема Re: Заблудил си се!!!нови [re: quot;Persy de Galquo]  
Автор минaвaщa (open-minded)
Публикувано18.02.04 09:32



Моля за извинение,че се намесвам в тази нелицеприятна размяна на обиди. Не зная кой е прав и кой крив и без това да ви обижда - НЕ ме и интересува. Бих сикала само да помоля да се избере друг начин и друго място където да разрешавате подобен вид личностни отношения. Тук повечето от нас влизат за да се разтоварват и не е приятно да се четат такива постинги. Нищо лично към никого от Вас, любовта ми към животните е чисто емоционална и нямам претенции да разбирам от фелинология- но това не е професионален клуб и затова не изпитвам угризения.
Желая ви успех в начинанията!



We will someday cross the
Rainbow Bridge together




Тема Re: Заблудил си се!!!нови [re: quot;Persy de Galquo]  
АвторПoзнaвaч (Нерегистриран)
Публикувано18.02.04 14:07



От всичко изписано от Вас, стана ясно единствено, че нещо и в отношенията ви с въпросната жена също не е наред, не е единствената "заподозряна" май.
От нерви ли или какво, нещо започнахте да халюцинирате и Ви се привиждат "капелати бабки от руската мафия", ако имате и други интересни видения споделете ги да се позабавляваме тук сме за отмора, нали? Ако това ви тежи - опитайте да се лекувате. В интерес на истината не познавам младежа, за когото говорите - поправимо е.
Наистина, както ви каза true^boy, можеше по доста по-разумен и интелигентен начин да намекнете за новия сайт, ама нали стилът и похватите са ви малко елементарни и недодялани....ако и като адвокати сте такива, ясно защо се издържате с продажба на котета.... Други го правят от любов към любимците си или просто хоби.
И за такива като вас има място под слънцето - само да не прекалявате много с "любезностите" и "коректността" към посетителите на изложбите - от такива като нас се храните. Повече не се излагайте така.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.