Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:35 23.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Част от шампионите за 2003нови [re: nCaT[OxFF]]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано08.03.04 20:37



Доколкото разбирам, са победители от изложби. Но за мен тоза са истински персийки - не съм видяла такива в България все още.



Тема Re: Част от шампионите за 2003нови [re: Лили]  
АвторSasha (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 21:16



Niama i da widish! Eto ti nagleden primer





Тема Re: Част от шампионите за 2003нови [re: Sasha]  
Авторchinchilla (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 22:38



na vsi4koto otgore prodawat i bolni kotki



Тема Re: Част от шампионите за 2003нови [re: Sasha]  
Авторнe3acerнaт (Нерегистриран)
Публикувано10.03.04 23:29



ГЛУПОСТТА И ЗАВИСТТА ХОДЯТ ПО ХОРАТА !

Особено от "Шехерезада" /Sasha и chinchilla/



Тема Помните ли скандала на изложбата?нови [re: нe3acerнaт]  
АвторKъм нe3acerнaт (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 11:12



Като стана дума за ЗАВИСТ, помните ли на последната изложба в София какъв скандал стана? Собственичката на споменатия "ръзвъдник" Перси де гал - Праматарова се нахвърли да БИЕ СЪДИЙКАТА /такова нещо не се е случвало никога досега/, защото даде наградата на един мъж от София /не му помня името/, а тя си наумила, че трябвало да наградят нейните..... Потънахме си в земята от срам със семейството ми, въпреки че гледахме отстрани. А на съгражданинът ни котките напълно си заслужаваха - бяха изключителни, който е ходил ги е видял.
Тъй че ЗАВИСТТА и простотията, че е по хората - да, ама по кои хора?
Каквото и да са присъдили съдиите, това не е начинът да реагираш така просташки.... Позаинтересувах се какъв е този развъдник и разбрах, че са самозванци, изолирани от всички клубове заради скандалния се характер, но "хората" си имат самочувствие и това е - тяхните котки са си най-добри.



Тема Re: Скандал ли търсиш или избиваш комплекси?нови [re: Kъм нe3acerнaт]  
АвторПepcи дe Гaл (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 18:30



Чувствам се задължена да опровергая с ФАКТИ тези ДОЛНИ ЛЪЖИ И КЛЕВЕТИ от г-н Анонимников /Шехерезадов/, но когато някой е злобен, завистлив и безпомощен, той си служи с такива арогантни средства, като занимава с глупостите си тук влизащите за удоволствие любители на котки. Колкото повече клевети по мой адрес, това показва колко по-слаби са опонентите ми /между другото аз нямам противници с изключение на Шехерезада/. Не случайно съм избрана за Председател на Национално дружество с над 120 члена и с няколко клубове и клонове от цялата страна.

Ти не беше на въпросната изложба, а баба ти. Защо се излагаш "просташки"? Всички които са били там ЗНАЯТ, ЧЕ ТОВА НЕ Е ВЯРНО.
ВСИЧКИ МОИ КОТКИ които участвах бяха наградени на призови места.
/в сайта ми

има снимки от награждаването на котките ми/, така че няма за какво да "бия" съдийката. Не съм паднала до твоето ниво. Ти имаш ли поне малко мозъче? Може ли да се удари съдия при толкова много хора, полицаи и репортери и да не се отрази от никой и никъде??? Толкова си глупав! Ако поне малко уважаваш баба си, не и причинявай това.

АКО НЕ ПОЛУЧА ИЗВИНЕНИЕ ТУК В КЛУБОВЕТЕ , адвокатите на Дружеството ще се заемат с вас Шехерезада!
ЧАШАТА ПРЕЛЯ!!!



Тема Re: молбанови [re: Пepcи дe Гaл]  
Автор минaвaщa (open-minded)
Публикувано11.03.04 19:44



Преди време в една друга тема се завихри нещо толкова нелицеприятно колкото е и този диалог тук. Тогава помолих участниците в спора да намерят друго подходящо място, което да превърнат в бойно поле . Сега го правя отново и се надявам да има резултат. Най-добрия начин да отговориш на подобни нападки е като ги отминеш с мълчание ще си спестите излишни нерви пък и неприятни емоции, които в случая прехвърляте и на нас четящите в клуба. Аз разгледах всички снимки тук както и в сайтове публикувани в клуба на мен всички котенца са ми симпатични, и хич не ми дреме на черупката дали родители им са шампиони, дали бабите им са носители на международни сертификати и в кой точно развъдник са се родили. Важното е да си намерят стопани, които да ги обичат, останалото е бял кахър поне за нас непрофесионалистите. Пожелавам на всички Ви успех и повече положителни емоции



We will someday cross the
Rainbow Bridge together




Тема Сама си го търсеше - получи го.нови [re: Пepcи дe Гaл]  
АвторПлoвдивчaнин (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 20:02



БОЖЕ, КОЛКО НАГЛОСТ ИМА ПО ТОЗИ СВЯТ!!!
Та това стана пред очите на толкова хора, нима отричаш? Защо на два пъти викаха полиция?
Като в поговорката: КРАДЕЦА ВИКА "Дръжте крадеца"
Като говориш за факти..... наистина са ти спретнали добре оформен сайт /но пълен с лъжи/, толкова ли не забеляза каква ГРУБА ГРЕШКА си допуснала - да публикуваш ИЗФАБРИКУВАНО РОДОСЛОВИЕ от теб самата: На "Наши женски" си показала черна котка с име Avrora Exotic Sheherezada of Persy de Gal
черна , род. 31.12.2000
баща - Sharl Lerry Exotic Fentezy * Русия, червен
майка - Terra Gold Mont de Marsan * Русия, синьо-мраморна

Е как така става да имаш "превъзходни" отношения с този развъдник и да имаш котки от него или истината е, че ФАЛШИФИЦИРАШ родословия с негово потекло? За това ли се бориш, за правото ти да си пишеш родословията в къщи? ТОВА ВЕЧЕ НАИСТИНА Е ПОДСЪДНО!!!

А сега фактите:
Котката Terra Gold Mont de Marsan е съешавана с Sharl Lerry Exotic Fentezy от 09.11.2000г до 11.11.2000г. преброй дните и забележи ражда на 12.01.2001, а не както си написала 31.12.2000 /не може толкова бързо/. Котилото е РЕГИСТРИРАНО и наброява 4 сини и едно костенурково коте /погледни регистрите/ от къде се появи това черно коте от снимката, родено от същата котка 12 дни по-рано?
ГЛУПАВ ФАЛШИФИКАТ!!! Поне да се беше постарала малко....
Наложи се да направя следната справка, понеже познавам Александра Иванова /пенсионирана учителка/, а и още много хора я познават и не подобава да се злослови така по неин адрес, само защото жената няма достъп до компютър да ти отговори с ИСТИНСКИТЕ ФАКТИ. И въпреки, че тя не пожела да ти отговарям на простотиите аз просто не се сдържах.
Колкото до бабите ми, споменати от теб в началото, лека им пръст - не съм внук на Александра - благодаря за подмладяването с 20 години, но това е друга тема.
Някой друг каза, че продаваш болни котки - да уточня МИКРОСПОРИЯ е болестта - заразна и за хората /за жалост/. Причина - лоша хигиена....
Това е развъдникът Перси де гал..... и Г.Праматарова. Ако не злословеше глупости по адрес на почтени хора, нямаше да узнаят всичко това поне хората, които не те познават, но сама си потърси разобличител.
ВСЕКИ МОЖЕ ДА ПРОВЕРИ - тя не знае как да свали ФАЛШИФИЦИРАНОТО родословие от сайта, докато потърси специалист - всички са го видяли!

Най-долу черната котка.

Бих те перефразирал като завърша с това: "Ако уважаваш себе си, не си причинявай това!" ПОВЕЧЕ....

П.П Извинявам се на всички останали посетители на клуба, но не се сдържах пред тази НАГЛОСТ. На мое място и вие така щяхте да постъпите. Съжалявам...., че има такива хора!



Тема Re: Сама си го търсеше - получи го.нови [re: Плoвдивчaнин]  
Автор lndependent (point of view)
Публикувано11.03.04 20:19



А пък аз съжалявам, че изобщо разбрах нещо за вашите развъдници.
Като се мразите толкова, идете някъде да се сбиете и да ви олекне. Но престанете най-накрая да тровите клуба с маловажните си дрязги. Никой тук не иска и да чува за развъдниците ви, никой не се е залетял да купува коте от вас, че да се държите като първокласници, да тропате с крака, да изисквате нещо. Никой не е длъжен да слуша (чете) простотиите ви.
Заклевам се, че след това, на което бях свидетел днес, ще разкажа на всички мои познати колко лошо развъдници са вашите. И ще им препоръчам да си потърсят друг. Защото котета, отгледани от толкова злобни хора няма как да станат нежни и любящи писани, каквито всички искаме.
Така че ПРЕСТАНЕТЕ! Не е тук мястото, където да доказвате кой какво и дали е фалшифицирал. За тази цел си има полиция, следствие, прокуратура. Май все още фалшифицирането и клеветата са наказуеми деяния. Идете и се оплачете на когото трябва и престанете да занимавате нас с тези идиотщини. Не разбрахте ли, на всички нас, посетители на котешкия клуб, НИ ПИСНА от вас!
Ако трябва, ще го напиша и с големи букви:
ПИСНА НИ! ПРЕСТАНЕТЕ!

Каквото и да направите ще е незначително, но въпреки това е важно да го направите.


Тема Re:нови [re: Плoвдивчaнин]  
АвторПepcи дe Гaл (Нерегистриран)
Публикувано11.03.04 21:54



Първо искам да се извиня на останалите, че ставате свидетели на изблиците на някои болни от завист мозъци, но като не ви харесва - не го четете!

"БОЖЕ, КОЛКО НАГЛОСТ ИМА ПО ТОЗИ СВЯТ!!!" - Прав си!
Точно това, което написа в предишния си постинг, ми трябваше, за да допълня документацията срещу вас.


Попитали Черноризец Храбър :"ЗАЩО СИ ИЗПОТЕН?"
а той отговорил :"ЗАЩОТО СЕ ПРИПИРАХ С ПРОСТАЦИ !"


Аврора не е закупена от вас, а от хора, които са я купили от вас! Като малка е била тъмно-синя, а с възрастта си е потъмняла - към 8-9-я месец, както е при черните котки / има литература за това/. А що се отнася до родословието - НЕ СЪМ си го "написала" вкъщи аз - то е издадено от Българска Федерация по Фелинология - София. / справка - г-жа Герасимова / и е направена по данни, дадени от Шехерезада която е регистрирана там. Ако вие сте излъгали Федерацията - то вие си носите отговорността!
Хигиена - аз не си гледам котките в избата като вас. Много ясно се вижда от приложените снимки в сайта доволните лица на хората и къде живеят котките ми ! При болестта Микроспория, козината на котките окапва.Всички четящи тук в dir-a знаят/имаше го в тема/. Някой да вижда котки или котенца без козинка? Ако са болни няма да могат да участват постоянно на изложби. Нали??? Аз не продавам кръстоски - от една майка едното с козина, а другото без.

Аз повече няма да пиша тук и да занимавам останалите с твоите проблеми! Ще разговаряме където и пред когото трябва !!!





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.