Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:02 02.07.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Възмущениенови [re: true^boy]  
Автор PanTer ()
Публикувано09.01.04 12:46



Не съм искала да обидя който и да било, просто изразих мнението си. Това, че смятам тези котки за грозни е абсолютен факт, но то си е лично мое мнение и въпрос на вкус. Не ангажирам никого с мнението си, не искам гласуване за предпочитани котки или каквото там ме набедихте и определено не разпалвам никакви войни на тема котки. Смятам, че всеки има право на мнение в този форум. И моето мнение - ЛИЧНОТО МИ МНЕНИЕ повтарям е, че тези са грозни.
Между другото, това, че ги намирам за грозни не ми пречи да ги обичам (обожавам всички не само котки, но и от семейство котки).
И за сведение - притежавах чистокръвен сибирски котарак.
И най-накрая не обичам котките, защото нямат порода, или защото са от определена порода. Обичам ги, защото са котки. Освен това уважавам всички котки, защото от каквато и порода и големина да са имат нещо, което е общо за всички тях и именно заради това ги ценя толкова много. А иначе - все ми е тая дали ще имам котка "чиста порода" или "улична" - важното е да ми харесва и да ми е трепнало в мен като съм я видяла.
Извинявай, ако съм те засегнала с "маниите и комплексите" - не визирах толкова теб, колкото по принцип когато някой се е вкопчил единствено в идеята "каквото и да е, чистокръвно да е".



Тема Re: СМЕШНИКнови [re: true^boy]  
Автор BadBoyOO7 (красавец)
Публикувано09.01.04 20:18



Сайта, който ми даваш от Световното в Дания би трябвало да го разгледаш по-подробно и да ти стане ясно, че на световен шампион пред името му се изписва WW. В клас 14 - домашни котки, са показани победителите от двата пола,но те в никакъв случай не могат да се нарекат световни шампиони. Изразявай се точно! Има голяма разлика между рисови отметки и таби! Tabby-то е aguti, blotched, mackerel, spotted и ticked tabby.

САМО АЗ СЪМ ПРАВ !!! и от време на време жената


Тема Re: СМЕШНИКнови [re: BadBoyOO7]  
Автор true^boy (since 1994)
Публикувано09.01.04 20:54



Абсолютни глупости! Котките които според теб не могат да се нарекат със съкращението WW всъшност с големи букви са наречени WORLD WINNERS във въпросния сайт? На коя котка в този сайт видя преди името съкращението WW? Какво според теб е окраска tabby освен рисови, тигрови или както искаш там ги наречи отмети? Разбирам, че се опитваш да се имъкнеш прав от глупавата ситуация в която сам се постави, но вместо да злобееш и да ми преписваш несъшествуващи грешки по добре се успокой и примири. Котките които показах в четвърта група са сиамки, а световни титли се присъждат и в клас домашни котки.



Тема ТИ СИ СМЕШНИЯ - "РАЗБИРАЧ"нови [re: true^boy]  
Автор BadBoyOO7 (красавец)
Публикувано10.01.04 11:07



Ако участваш в Световна изложба, не значи че си Световен шампион. Разгледай имената на участниците и където видиш титла WW 99 или 00 - това означава че през тази година е взел титла Световен шампион. Всички други са само участващи. Не се перчи толкова пред "головодниците", ти си същия. Разровил се "наш" true^boy-чо тук-там, разгледал малко картинки и сънувал, че всико знае и започнал сам да си вярва
. Аре чао!

САМО АЗ СЪМ ПРАВ !!! и от време на време жената


Тема Re: Не се карайте!нови [re: true^boy]  
АвторИBEHTИ (Нерегистриран)
Публикувано10.01.04 19:09



Виждам, че се е завързал голям спор.Що се карате момчета и момичета? Всеки има право да харесва каквото му е на сърце. Хайде да не се карате, а дира да не го превръщаме в арена. А? Познавам BadBoy007 бегло от изложби - той не е лош човек, разговарял съм с него и да ви кажа наистина не признава уличните котки. Карайте да върви, всеки си е луд по своему. Ха-ха той наистина има крави. Тrue^boy, ти разбираш от котки и както каза Председателката ни, си млад и ти трябва повече опит, но е хубаво че се интересуваш. Не се сърди, но имам желание да се запознаем лично, ако ти нямаш против де. Ти нали си от Варна? Ще пътувам следващия месец и ако изкаш, може да пием кафе.




Тема Re: Не се карайте!нови [re: ИBEHTИ]  
Автор true^boy (since 1994)
Публикувано10.01.04 21:59



Нямам нищо против никой, но батко Bad boy май изпадна в истерия. Как може да кажеш на черното бяло? И малоумен да си ще видиш че са публикувани само World winners а не просто участващи котки. Както и да е няма да споря на такова ниво! Кафе ли, ами добре



Тема Re: Не се карайте!нови [re: true^boy]  
Автор USD (Opel Owner v2)
Публикувано13.01.04 07:51



malko mi se gubi idejata na spora

osobeno pyk tezata, che grozdeto bilo kiselo i az, razbijsh li, sym zawijdal na tezi, koito imali pari za porodista kotka pyk az, glejsh li na4i - ne

az imam kotka, kojato si ja kupih ot petshop-a i ne sym gledal nito parite, nito rodoslowieto - haresa mi, tja me haresa i ajde - w torbata hehe

izwinjawam se na pro-tata w oblastta oba4e njakoi ot 'shampionite' sa kato nastypani s kubinka, wla4eni ot awtobus i butnati ot hoover dam nadolu.

snobarijata e jaka ama izpuska para ponjakoga hehe

iskam da kaja - kefete se na koteta, klasirajte gi tam ama tija teorii za koj-kwo-iskal-ama-ne-mojel-i-zawijdal gi potulete, kydeto slynce ne ogrjawa hehe

zashtoto 95% ot sobstwenitsite na koteta im e prez ljawoto uho kolko sa 'klasni' myrkoranite

are peace



Тема Re: Част от шампионите за 2003нови [re: true^boy]  
Автор nCaT[OxFF] (Not here)
Публикувано17.01.04 09:58



Първото и третото са много красиви! И са мънчики :))) сякаш на по 6-7 месеца. Имаш ли представа чии са?

Цивилизациите x и y се търсят една друга...


Тема Re: СМЕШНИКнови [re: true^boy]  
Автор Sag (sinner)
Публикувано23.01.04 17:25



Бихте ли ме информирали моята котка какъв цвят е.
Тук установих че коментирате окраски за които дори не съм чувал

Котето го има на



Благодаря предварително

it's not a matter of you vs. me

Тема Re: СМЕШНИКнови [re: Sag]  
Автор true^boy (since 1994)
Публикувано23.01.04 20:38



Определено е seal point, което значи тюленов тип - SIA n 33




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.