Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:26 21.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема упорити гъбички  
Автор muriel (непознат)
Публикувано18.12.03 14:58



Сиамката ми има гъбички!!!! Много упорити. През юли й сложих три поредни ваксини през 10 дни и трябваше да издържи 6 месеца, но първо се оправи едва през септември и след това пламна пак в началото на ноември. Лекарят ми каза, че трябвало да се сложат не три, а четири инжекции, та сега това направихме, но още не й е минало...По негова препоръка й добавям зехтин в храната, къпя я с различни сапуни, ту антибактериален, ту глицеринов, пак по лекарска препоръка....По-добре е, но не е напълно излекувана. Отгоре на всичко и аз се заразих...:(
Има ли някой тук опит с тези неща и може ли да ме посъветвате???
Ще ви бъда много благодарна!!



Тема Re: упорити гъбичкинови [re: muriel]  
Автор PanTer ()
Публикувано18.12.03 18:56



Нямам опит (и дано не го придобия), но се консултирай с дерматолог за твоите гъбички и след като той ти каже точно за какво става въпрос отиди и при ветеринаря.
И не забравяй - този ветеринар може да не е особено компетентен. По-добре се консултирай с двама-трима отколкото да си стоите с проблема...




Тема Re: упорити гъбичкинови [re: PanTer]  
Автор true^boy (since 1994)
Публикувано18.12.03 21:21



Чувал съм за низорал, но незнам дали действа при котки. При кучето на една приятелка подейства, но гъбичките принципно веднъж появят ли се стават хронични. Трябва редовна реваксинация! Успешно лечение!



Тема Re: упорити гъбичкинови [re: muriel]  
Автор muriel (непознат)
Публикувано23.12.03 10:13



Благодаря ви и на двамата! Направила съм всичко това и май наистина са хронични...засега при котката само...много съм притеснена...но продължавам с лечението...
Весели празници!



Тема Re: упорити гъбичкинови [re: muriel]  
Автор PanTer ()
Публикувано23.12.03 11:48



Мерси, весели и за вас с котьо




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.