Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:21 22.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Да ви се похваля и да питам нещо  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано02.10.03 12:41



Може би помните, че наскоро ви питах за коте - е, вече си имам! Малък, сладък, пухкав котьо на почти 3 месеца! Голяма радост ни е! Скоро ще ви покажа снимки!

Сега въпросът ми е следния - много напира да излиза! И това се оказва голям проблем при излизане и влизане в къщи! Когато се прибирам, е по-лесно, защото отключвам, открехвам вратата, промушвам си ръката и го хващам! Пък и в повечето случаи е сънен и не е толкова активен, а просто ме среща! Но излизането си е жив екшън! Просто ми свършиха идеите вече - играчки, носене в най-отдалечения ъгъл, храна - не и не! Излишно е да споменавам, че просто отварям вратата и излизам по най-бързия възможен начин, но не! Днес се гонихме по стълбите, а преди няколко дена се завря при съседката, която в същия момент изпращаше гости! И от толкова хора на етажа само мъжа ми успял да мерне рижавата опашка къде се вмъква, иначе кой знае колко щяхме да го търсим и да се чудим къде е! Да не говорим, че убеждавахме съседката, че не искаме да я оберем, а просто да си вземем котето (нали си представяте как мъжът ми се втурна у тях, без да обеснява и тя жената изпадна в потрес какво правим ние)...

Та хем смешно, хем тъжно! Забелязвам, че той излиза, бяга и спира - един вид е от интерес какво е навън! Но много ме е страх да не хукне навън някой ден и да не успея да го догоня! Дайте акъл моля ви!




Какво му трябва на човек - коричка хляб и една яхта!


Тема Re: Да ви се похваля и да питам нещонови [re: Цвeти]  
Автор PanTer ()
Публикувано02.10.03 14:09



Да, навремето имах страхотен котарак точно като твоя. За съжаление спасение няма - единствения начин е точно този, който прваиш на влизане, а на излизане - излизаш назад, по най-бързия възможен начин без да изпускаш котарака от поглед.
Иначе можеш да му купиш една противопаразитна каишка и един повод за котки и да му задоволяваш любопитството като го рзхождаш на вън.
Да ти е жив и здрав и дано никога не се губи!



Тема Ето го и самият разбойник!нови [re: Цвeти]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано02.10.03 15:19



Ето тук можете да видите скромното ни албумче със снимки:






Какво му трябва на човек - коричка хляб и една яхта!

Тема Re: Ето го и самият разбойник!нови [re: Цвeти]  
Автор PanTer ()
Публикувано02.10.03 15:40



Страхотен е!!!



Тема Re: Да ви се похваля и да питам нещонови [re: Цвeти]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано02.10.03 16:04



Нашата писана е същата - с триста зора я удържаме вкъщи. Затова преди да тръгна нанякъде претърсвам хубаво апартамента, гушвам я и в момента, в който затварям вратата, мятам и котката възможно най-навътре в коридора. Гушкането и мятането е задължително, защото гадината предусеща кога ще се отвори врата и се спотайва в някой ъгъл да дебне заветния момент и да се изстреля нагоре по етажите. Другия вариант е да му напълниш паничката с нещо вкусно и докато той се залисва, бързо да изтичаш до подготвената врата. При нас и двата метода действат еднакво успешно.


стой та гледай

Тема Re: Ето го и самият разбойник!нови [re: Цвeти]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано02.10.03 16:08



Разкошен оранжАв котарашко! Направо да го схруска човек


стой та гледай

Тема Re: Да ви се похваля и да питам нещонови [re: lndependent]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано02.10.03 17:02



Това с мятането си го представих нагледно и ми стана много весело! Все се надявах да кажете, че като поотраснат, помъдряват и вече не търчат така като обезумели по стълбите, ама не! Явно ще се мятаме и ние! А с храната не помага - вече е наясно, че манджата си му е в купичката и никой не я пипа и гледа да да издебне онзи заветен момент, когато вратата се отваря!

Благодаря все пак! Живот и здраве ще растем, ще се гледаме и пак ще питам, когато нещо не е ясно!




Какво му трябва на човек - коричка хляб и една яхта!


Тема Re: Да ви се похваля и да питам нещонови [re: Цвeти]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано03.10.03 12:41



Моя е на година и половина и още не е поумнял... и аз го мятам:))

Започвай да тренираш котемятане:)

Aledar~


Тема Re: Да ви се похваля и да питам нещонови [re: Aлeдap]  
Автор Mидa (морска)
Публикувано04.10.03 19:46



Хе хе хе и нашата Мара беше така само да се отвори вратата и тя драсва я по етажите я в мазетата ако е отворена вратата. Обаче остаря и вече не го прави - стана мързелива. Ама аз много си я обичкам



Тема Re: Да ви се похваля и да питам нещонови [re: Mидa]  
Автор PanTer (Жена)
Публикувано04.10.03 22:01



Колко е остаряла за да и отслабне любопитството?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.