Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 02.07.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Тук намерихнови [re: Цвeти]  
Автор sofianka (автор)
Публикувано10.10.03 21:02



Zasega vurviat dobre, daje spiat po-spokoino ot predi -iavno sa si siti . Do vchera nito edno ne beshe dalo aki , no veche pochti vsichkite s moite usilia go napraviha. Goliama igrachka si e v interes na istinata. Linka go prochetoh i zapomnih dobre, mersi. Vuprosa e oshte dna sedmica da izdurjat, vseki den opitvam da gi zahranvam no locheneto ne im se udava, moje bi do dni shte pochnat. Vchera gi izkupah, vse pak niama ia majkata da gi lije i se biaha omacali totalno v hrana i akita. Dnes kaka im/polovingodishna/ im pomagashe za toaleta, pochti kato majka.zasega kotetata vurviat, da chukna na durvo, mnogo griji otnemat. Mnogo sa sladki kato piat mlakoto ot shishence. Poneje moga da hrania samo edno prez vreme, ostanalite pochvat da se kateriat po hraneshtia se i da miaukat i se opitvat da zahapiat i te
Blagodaria na vsichki , mnogo ste mili!



Тема Re: Тук намерихнови [re: sofianka]  
Автор PanTer ()
Публикувано11.10.03 13:18



Следващия път не ги къпи, а си намокри памуче и ги изтъркай леко с него



Тема Re: Тук намерихнови [re: sofianka]  
Автор glupcho (пристрастен)
Публикувано17.10.03 01:10



Не съм чела никакви литератури , но нека ти кажа какво направих аз с моето 150 грамово двуседмично коте. Дано е от полза.
само дето отнема много време и усилия.
Хранех го горед долу на два часа, но не с пипета , защото е малка и не с биберон , защото е голям. предполагам, че можеш да намериш нещо като спринцовка е, но е за даване на лекарства на бебета.От пред е обло и няма място за игла, а има само дупка. Млякото , скоето го хранех беше спеиално сухо мляко за кучета бебета, но свърши работа (просто такова ми намериха).
Разтваря по малко, колкото ще ми трябва за през нощта и чашат с млякото стоеше до главата ми ...ох ...на два часа тя пищеше от глад....на сън я хранех.
Разтривах я с мокър, изстискан памук по цялата козина (но не ги къпи) и осбено коремчето и ануса за да стимулирам отделянето.
За пишкането не беше особен проблем, защото я носех над ваната и я натисках леичко по коремчето и тя започваше да пишка...хехе като гумена играчка.
С акането си беше голям проблем и тревога и аз направих нещо, без да се консултирам с ветеринар, но пък имам и аз едно някакво медицинско образование , де, пък и питах личния си лекар и двете стигнахме до решението да му капна няколко капчици олио. Обаче ...питай....аз го направих , ама колко страх брах, аз си знам. Е, изака се гордо на сред хола и всички викахме от щастие.
В една друга тема май споменах, че не бях перфектна котка -майка и на много неща не можах да я науча, но сега е на две години и половина..половин сиамка...ох...половин маймунка....но оцеля



Тема Как вървят нещата?нови [re: glupcho]  
Автор Цвeти (глезанка)
Публикувано17.10.03 10:05



Ей, Глупчо, наистина ви се възхищавам! Имаш най-искрените ми поздравления за това, което си направил!

Софиянка - как вървят нещата при вас 1 седмица по-късно? Вече трябва да сте на 4 - 4 и половина седмици! Имаш ли нужда от още помощ, как се развиват мъничетата? Те между другото колко са на брой? Почнаха ли да акат самички?




Какво му трябва на човек - коричка хляб и една яхта!


Тема blagodariq cvetiнови [re: Цвeти]  
Автор sofianka (автор)
Публикувано26.10.03 02:47



neshtata sa razkoshni , vsichki jivi i zdravi, igrivi i daje veche sa naucheni kude da akat i pioshkat. iadat veche meka ot konserva koteshka hrana. i poneje az se grijh za tiah prez cialoto vreme, tesa strashno privirzani kym men, ne znam kak shte gi razdam. v nachaloto mi se placheshe mrusotia , kupane hranene sys specialni shisheta i humana, subujdane v 5 suitrinta/ te v toolkova ogladniavaha i se kachvaha po gurdite mi/. sega si e razkoshotia, igri po cial den s pridremvania papat sami , lijat se samichki/ ne gi kupia vseki den veche/, kak shte gi razdam ne znam. kato gi doblija samo i te zapochvat da se vurtiat okolo mene murkat i liagat po grubcheta. dovolna sum che si stanaha koteta, a biah se uplashila che niama da moga nishto da gi naucha, no i kakata mi pomogna de. sega veche tia si ima golemite igri i na mene mi e leko, te sa sladki no skoro shte triabva da se razdeliame, uvi....



Тема Re: blagodariq cvetiнови [re: sofianka]  
Автор PanTer ()
Публикувано27.10.03 12:07



Браво на теб. Много добре си се справила като мама котка. Поздравления




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.