Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:11 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Котешките имена?.....нови  
Автор *Dominika* (sladurana)
Публикувано02.08.03 20:18



Здравейте!
Вчера котката ми роди 2 котенца и честно да си кажа нямам идея как да ги кръстя . Досега все измислях имена на животните вкъщи, но сега направо нищо не хубаво и звучно не ми хрумва . Имам куче, което се казва Лео, котката е Пикси, а за малките котенца се надявам на интересни идейки от вас !
Ще ми бъде много интересно как сте кръстили вашите любимки и любимци .
Поздрави!

OUT OF ORDER!!!


Тема Re: Котешките имена?.....нови [re: *Dominika*]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано02.08.03 21:20



Примерно ако има момче можеш да го кръстиш Котак, малко груба ама...



Тема Re: Котешките имена?.....нови [re: *Dominika*]  
Автор Wildberry (mild©)
Публикувано02.08.03 22:24



Ти ли ще си гледаш котенцата? Ако не,най-добре новите им стпонаи да си измислят имена

Голямата ми котка се казва Маша,малкия първоначално бе кръстен Макси,но после стана Мацко-мацко

Много ми харесва име за коте - Ашли.



Тема моите фаворитинови [re: *Dominika*]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано03.08.03 01:03



Аз наричам нашио дзвер Миша, или Мишка, или Мишанка.
Ако се сдобия с друго момиче, искам да е Котислава.
А за момче съм си харесала Панчо!


From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: Котешките имена?.....нови [re: *Dominika*]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано03.08.03 04:14



Имената на наште са : Ерик и Естрелла Дивоар.
Ако ти хареса някое, много ще се радвам, но искам да съм кръстница.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Котешките имена?.....нови [re: *Dominika*]  
Автор NeonSun (Chrysobеryl)
Публикувано03.08.03 16:05



Мойта сиамка почна от Реджиналд, мина през Реджи и стигна до Ремиджо (което при криза се извихря в кръшното Реееемиджеееер!)

Раждала е само веднъж - 3 момченца. Нарекох котетата Сцила (Сили), Харибда (Хари) и Рочестър. Новите стопани на Сцила го прекръстиха на Мачо, другите две котета си запазиха имената. Гледала съм за кратко (като хотел) персийски котарак Аристотел, сиамки Бела, Амадеус и Майки, обикновените сладури Меги, Арчи и Пешко. Немската ми овчарка се казваше Дайна. Папагалчетата бяха Рори и Коко, рибките обаче останаха неназовани

Имената на животинките някак "идваха" сами -- не съм се мъчила да ги измислям. Сцила и Харибда бяха страшно лакоми бебета, точно като чудовищата от гръцката митология. Рочестър е от "Джейн Еър" -- един драматичен герой си беше от малък. И ей така...

--
Shine on~


Тема Re: Котешките имена?.....нови [re: *Dominika*]  
Автор TullamoreDew (непознат)
Публикувано04.08.03 09:37



Мойта котка има към 10-ина имена и я наричам с някое от тях според настроението ми.
Но най-много си харесвам Снежанка, защото тя е черна



Тема Re: Котешките имена?.....нови [re: *Dominika*]  
Авторhelen (Нерегистриран)
Публикувано04.08.03 10:48



Котарака ми е Пеше, булонката на майка ми е Роналд /Рони/, дакелът ми беше Бертран /Берти/, а немската офчарка е Ралф.



Тема Re: Котешките имена?.....нови [re: *Dominika*]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано04.08.03 11:30



В последно време нашите котки се казват само Мая и Майчо - неизвестно защо. Имахме две бебета, които за кратко (докато ги "пласираме"), се казваха Маца и Писанчо. Имаше и един Порки, на когото често му казваха Изидор. За малко се задържа и Мърчо, но той си дойде с името - намерихме го в мазето премръзнал и откакто стъпи на топло в апартамента, не спря да мърка.
Още като дете имах и един Шани - чисто черен котарак, когото нарекохме така, защото на френски "ша ноар" означава "черна котка".

стой та гледай


Тема Re: Котешките имена?.....нови [re: lndependent]  
Авторmina (Нерегистриран)
Публикувано05.08.03 04:17



I moyata e pochti iztzyalo cherna (ima suvsem malko byalo na gushkata), doide s imeto Beverly, no az ya prekrustih na Maria (ot "black Maria").

Haide pishi kakvi imena si izbrala!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.