Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 10.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Голяма котканови [re: Az]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 09:31



Точно това и правим. И предишните стопани идват да го виждат. Още се крие - имам чувството че се адаптира трудно към обстановката, не към нас. Като е до човек си мърка и го галим, но в момента, в който остане без човек се обърква и се покрива някъде. Иначе бях много доволна, че се е изходил в банята без никой да го е карал ... може би тя му се струва позната. Ама не е ял вчера цял ден, само като му давам кисело мляко от пръста ми си го ближе. Май така ще се храним отначало...



Тема Re: Голяма котканови [re: Taня]  
АвторAz (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 15:58



Ще му помогнеш с храната ако му даваш любими лакомства и такава храна, която е ял на предишното място.
Това, че ползва банята е голяма стъпка напред.



Тема Re: Голяма котканови [re: Az]  
АвторTanya (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 12:48



Не яде такова - даже бившата му стопанка идва оня ден и му донесе, но въобще не близна. Два дни почти нищо не яде Едва го излъгах да хапне Данон "Вълшебство" - ближе от пръстите ми и вчера почти половин малка кофичка с голям зор го накарах да изяде.



Тема Re: Голяма котканови [re: Tanya]  
Автор PanTer ()
Публикувано02.09.03 09:08



Какво стана? Свекна ли вече с вас и новото място?



Тема Re: Голяма котканови [re: PanTer]  
АвторTaня (Нерегистриран)
Публикувано03.09.03 11:51



О, даа за мое щастие Само като ни няма се крие под леглото - явно там се чувства сигурен ... не смее така без страх да се разхожда из къщата. Ама вече яде добре, явно почва да свиква.



Тема Re: Голяма котканови [re: Taня]  
Автор PanTer ()
Публикувано03.09.03 17:16



супер. ще свикне, явно му трябва още малко време



Тема Re: Голяма котканови [re: Taня]  
АвторMaцka (Нерегистриран)
Публикувано06.09.03 21:44



Здравей,
Въобще не се притеснявай дали котаракът ще свикне, имам три мъжки вкъщи - два персийски и един обикновен уличен. И нямаше никакъв проблем единият персиец да свикне с другите, нито с къщата. Трабват му 1-2 дни, за да подуши всичко и да разбере къде е. Само първите дни, каквото и да направи, не му се карайте, а го галете и се дръжте добре с него. Оставете го да прави каквото иска в началото, за да се почуства стопанин на дома и независим. Не го карайте да стои някъде, ако той не иска. Още по-добре е, че е кастриран - няма да ти създава никакви проблеми. Два от мойте са кастрирани и се чувстват чудесно - не се залежават, нито спят по цял ден. Дори напротив - пада страшна игра. Успех. Котките са прекрасни животни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.