Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:50 17.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ИЗЛОЖБА НА КОТКИ  
АвторФEЛИHOЛOЖKO ДPУЖECTBO - ПЛOBДИ (Нерегистриран)
Публикувано24.06.03 23:41



Фелиноложко дружество - Пловдив продава чистопородни персийски котета с българско родословие и набира нови членове при изгодни условия.
Организира две Международни изложби на котки на 18 и 19 октомври 2003 г.
в рамките на ЗООРЕВЮ 2003 в Международен панаир - Пловдив.
За справки : e-mail FELINE_ASSOC@ABV.BG и GSM 089 544 116.



Тема "българското родословие"нови [re: ФEЛИHOЛOЖKO ДPУЖECTB]  
Автор3нaeщ (Нерегистриран)
Публикувано27.06.03 01:08



Надявам се "котетата" да не са от ГЛУХИЯ бял котарак на "шефката" Праматарова.
В нормалните държави котките с вродени дефекти задължително се кастрират, само тук някои уж фелинолог /пък била тя и председател на клуб/, години наред продава глухо поколение, без да споменава тази "малка подробност". Това е мъка за животинчетата и стопаните им!

Ако случайно обявата е от друг член на нейния клуб /с "българските родословия"/ и котките му са с различно от ВЪПРОСНОТО потекло - ИЗВИНЯВАЙ - да ти са живи и здрави и при добри стопани!!! Просто ми прозвуча като апел за "членски внос" от шефката на клуба...

БЯЛ ПЕРСИЕЦ С ДВЕ СИНИ ОЧИ ОЗНАЧАВА ГЛУХОТА - ПОКОЛЕНИЕТО МУ СЪЩО Е ГЛУХО!!!

Отнася се за всички: Хора, ако забележите някакъв НЕДЪГ на любимците си - обичайте ги, грижете се за тях, но не допускайте да разпространяват дефекта в поколенията - кастрирайте ги, от уважение към селекцията, а и да не се измъчват животинките придобили дефекти по наследство!!!
Наистина НЕ всичко е "пари", особено във фелинологията!!!
Има и по-добри клубове в Пловдив - углавявани от коректни обожатели на котките...



Тема Re: "българското родословие"нови [re: 3нaeщ]  
Автор Britt (Aes Sedai :)))
Публикувано28.06.03 16:32



Q, stiga gluposti! Tuk e klub kotki, a ne klub "klubni aferi"! TI za idioti li ni mislish? V sluchaj, che vse pak ne znaesh, procheti malko biologiq - BELITE KOTKI SYS SINI OCHI SA VINAGI GLUHI!



Тема ОПРОВЕРЖЕНИЕ !нови [re: 3нaeщ]  
АвторФEЛИHOЛOЖKO ДPУЖECTBO -- П-B (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 17:17



Това писмо е отговор на мнението на "знаещия" и информация за другите любители на котки. Името ми е М. Гарова и съм Секретар на "СДРУЖЕНИЕ С НЕСТОПАНСКА ЦЕЛ - ФЕЛИНОЛОЖКО ДРУЖЕСТВО" - гр. ПЛОВДИВ. То се управлява от седемчленен Управителен Съвет от известни в Пловдив лекари, адвокати и фелинолози. Председател на УС е г-жа Праматарова, а не "шефка" ! Ние се назоваваме с истинските си имена и не се крием зад псевдоними - като " знаещия". Но след консултации в дружеството разкрихме истинската му самоличност - Дмитрий / внук на Александра Иванова - Ермоленко, известна в Пловдив с продажба на персийски котета с къса козина заради кръстоска с екзотични и издаването на руски родословия, които НЕ СЕ ПРИЗНАВАТ в България. ЛЕСНО Е ДА СЕ СКРИЕШ ЗАД ПСЕВДОНИМ И ДА ПИШЕШ ГЛУПОСТИ !

Ето и отговора на г-жа Праматарова :

Прочетете малко повече специализирана литература или поне "Котката" от Алберт Пинтер на стр. 289 .

Белият котарак със сини очи, наричан "ГЛУХИЯ" се казва Граф Леони. Той е тестван на следните три изложби и е спечелил :
1. На Международна излоба в София на 30.03.2002 г. със съдия от ФИФЕ Margarete Leleithner - Германия - титла В.О.В. / Най-добър от най-добрите/
2. На Международна изложба в Пловдив на 20.10.2002 г. със съдия от ФИФЕ Урсула Лоозе - Германия - Първо място в клас 09 .
3. На Национална изложба в София с експерт - оценител г-жа Ив. Герасимова - Първо място в клас 09.
ЩЕШЕ ЛИ ДА СПЕЧЕЛИ, АКО БЕШЕ ГЛУХ ???
На същите тези три изложби общо участвуваха 17 котки на г-жа Праматарова или продадени от нея котенца. Името на развъдника й е " ПЕРСИ ДЕ ГАЛ" и всяка една от тях спечели първо или второ място в своя клас. / Справка - каталозите на изложбите /. Къде бяхте Вие, г-жо Иванова - Ермоленко на тези изложби с "по-доброто клубче" ??? В миша дупка ли ???
От началото на 2003-та година от Граф Леони са продадени с родословия 24 бели котенца в България, Гърция и Германия / Справка - при г-жа Ив. Герасимова /. Ако Вие, г-жо Иванова - Ермоленко й покажете глухо котенце от развъдник "ПЕРСИ ДЕ ГАЛ ", тя обеща за всяко едно от тях да получите награда от 5 000 лева. ДЕРЗАЙТЕ !!!



Тема Няма проблем...нови [re: ФEЛИHOЛOЖKO ДPУЖECTB]  
Автор3нaeщ (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 19:25



Събирайте парите - всеки ще ви докаже, че котаракът е ГЛУХ - елементарно е.

Познавам момчето, за което ме взехте, но Вие не познахте кой съм!!!
И други, освен него и мен, знаят доста подробности, тъй че постарайте се да събирате парите - всеки, който види на изложба ГЛУХИЯТ котарак, ще изкара по 5000 лв. Той просто е ГЛУХ, въпреки че е с награди - с Ваше съдействие! Сега да не го скриете на изложбата - пари не са излишни никому - особено ЧЕСТНО изкарани!

Успех и ще се видим на изложбата!!!



Тема Re: ОПРОВЕРЖЕНИЕ !нови [re: ФEЛИHOЛOЖKO ДPУЖECTB]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано29.06.03 21:28



Много ми е интересно, защо не се признават и украински родословия?
Нито в САЩ, нито в Австралия съм имала проблем с регистрацията на котката ми, исках и в България да членувам...

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: ОПРОВЕРЖЕНИЕ !нови [re: Dragoness]  
АвторФEЛИHOЛOЖKO ДPУЖECTBO -- П-B (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 22:31



Признаваме всички родословия, издадени от легитимни клубове и организации от цял свят, след направена проверка за оригиналността им.Ако желаете, свържете се с нас и заповядайте на нашите изложби!



Тема Re: Няма проблем...нови [re: 3нaeщ]  
АвторФEЛИHOЛOЖKO ДPУЖECTBO -- П-B (Нерегистриран)
Публикувано29.06.03 22:49



Ха! Отново сме анонимни!
Бях решила да не отговарям на анонимни подхвърляния, но този път само ще те попитам.
Защо членът от Вашето "клубче" Иван Мутовски иска да заплоди котката си без родословие с "ГЛУХИЯ" котарак на г-жа Праматарова, след като си има мъжки котарак???
Защо Вашата членка Людмила Диманова, като си продава черните и опушени котенца казва на клиентите си, че котенцата й са от Шампиона - "ГЛУХИЯ"
Граф Леони???



Тема BRAVO !нови [re: ФEЛИHOЛOЖKO ДPУЖECTB]  
Авторdovolen (Нерегистриран)
Публикувано30.06.03 01:11



Bravo!
Nai-nakraq nqkoi da napravi neshto hubavo v polza na nashite kotaranki




Тема Хайде престанете веченови [re: ФEЛИHOЛOЖKO ДPУЖECTB]  
Автор lndependent (crash)
Публикувано30.06.03 11:42



Как не ви писна да се разправяте пред всички? Като имате да си казвате нелицеприятни неща, има телефони. Тук се събираме, за да си поговрим за сладките писани независимо от породите и родословието им и ИЗОБЩО не ни се слушат селски разправии.

стой та гледай



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.