Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:18 23.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Спасете ме!нови  
Автор Juck (shemet)
Публикувано10.06.03 10:21



Вкъщи виреят две котенца.
На една възраст са и са женски.
Дотук - чудесно, обаче...

Скоро си сменихме жилището.
Котетата, естествено, не бяха много доволни в началото. Освен това им се пообъркаха хигиенните навици. Един ден някое от тях се беше изакало на леглото в спалнята. Прахме всичко, включително дюшека.

Това обаче се повтори скоро - на дивана. Пак падна голямо чистене.
Тази сутрин с приятеля ми се събудихме вече в леглото с котешки изпражнения.

Кажете ми, моля ви, как да ги отуча! Явно не го правят защото не си харесват тоалетната, тъй като я използват и старателно си я разриват.

Има ли начин този навик да се прекъсне?

Ако знаех къде си губя времето, нямаше да го губя.


Тема Re: Спасете ме!нови [re: Juck]  
Автор TWlSTED (Hallucinogen)
Публикувано10.06.03 22:55



na pyrvo miasto, proveri dali koteshkata toaletna echista! tova e mnogo vajno. osven tova proveri, dali kotetata imat dostap do neia prez cialoto vreme. i nakraia, ako nishto ne pomaga - prosto ne gi puskaite v spalniata....

ta taka



Тема Re: Спасете ме!нови [re: TWlSTED]  
Автор Juck (shemet)
Публикувано11.06.03 09:40



Първите два варианта отпадат.
Третият работи засега, но си е ангажиращо постоянно да се дебнем...
Затова търся решение.


Благодаря Ви все пак!

Ако знаех къде си губя времето, нямаше да го губя.


Тема Re: Спасете ме!нови [re: Juck]  
Автор Frysco (кукуряк)
Публикувано12.06.03 01:38



Ами много просто-ядосани са ви и си отмъщават.Много са хитруши, галят се, мъркат, а като се обърнеш-сладко отмъщение..-



Тема Re: Спасете ме!нови [re: Frysco]  
Автор Juck (shemet)
Публикувано12.06.03 18:43



Хехе,
мдам, красотата на уж-опитоменото диваче

Имаше и още една теза - че е било от ревност, защото през въпросната нощ не съм гушкала тях. Но и тя отпадна.

Ако знаех къде си губя времето, нямаше да го губя.


Тема Re: Спасете ме!нови [re: Juck]  
АвторAнтoния (Нерегистриран)
Публикувано16.06.03 01:12



Напръскай със силни ароматизатори вече цапаните места -- спалнята, дивана... Котките мразят парфюми, дезодоранти, почистващи препарати и ще направят всичко възможно, за да ги избягват. Знам го от личен опит -- веднъж бях прибрала чужда котка у дома, която от стреса по преместването не "уцелваше" котешката тоалетна понякога и цапаше килима под кухненската маса. Отначало чистех с неароматизиран прах за пране. Накрая почистих обилно с Доместос с мирис на не-знам-какво-си и като изсъхна -- напръсках с лимонов ароматизатор. Котките по принцип мразят цитрусовите миризми, а комбинацията с хлора от Доместоса явно им е усмъртителна. Нито веднъж след това котката не си позволи да цапа пода.



Тема Re: Спасете ме!нови [re: Aнтoния]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано16.06.03 09:34



m da i nie taka naprawihme kato se premestihme na nova kvartira kato antonia, imahme syshtiq problem - aromatoizatori i malko boj kato go hvanesh na mestorabotata



Тема Re: Спасете ме!нови [re: Bezhy]  
Автор mimas (луда гъба)
Публикувано16.06.03 11:04



Много странно: моите котки като мия пода с Доместос и само ходят и душат, все едно са хипнотизирани Май имам дефектни котки!




=========================
I can shine even in the darkness...


Тема Re: Спасете ме! [re: mimas]  
Автор Bezhy (червено дяволче)
Публикувано16.06.03 12:12



ами може, незнам



Тема Re: Спасете ме!нови [re: mimas]  
Автор NeonSun (Cyber)
Публикувано17.06.03 13:45



Пробвай тогава с обикновена белина -- само внимавай да не се натровят, че хлорът е доста опасен.

--
Shine on~



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.