Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:09 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Uraaaaaaнови  
Автор lavender ()
Публикувано19.03.03 20:36



kotkata e bremenna, po moi izchislenia e stanalo niakude predi mesec i polovina. Koremcheto i e znachitelno ugolemeno i cickite sa izpuknali. Molia vi subiram vsiakakvi suveti za neobhodimite griji kum maikata i budeshtoto potomstvo, naj vaeche kakvo da prigotvia. Blagodaria



Тема Ха честито!!!нови [re: lavender]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано20.03.03 00:48



Да ти е жива и здрава бъдещата Мама Котарана!

Нямам никакъв опит с бременни котки, така че не мога да ти дам съвет, но ще чакам да видя какво ще те посъветват другите и тъкмо ще науча и аз нещо полезно за когато и на моята й се случи :)

Иначе, отсега да си кажа за след като се появят мъничетата: не забравяй съклубарката Dew-Drop, която ужасно много иска някой да й подари котенце! Така че ако ти останат, спомни си какво е казано: Ако имаш две котенца, дай едното на съклубаря си!

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: Ха честито!!!нови [re: Loretta]  
Авторnsi (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 11:03



ЧЕСТИТО И ОТ МЕНЕ!АЗ СЪЩО ОЩЕ НЕ САМ ИМАЛА ЗА ДОМ. ЛЮБИМЦИ-БЕБЧЕТА.МОЖЕШ ДА ПРОЧЕТЕШ НЯКОЙ СЪВЕТИ ОТ ТУКА http://bgvet.dir.bg/pets/cats/catadvice.html



Тема Re: Ха честито!!!нови [re: nsi]  
Авторlavende-r (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 23:36



Mersi za sajta shte go razgledam



Тема Re: Ха честито!!!нови [re: Loretta]  
Авторlavender (Нерегистриран)
Публикувано20.03.03 23:42



s udovolstvie, shte i podaria edno samo che shte triabva da i go donesa ot USA. niamam predstava kak vurviat tarifite za jivotinki no predpolagam che ako mu kupia malka prenosima kushtichka niama da ima problem.
Inache kotkata e strashno krasiva, koremcheto, lapichkite i mucunkata se beli e ochichktite/kato domino/, grubchweto i opashkata cherni.
losho e che ne znam mujkia kakuv e, kak si e namerila pri tezi skopeni kotaci tuka naokolo prosto shapka i svaliam-tri dena ia niamashe , goliamo tursene e bilo



Тема Re: Ха честито!!!нови [re: lavender]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано21.03.03 03:19



изглежда, че ти е мацка мацката...

за пренасянето през граница... не знаех, че си далече
ако го каза сериозно, аз лично не бих те посъветвала да го правиш...

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: Ха честито!!!нови [re: Loretta]  
Автор lavender ()
Публикувано21.03.03 15:31



Govoreh seriozno, i bez tova shte triabva da nosia edno kote zaradi decata, ta oshte edno da nosia kolko mu e, no purvo triabva da proveria , che stavam mnogo natovarena
Inache oshte chakam suveti za kotkata i rajdaneto ,koito sa dobre doshli



Тема Re: Ха честито!!!нови [re: lavender]  
Автор Girla (rusokoska)
Публикувано26.03.03 17:55



Я виж ти И моята Маца е бременна! Те правиха секс някъде около 5-ти февруари и по мои изчисления термина и е около 10-ти април.
Тя също е много красива, макар че не е породиста. Същото се отнася и за бащата! Нали са си нашите котки, та много си ги обичаме!!!
Ще бъда много радостна, ако някой прояви интерес към новородените! Веднага ще му подаря едно или две или колкото там иска
Ние ходихме на консултация при техния доктор, за да ни обясни какво да правим и освен това изчетохме една купчина литература. Най-общо казано - не и се бъркайте на Мацата. Ако няма проблеми, тя няма да има нужда от вас. Около две седмици преди раждането тя сама ще започне да примъква парцали или дрехи някакви, до които се докопа и ще си направи "гнездо". Може да й се направи кашон, постелен с вестници и парцали, но не е гаранция, че тя ще иска да роди там. Аз смятам да и приготвя, но избора ще е неин. Доктора каза, че най-вероятно ще ражда дълго време, защото раждането на едно коте отнемало по няколко часа. Препоръчително е стопанина да не досажда, за да не я притеснява, а само през 2-3 часа да наглежда дали всичко е наред.
Това е в общи линии. Ако има нещо друго, питай. Но все пак и на мен ми предстои и аз също бих се радвала на всеки съвет както и на всеки потенциален осиновител




Тема Lorettaнови [re: Loretta]  
Автор Dew-drop (съзерцателка)
Публикувано27.03.03 10:05



сладуркааа

ама накрая да не се получи някакъв филм от сорта: 101 котенца...

не, че е лошо, ама къде ще ги сложа?!
ле-леее, само като си го представя... прилича на рай, или на ад, зависи.


благодаря ти...



Тема :)))нови [re: lavender]  
Автор Dew-drop (съзерцателка)
Публикувано27.03.03 10:12



благодаряяяяяя!

но мило, няма нужда чак оттам...да се мъчи животинчето...

да са ти живи и здрави и котенцата и тяхната мама!

едно време гледах ( на двора) една черно-бяла котка( и не само една де, ама подробности...). Тааа, много си я обичах, беше невероятно умно и ДОБРО същество. Всъщност, рядко се среща такава котка. По характер приличаше повече на куче. Сега като се сетя и ми се доплаква чак...липсва ми...а са минали поне 10 години...





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.