Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:21 25.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: да си кажем за ветеринарите!нови [re: no bullshit]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано28.03.03 21:15



Вивавет??...

When I'm inside her
feels like she is
made of Storm


Тема Re: Милата котчица...нови [re: SEXX]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано29.03.03 23:02



Виж, не съжалявам за парите. Бих дала и още толкова. Яд ме е за отношението. Прибрахме таксата, от там нататък - майната му! Лошото, е че ако имах елементарното знание, по колко милилитра течности на ден трябва да поеме една котка, останалото можех да го направя сама, включително и операцията!

Трябва да правим добро от злото, защото то няма от какво друго да бъде направено.


Тема Re: Милата котчица...нови [re: Rapidfire]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано30.03.03 08:12



Убедена съм, че не съжаляваш.
За съжаление всеки си гледа интереса, включително и доста ветеринари

When I'm inside her
feels like she is
made of Storm


Тема Тази тъпотиянови [re: SEXX]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано30.03.03 15:04



е разпространена не само между тях, за съжаление и между нас, за съжаление и в доста други области - грабни парите и бягай!
АБЕ КРЕТЕНИ НИЕДНИ, СТРАНАТА НЕ Е ТОЛКОВА ГОЛЯМА ЗА ДА СИ ПОЗВОЛИТЕ НЕБРЕЖНО ОТНОШЕНИЕ ДОРИ И КЪМ ЕДИН ПАЦИЕНТ /КЛИЕНТ/!!!
Нима никой не си дава сметка, че това не е безнаказано! Отрицателното ехо се разпространява по-бързо от доброто име. Ето сега с един колега се опитваме да разработим един кабинет, който предишните му наематели опропастиха от същата алчност и глупост и не искам да обяснявам, колко е трудно, след като вече един път е създадено лошо име на мястото!
Още не съм сигурна дали няма да се наложи да се откажем!

Трябва да правим добро от злото, защото то няма от какво друго да бъде направено.


Тема Re: Тази тъпотиянови [re: Rapidfire]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано30.03.03 15:15



Не, аз наистина предлагам да пуснем една тема за кадърните и некадърните. Поне никой да не повтаря грешката да довери животното си на грешния ветеринар.

When I'm inside her
feels like she is
made of Storm


Тема Re: Историята на МОЕТО котенови [re: Rapidfire]  
Автор мaлka тъпa фeя (прасунгелче)
Публикувано30.03.03 18:10



Боже,колко познато ми звучи твоя разказ....преди повече от 9 години и с мен се случи същото.Любимата ми Сузи,3 месеца след като беше родила се разболя...и до ден днешен незнам какво,но след около месец мъки и ходене по какви ли не "ветеринари"...се наложи да я евтанираме.Последният лекат,при който отидох ми каза,че ако не съм била закъсняла толкова е можело да спася котето....като че ли аз не съм обиколила цяла София да търся свестен вет. Тогава не можех да си намеря място от яд.Добре че поне едно от бебетата и остана при нас, и засега въпреки възрастта се радва на завидно здраве и проклетия

Lo guardavo come se lo vedesse per la prima volta...


Тема Re: да си кажем за ветеринарите!нови [re: Loretta]  
Автор legolas (непознат )
Публикувано01.04.03 23:56



kogato moiat persietch beshe kote na 2 mesetcha.go zavedoh za parvi pat na vaksina veterinarite me posreshnaha sas dumite:"kotkata vi triabva dase kastrira"I tova ako se smiata za liubesno otnoshenie. Sлед ниаколко такижа отижаниаГи сменихме.Сега имаме едни жетеринари 3 по- ред които се намират на ижан жазож(проклетиат компиутар01 се намираха на цбетна градина



Тема Re: Историята на МОЕТО котенови [re: мaлka тъпa фeя]  
АвторLucky (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 17:21



Не знам какви са тези ветеринари, дето са уморили горкото животинче. Преди 4 години и аз имах нещастие с предишната котка. Беше на няма 3 години, здрава, права, игрива. Една сутрин повърна. Ветеринарят, който я гледаше, си сменяше кабинета, и не работеше в момента. Веднага(без да има други признаци на заболяване) хукнах по доктори. Нямало й нищо. После спря да яде, после да пие вода. Друг доктор - преподавател в Пловдив (но живеещ в София, където съм и аз) реши, че може да е глътнала нещо, което да е заседнало в гърлото й. Би й инжекция и толкова. След два дни се прибирам от работа, майка ми реве, че котката умира. Изтичах до едни приятели в квартала, дадоха ми координатите на един кабинет, където я заведах веднага. Те изпаднаха в ужас, като поставиха диагнозата - котешка чума. Животинката беше съвсем свършила, температурата й беше само 35 градуса. Ведната я надупчиха с огромни количества инжекции - антибиотици, кортизони, физиологичен разтвор, витамини. Цяла нощ я топлих между две електрически възглавници и я биех, за да не заспи. Преживя нощта. Две седмици я водех всеки ден на инжекции и животинката се съвзе. Решиха, че са сбъркали диагнозата (болестта е смъртоносна, а и не попаднах навреме на добрите лекари). Но за съжаление беше само ремисия, и след седмица започна да се парализира, после изпадна в кома и си отиде.
Но въпреки това тези лекари направиха, каквото можаха, при това ми взимаха само по 2 лв. на ходене. Това нещо се намира на ул. Бачо Киро, между Цар Симеон и Кирил и Методий. Две лекарки са на смени от сутрин рано до късно вечер и в събота, а има и хирург, за когото казват, че е от добрите. Доказателство за добрата им работа е и това, че винаги има опашка от чакащи. Дано още да са там и да продължават да работят съвестно.



Тема Re: Историята на МОЕТО котенови [re: Lucky]  
Автор мaлka тъпa фeя (прасунгелче)
Публикувано02.04.03 22:00



Така, както описваш симптомите - май и на моята Сузанка това е била болестта.Спомням си,че козината и беше започнала да пада толкова интензивно,че чак като вървеше я ръсеше.И само се криеше - зад диваните или на други тъмни места...Просто не искам да си спомням.Сега ветеринара ни е читав - казва се Петър Дюлгерси и наистина е много способен.

Yo soy como el vuento,toda me puede sentir..pero ninguna me puede tener...


Тема Не в клиниката на Зоопарка!!нови [re: legolas]  
Автор Rapidfire (магьосник)
Публикувано03.04.03 11:03



Абсолютен противник съм на кастрирането. Виждала съм такива животни - и преди и след кастрацията, мога със сигурност да кажа че са осакатени. Променя се и характер и телосложение и всичко. Моите маци са все девойки и раждат на смени, така че всяка година да имаме котенца, но не по много наведнъж, а в останалото време ги боцкаме. Досега не е имало проблем с пласмента.
Питах тези, които ме заведоха в клиниката на Зоопарка, но не щат да кажат името на ветеринатите. За тях си били добри.
Най-общо казано, там кракът ми повече няма да стъпи.

Трябва да правим добро от злото, защото то няма от какво друго да бъде направено.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.