Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:52 25.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема za padaneto na kosmite  
Автор lavender ()
Публикувано14.03.03 11:55



Molia vi kajete m?
Kotkata e obiknovenna kusokosmesta dvucvetna i ot kakto ia imam 9 meseca a tia e na 11 takova chudo ne e bilo. Kosmi kude li ne. Pri galene s ruka daje dlanta stava cialata v kosmi. neshto sezonno li e i vuobshte dajte ideiki kakvo da se napravi po tozi problem!



Тема Re: za padaneto na kosmiteнови [re: lavender]  
Авторнopмaлнo e (Нерегистриран)
Публикувано14.03.03 12:56



Сега си е сезона за смяна. Реши я по-често с четката за събиране на косми /с кривите телчета/ или я научи да не се плаши от прахосмукачката и така обирай излишните косми.



Тема Re: za padaneto na kosmiteнови [re: нopмaлнo e]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано14.03.03 23:56



ауу това с прахосмукачката не си го представям! нашата бяга от нея чак в кухнята и се скрива зад хладилника :)

редовното ресане е начинът - стига да ти позволява да я решиш...

а гледам и че има едни храни против образуване на космени топки в стомаха (на Роял Канин) - и ми се струва, че периодът на смяна на козината е добро време да се даде такава храна (защото котката ги гълта, като се лиже)

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Казват,нови [re: lavender]  
Автор nbb (весела)
Публикувано15.03.03 17:34



че е нормално, сега бил такъв период. Купих някакви хапчета за тази цел, но не виждам никакво подобрение, а й давам вече 3 дни. Не знам как се казват, защото взех само за 6 дни, така ми препоръчаха.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Вместо хранатанови [re: nbb]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано18.03.03 10:55



купете на котката котешка трева, или семенца райграс, и я посадете в малко почва. Тя ще ходи да си пасе, и така ще изхвърли космите. Това е естествения начин, по който го правят. А и е по-евтин, а и по-красиво ще стане у вас.

А по принцип за да е със здрава козинка давай й витамини. Няма да спре да пада от това де, нормално е.
Ресането е спасението както писаха по-горе



Тема Посадила съмнови [re: Eднa]  
Автор nbb (весела)
Публикувано18.03.03 11:44



пшеница на няколко места - ходи и си пасе, котешката трева така и не поникна, за да разбера дали ще я хареса. Но и от храната не се отказва - веднага надушва къде съм я прибрала и не ме оставя, докато не й я дам.
Ако котката не обича да я решат - как се справяте с този проблем ? Купих мека четка, но щом ме види с нея, веднага се скрива.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема като не обича да я решат...нови [re: nbb]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано19.03.03 01:31



...се отказваме, и не я решим с дни и седмици...
но ако решим все пак да я издебнем, чакаме докато й се приспи - тогава няма сили да се съпротивлява, нито й се играе
най-много да се опита вяло и мързеливо да захапе четката (и неуспешно) :)

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: Вместо хранатанови [re: Eднa]  
Автор lavender ()
Публикувано19.03.03 20:43



Ne stava nomera. Moiata kotka e ot tezi deto ne turpiat saksii i u nas vsichki cvetno e dignato na stoiki ili visi ot niakude. V protiven sluchaj vsichko izliza na poda za otricatelno vreme.
zasega stthe se vuzdurja samo s chetkata, zashtoto e bremenna i me e strah da i davam hapcheta
blagodaria na vsichki za suvetite




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.