Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:06 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Няма ли някой да ми подаринови  
Автор Dew-drop (росна)
Публикувано24.02.03 14:50



ей такова мърче:


или пък такова:


или пък ееей такова:


или...таковааааааа:


ммм?





Тема Re: Няма ли някой да ми подаринови [re: Dew-drop]  
Автор Иryaнa (Екзотична)
Публикувано24.02.03 20:41



Купи си вестник с обяви ... през зимата е по-малко вероятно, но есенес доста котета подаряват. Моето беше подарено, полу-сибирско, честна дума изобщо не беше по-грозно от кое да е персийско коте. Прелестна душица, сиво-бяла, с реснички на ушенцата, и бяла маска на очите ... И теб те очаква твоето.



Тема :)нови [re: Иryaнa]  
Автор Dew-drop (росна)
Публикувано25.02.03 11:03



есента...тъкмо за рождения ми ден!
е, можеше и да е за 8 март например, ама не се надявам да ми подарят точно пък коте... :(
щом се налага ще чакам, аз така или иначе още от детството си чакам...
но един ден ще бъда ужасно щастлива, знам!





Тема Re: :)нови [re: Dew-drop]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 12:05



Наща маца, ще я забременяваме в края на лятото. Живот и здраве да роди хубави и здрави котета, ще ти подарим едно. Тя не е точно от тези, които са на снимките, но те котките те карат да се влюбваш в тях от пръв поглед, и няма котка, която като я видиш да кажеш: "Аааа, неее, ще поогледам още малко и ще реша"
Не може да се случи просто:))))

Най-трудно е като трябва да си вземеш коте от котило, и са повевче от едно. Тогава вземи това което дойде при теб и си му интересна.
Ние така направихме с Багира и не съжаляваме въобще:)))



Тема вярно енови [re: eднa]  
АвторDew-drop (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 12:45



точно за това си мислех - дали въобще има грозни котки...
Е, надявам се вашата да не е от онези голите котки дето са без косми... ;)
Тях да ме убиеш не мога да ги харесам, ако ще да са последен писък на модата ( ми то и аз пищя като ги видя... ;) )
Дали пък няма да ме забравите чааак до есента? Те, маците, по колко време си носеха котаците? А вашата каква е?

Благодаря от сърце за предложението!





Тема Re: вярно енови [re: Dew-drop]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 13:30



Котките са бременни по 2 месеца.
Нашата е много породиста порода: от породиста майка сиамка и породист баща полуангорец:)))
Резулатът е Багира - ако си чела "Книга за джунглата" на Ръдиард Киплинг.
Черна, с лъскав и много мек косъм с нормална дължина, жълтозеленикави очи и правилни черти, много красиво лице и перфектни пропорции.
Жизнена и Енергична (само дето не е на Рош:))))
В основата на козината й си личи, че майка й е сиамка, т.е. космите й в основата си са светло кафяви, но това се забелязва ако почнеш да я разгръщаш.
За сега е живо и здраво животинчето (да чукам на бюро), много игрива с саможива.
Сватосали сме я с комшията сиамец, който на пръв поглед изглежда също много красив.

Съпруга ми се съгласи за котето стига фамилията ти да не е Кожухарова, или да не си в тоя бизнес:)))



Тема Re: вярно енови [re: Eднa]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 13:29



И пак казвам, живи и здрави до наесен ще имаш коте:)))



Тема Кожухарова?!нови [re: Eднa]  
Автор Dew-drop (росна)
Публикувано25.02.03 14:25



Като ме видите ще разберете какво съм...
То ми е изписано на лицето(физиономийката де :) )
Относно сиамците:
Миналата седмица влезнах в поредния зоомагазин(колкото и да си забранявам да влизам в тях, понякога просто не издържам на изкушението...)
Та влизам си аз и си зяпам с оная глупаво-щастлива усмивка, която се помрачава само за момент и само от цената на животните в комбинация с тесните аквариуми, в които са принудени да седят и да чааааакат някой(ама някой рядко богат човек) да ги купи, някога...
И пак се отплеснах! Добре де, исках да кажа, че докато си зяпам аз навсякъде другаде освен в един затънтен ъгъл, оттам изведнъж се почва едно мяукане, тъжно. Гледам аз, а то - сиамец! Протяга се животинчето към мен! Показва лапички на върха на аквариума и се опитва "да ме докопа" :) Бре, викам си, сега става лошо. Тоя писан ме хареса, ама и аз него! За първи път харесвам СИАМСКА КОТКА! Нали знаете слуховете, че са злобни и т.н. и т.н.... Ами този беше същинско съкровище! Толкова красив, миличък, гальовен и тъжен, че... Забравих за всичко и пожелах да го купя, ама питам колко струва, надявайки се да не е невъзможна цена, а отговора:
- Продаден е.
Продаден, а в магазина. Това сигурно е нарочно - да се дразня само...
Такива ми ти работи, поне си излях мъката тука...
А по описанието вашата маца явно е доста красива, че и породиста! ;)
Знаете ли, всъщност, породата за мен няма никакво значение.
Всяко животно има собствена, уникална красота, която не може да се сравни с никое друго.
Мога да пиша още много, но...всичко си има край, все пак. :)

Доскоро,
Dew.





Тема ох,нови [re: Eднa]  
Автор Dew-drop (росна)
Публикувано25.02.03 14:27



дано!
Живи и здрави всички с по две
и повече лапички!




Тема Re: Кожухарова?!нови [re: Dew-drop]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано25.02.03 14:52



ето ти един адрес :thitova@abv.bg

ако до наесен не си се изкушила от някой зоомагазин пиши там, а може и ти да ми оставиш един, ако земе та стане по-рано работата.
А като разбера как се слагат снимки тука ще ви покажа Багира




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.