Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:04 22.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема sawet  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано20.02.03 15:02



zdraweite imam nujda ot edin sawet otnosno nowata mi sakwartirantka-tq ima pani4eski strah ot kotki ne moje da gi pipne kamo li da gi pogali ispada w ujas kato widi kotka. a az imam 3-mese4en sladur 4isto bql angorec. kakwo da prawq neiskam da q pritesnqwa moje li po nqkakaw na4in da q ubedq 4e ni6t nqma da i naprawi i da si preodolee straha
thanks predwaritelno raz4itam na sawet



Тема Re: sawetнови [re: az]  
Автор Loretta (Stan)
Публикувано21.02.03 02:30



А задължително ли е да живеете заедно?
Със съквартирантката, имам предвид.
Ако тя има някаква фобия, с това трябва да се занимава психолог / психотерапевт, а не ти...
И то, като казвам "трябва", имам предвид, само ако *тя* има проблем от това и реши да потърси помощ... а не защото "по принцип" така е редно - няма "редно" в тия неща...
Просто поговори с нея какво ще правите.

From now on, I want you all to call me "Loretta"!


Тема Re: sawetнови [re: az]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано21.02.03 02:35



А фе преструва се, страх от котки?... Може и да има и сега е момента се изправи срещу него, може и да си придава неква важност. Давай и по често котката и и говори, че няма да я ухапе (поне първия път).



Тема Re: sawetнови [re: az]  
Авторaz (Нерегистриран)
Публикувано21.02.03 18:55



nqma na4in da ne jiweq s neq wsa6nost rabotata e tam 4e 6te jiweq s nieniq priqtel na kwartira i tq logi4no 6te prekarwa powe4eto wreme tam. toj nqma ni6to protiw daje mu se radwa no na men wse pak mi e neudobno



Тема Re: sawetнови [re: az]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано22.02.03 06:33



Niama ot kakvo da ti e neudobno, dnes mu e gadje, utre moje i da ne e...
Ti si plashtash naema naravno s nego (a toi niama protiv), a ne s neia.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.