Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:59 30.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема търся котарак за котканови  
Авторcopadevino (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 10:34



Имам много красива полуперсийка - черна, пухкава, със зелени очи. На 5 години е, а за съжаление все още не е раждала. Търся й мъж - няма значение породата (само да не е сиамец - опитахме с такъв и нищо не стана), въпросът е да е потентен готин мъжкар!



Тема Re: търся котарак за котканови [re: copadevino]  
Автор creature_of_nature (natural)
Публикувано06.02.03 10:40



Moqt kotarak moje da se okaje podhodq6t. E, ne e porodist (4erno- bql, kysokosmest), no e dosta edyr i krasiv i e golqm jenkar. Oba4e ako stane ne6to, ne iskam da poemam otgovornost za kotencata, 4e o6te ne moga da razdam minalite mu( negovite ot moqta kotka)
Ti kyde se namira6?



Тема Re: търся котарак за котканови [re: creature_of_nature]  
Авторcopadevino (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 11:29



Аз съм от София. Ако и ти си - О.К. Няма значение, че не е породист. Грижата за котенцата поемам аз.
Имам един въпрос - след като имаш и котка ще можеш ли да приютиш и моята за 4-5 дни, докато е разгонена или ще бъде проблем. Казват, че котката трябва да отиде при котарака, а не обратното. Аз направих тази грешка да взема у нас котарака и нищо не се получи.
Ако са ти останали котенца - кажи какъв пол са и на колко месеца. Много ми се иска да си взема още едно, обаче предпочитам женско.



Тема Re: търся котарак за котканови [re: copadevino]  
Автор creature_of_nature (natural)
Публикувано10.02.03 17:34



Съжалявам, ама се оказжа че останалите от семейството ми не им се занимавало с "котешки сватби", та това с котарака няма да стане поне засега( ще ти пиша , ако ги навия). Иначе ми остана едно женско коте, черно-бяло, родено през август 2002.



Тема Re: търся котарак за котка [re: copadevino]  
Авторcopadevino (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 15:38



Нищо, здраве да е, ако стане, стане.
А за котето - ако ти е излишно, пиши ми добричко ли е, има ли изградени навици, прави ли много бели, въобще що за коте е.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.