Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:31 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Моите котки правят секснови  
Автор Girla (rusokoska)
Публикувано06.02.03 18:24



Вчера и днес къщата ни се е превърнала в център на истински разврат. Тия двамата моите се оправят на всеки половин час. То лошо няма обаче в главата ми изникват хиляди въпроси.
Котката е на 2 години и половина, това не и е първото розгонване и знам, че е готова да забременее. Котарака обаче е едва на 5-6 месеца и не съм сигурна дали вече е полово зрял и дали ще свърши качествена работа. Иначе я захапва за врата както подобава и се качва върху нея, ама дали прави нещо не се знае
А как познавам дали е забременяла? И как трябва да се подготвя за събитието? Помогнете, защото ми е за пръв път и много им се радвам на влюбените!



Тема Re: Моите котки правят секснови [re: Girla]  
АвторAнтoния (Нерегистриран)
Публикувано06.02.03 19:15



Ами на 5-6 месеца не вярвам да е полово активен. Мисля, че най-рано на 10 месеца съзряват. Моята котка за първи път се разгони чак на 13 месеца. А когато забременя чак в последните дни преди раждането й личеше - стана по-мързелива, спеше повече и се гушкаше много. И напълня, разбира се. След което ме издебна и една нощ роди в скута ми. Напълно ме ошашави :-)



Тема Re: Моите котки правят секснови [re: Aнтoния]  
Автор Girla (rusokoska)
Публикувано07.02.03 19:40



Абе май става работата - нищо, че е само на 6 месеца левента.
А аз как да се подготвя за събитието, ако се окаже, че е бременна? Трябва ли да и давам допълнително витамини или калции?
Предполагам, че все някой в този клуб е инал по този път и ще може да обмени малко информация с мен.
Предварително благодаря!





Тема Re: Я кажи, моля тенови [re: Girla]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано08.02.03 13:43



като се разгони котката ти, много силно ли мяучи?

Моето е вече на 9-10 месеца, още не се разгонило и ме втриса, като слушам какво става.



Тема Ужасно е,нови [re: Eva*]  
Автор nbb (весела)
Публикувано08.02.03 16:31



моята се разгони вече, а вчера навърши 8 месеца. Тази нощ не ме остави да спя, та се наложи да й дам хапче, колкото и да съм против такива намеси.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Я кажи, моля тенови [re: Eva*]  
АвторAнтoния (Нерегистриран)
Публикувано08.02.03 17:19



Не искам да те плаша, но всяко разгонване на котката ми беше изключително травмиращо за цялото семейство. Тя преставаше да яде и да спи, пиеше много малко вода и през цялото време мяукаше ама много особено жалостиво. И нашият сън отиваше по дяволите, късаха ни се сърцата от мъка, че по никакъв начин не можем да помогнем на котьо. Пробвахме с хапчета, но те просто я поуспокояваха за около час. След което се почваше отново с огромна сила. Решението в нашия случай се оказаха инжекциите против разгонване. По принцип лекарите твърдят, че "държат" котето за 6 месеца, но при моята действието им продължаваше година, година и 1-2 месеца. Ветеринарят ни се опита да ни придума да я кастрираме, но аз съм против всякакви такива операции. След 10-та си година обаче сиамката престана да се разгонва въобще. Предимствата на възрастта :-)



Тема Re: Я кажи, моля те,нови [re: Aнтoния]  
Автор nbb (весела)
Публикувано08.02.03 22:14



как разбираш, че е време да се бие инжекцията, че този път не разбрах кога започна разгонването, та поне следващия път да го хвана навреме и да не я тровя с хапчета ?

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Я кажи, моля тенови [re: Eva*]  
Автор Frysco (шашкънин)
Публикувано08.02.03 22:25



Ух, чакай ти да видиш...На мене зверо като се разгони и се почва едноседмичен тормоз със ВЯУУУУУУУ, МЯУУУ, ВЯЯЯЯУУУУ и това е нонстоп, със кратки паузи от по-десет минути, почти не спи, почти не яде и спи.Врещи, и после съседите ми врещят.Хапчетата при мен единствено увеличават разстоянията между атаките със два-три месеца...Горката, не искам да я кастрирам.


FRYSCO LADA tuning

Тема Re: Я кажи, моля тенови [re: Frysco]  
Автор Girla (rusokoska)
Публикувано09.02.03 12:10



Значи аз съм страшна късметлийка! Маца се разгони за пръв път на 10-месечна възраст. И почти не пее! От време на време само отива в банята и започва жално да мяучи, но като я извикаме тя идва да се гушка. Но е мноого гальовна по това време и чак е досадна, защото постоянно ти се вре в ръцете. И чак жал ми става, защото не яде, не пие вода, а тя и без това е слабичка ...
А Брус още не се е разгонвал, защото е още на 6 месеца, но се пъне да прави секс с нея и не знам дали нещо се е получило. Дано!





Тема Наистинанови [re: Girla]  
Автор nbb (весела)
Публикувано09.02.03 12:44



си късметлийка, втора нощ не мога да спя, за съседите не знам, още никой не е дошъл да ми се кара, но и не си подавам носа навън. Чудя се още колко време ще продължат мъките, хапчетата явно изобщо не й действат, така си я тровя с тях. Това, което се чува от нея не е песен, не мога да го определя какво е, но не ми се иска втори път да ми се случва.

Вярно е това, в което вярваш !



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.