Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема az neiskam suvet, iskam kotka (oshte edna)нови  
Автор Tangerine (oranjeva)
Публикувано03.01.03 10:26



notvejka gorska ako e vuzmojno:)) ako ne e vuzmojno - neiskam nishto!!:))
i edin vurpos kum horata s 2 i poveche kotki - kak se gledat tolkova divi zverove v domashni usloviya?? jivotozastrashavashto li e?? suyuzyavat li se sreshtu vas?? ustroivat li vi kapani?? markirat li teritorityata gadiniteprokleti- dori i vashata sobstvena...i syakvi v toya duh:))))
aae!



Тема Re: az neiskam suvet, iskam kotka (oshte edna)нови [re: Tangerine]  
Автор Xekтop ()
Публикувано03.01.03 12:58



ами зависи от котките, мойта е егоистка, не приема друго коте - не че го напада, просто ми се сърди, не дава да я пипна, съска ми, но имам дружка, която има две котета в дома си и те се разбират сравнително добре, е, от време на време се посбиват, борят се място за лежане, когато тя седне, но всяко си е намерило мястото - едното на работо, другото на краката и така съществуват двете. Не маркират, защото маркирането се прави от мъжкия



Тема Re: az neiskam suvet, iskam kotka (oshte edna)нови [re: Xekтop]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 13:55



Имам си два мъжкара. Единият е кротък, а другия е като ураган. По тази причина си останах без елха тази година )))) А гирляндите и другите коледни дреболийки издържаха само един ден. Но е весело. Въпреки, че не са израснали заедно се разбират чудесно. Не се бият, спят заедно и се защитават един друг. Е, понякога белите им са двойни, ама го преживявам. Съжителстваме си много добре.



Тема Re: az neiskam suvet, iskam kotka (oshte edna)нови [re: Пeпe]  
АвторTullamoreDew (Нерегистриран)
Публикувано08.01.03 16:05



Я и аз да използвам да питам. Това само при две (и повече) котки ли го има или изобщо при много животни? Аз имам куче, отскоро и коте, но слава богу елхата още е цяла . Няма нищо изядено, няма препикани обувки или съдрани мебели, но то е сигурно защото имам котето едва от 1 месец. Та си зададох въпроса - ако събера това коте с още едно коте наистина ли ще настане бойно поле в къщи? Защото кучето и котето се понасят много добре, с изключение когато котето реши да се вози на опашката на кучето и тогава следва изръмжаване. Очаквах че някой ден като се прибера в къщи ще намеря ушенце или краченце, всичко останало се предполагаше да бъде изядено . Добре че кошмарите ми се оказаха само във фантазията ми. Явно че двете се харесаха, а когато кучето отива да спи, котето го търси. После се навира в него, а кучето го гушва с лапички. Много смешна картинка са.
Дали ако взема още едно коте идилията ще продължи?



Тема Re: az neiskam suvet, iskam kotka (oshte edna)нови [re: TullamoreDew]  
Автор Rara_Avis (CTpaHHa nTu4ka)
Публикувано08.01.03 18:34



Znaesh li, mislia 4e ne trqbva da si nasilvash kysmeta s oshte edno kote



Тема моженови [re: Rara_Avis]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано09.01.03 12:56



В началото бяха 3 котки вкъщи. Едната беше женска, току що беше родила, когато дойде третото. Тогава тя беше много враждебно настроена, особено когато дребния решеше да погледне в кашона с малките. И разбираемо. После обаче като поотраснаха започнаха да си играят бебетата и нещата поутихнаха. Подарих ги на приятели.
Всъщност мъжкия и женската бяха брат и сестра, родени вкъщи. На поколението нищо му нямаше, бяха излючително здрави котета. Като дойде второто мъжкарче (просто ме хареса на улицата, и понеже беше бебе и имаше страхотен дъжд го прибрах) големите го гледаха накриво. И учудващо мъжкия първи го допусна до себе си. Накая дори защитаваше малкия, въпреки че разликата им е повече от година. И така до днес. Вярно е, че като се съюзят в белите е страшно, но пък единия да липсва от стаята и ми е криво. Просто за мен са като деца.



Тема ostavam s vpechatlenieto,нови [re: Пeпe]  
АвторTange (Нерегистриран)
Публикувано14.01.03 15:26



che mujkite kotki se razbirat po-dobre.. po animal planet sushto davaha nyakakvo predavane za edni bratya kotaraci, koito byaha nerazdelni i t.n. - moje bi e vid solidarnost:))



Тема Re: ostavam s vpechatlenieto,нови [re: Tange]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 12:27



Мъжка солидарност. Като се сдушат нищо не може да ги раздели.



Тема Re: ostavam s vpechatlenieto,нови [re: Пeпe]  
Автор Keт (непознат )
Публикувано16.01.03 14:56



Хаиде, хайде, не ни ги пробутвай тия глупости за мъжката солидарност, за да не подхвана и аз темата за искреното и непоклатимо женско приятелство.Според мен да се гледат две или повече животни (независимо мъжки или женски) в апартамент е тежка и отговорна задача, която изисква много компромиси, най-вече по отношение на хигиената.Една приятелка си гледа 3 котарака и вярно, че се разбират, но как мирише само...



Тема Re: ostavam s vpechatlenieto,нови [re: Keт]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 11:09



Шегувах се за мъжката солидарност . По въпроса за хигиената, съгласна съм с теб, че когато си решил да гледаш повече от едно коте, би трябвало да знаеш с какво се заемаш и да си направиш добре сметката. Вкъщи например 2 пъти на ден почиствам тоалетната, а на 4 дни изцяло я сменям. Смея да твърдя, че не мирише. Докато в комшията, например където също има 2 котарака още в коридора пред външната врата се носи смрад . Но всичко явно е до лично усещане.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.