Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 19.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема разгонена  
Авторneis (Нерегистриран)
Публикувано23.01.03 13:09



КОТЕТО МИ ОТ 3 ДНИ Е ПОБЕСНЯЛО.СКАЧА ПО МЕБЕЛИТЕ И СЕКЦИЯТА,БЯГА МНОГО БЪРЗО ,ХАПЕ, ДРАЩИ, ГЛЕДА С ШИРОКО ОТВОРЕНИ ОЧИ-ЧАК СТРАШНО.ПИТАМ СЕ ДАЛИ Е РАЗГОНЕНА?



Тема Re: разгоненанови [re: neis]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано23.01.03 17:57



Колко е голямо котето ти? Мяука ли неистово?

Моето откакто го взех, тича, скача, събаря всичко каквото и падне, дращи. На 8 месеца е.

И аз дебна момента на разгонването, да се изнасям от къщи докато е време.

Мои приятели ми обясниха, че когато се разгони започва да се гали, да мърка и да полягва, опашката е много вирната нагоре и мяучи ужасно. Най-вече през ноща.

А, и ме предупредиха да внимавам да не избяга, а аз съм на първия етаж.

Според мен, ако е малка котката ти, може още да е рано.

@>-'-,-'—


Тема Re: разгоненанови [re: neis]  
Автор Kaeйлин (hidden dragon)
Публикувано24.01.03 00:33



не би трябвало да е разгонено. моето е такова бясно постоянно :))))

страстите обясняват много неща, но не ги оправдават

Редактирано от Kaeйлин на 24.01.03 00:33.



Тема Re: разгоненанови [re: Kaeйлин]  
Авторneis (Нерегистриран)
Публикувано24.01.03 01:21



Котенцето ми е на 6 месеца.Не мяучи неистово и не се гали.Същото ми обясниха и колеги с котки в къщи,но казаха ,че може да й дам 1/2 хапче профилактично.НЕ ЗНАЯ ДА НЕ ОБЪРКАМ НЕЩО С ЖИВОТИНЧЕТО МИ.В момента е седнала в мен и ме хапе,но нежно.Каква трева да й давам да пасе?В магазините гледам има котешки посев.



Тема Re: разгоненанови [re: neis]  
Автор Kaeйлин (hidden dragon)
Публикувано24.01.03 09:24



не се притеснявай, моят котьо и той е на 6 месеца и е точно толкова побъркан, който и твоето сигурно. на моменти е ангелче, през останалите не можеш да се преближиш до него без тежка защита

страстите обясняват много неща, но не ги оправдават


Тема Re: разгоненанови [re: neis]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано24.01.03 11:58



Лично аз смятам, да се въздържам да я тъпча с хапчета.
Ветеренарите ми обясниха, че не е полезно за котката.

Принципно, даването на хапчето е привантивна мярка. Обаче самия момент на даване, не е точен. Разгонването става постепенно, но даването е ненавременно, така че тя пак си мяка и търси котарак.

С времето, в следствие даването на хапчетата и разните там инжекций има риск котката да заболее. Получава гной в матката и тогава изходът е операция и същевременно кастрация.

Та, не знам.
Е, поне се договорих вече, като се разгони да спя на вън.

@>-'-,-'—



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.