Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:32 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема И аз си имам коте веее :))нови  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано10.01.03 15:55



Мислех да чакам, докато на някой приятел му се родят малки, обаче днес минах през един зоомагазин в Младост 1 и направо се влюбих в едно котенце и нямаше как да не го взема :))) Струваше 20 лева.
Котенцето е рижо, със много светло сини очички и е на около 55 дена. Абе страшен сладур е :)
Вече два часа е в къщи и започва да свиква, обаче много ми гризе кабелите зад пц-то ме е страх малко да не направи някоя беля, пък и като се позаиграем почва да хапе и да драска доста силно. Е предполагам, че е нормално де :) В момента спи :)) както си беснееше напред назад, така легна и заспа...сладур :)
Такам, взех му засега обикновена тоалетна, че нямаше да ми останат пари. После ше му я сменя с онези хубавите, дето се втвърдяват.
Взех му една кутийка "Friskies Junior" и определено му харесва. Взех му и 100 грама гранули, не знам какви са, но продавачката ми каза, че са най-добрите за малки котета, обаче не ги поглежда... а и чувам, че гранулите не са много полезни...
Айде стига писах, че май се разбудихме и ще играем :)))))

P.S. Скоро мисля да му направя няколко снимки и ще ги постна тука да го видите какъв е сладур :))




Тема Честито !нови [re: Jacket]  
Автор nbb (весела)
Публикувано10.01.03 16:16



И много да го слушаш.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Честито !нови [re: nbb]  
Автор Girla (rusokoska)
Публикувано10.01.03 18:34



Честито! Много се радвам за вас двамата, че сте се намерили и сега ще имате шанс да се опознаете и да се обикнете. Аз като се прибера вечер в къщи гушвам голямата котка и започвам да нареждам мили слова от типа на "Маци мила най-добра, мамина опора и утеха". Мъжа ми прихва да се смее и да ме имитира. После идва ред на малкия котарак ... и така половин час
Между другото малкия котарак, който се казва Брус, също го взех от един магазин в Младост 1, зад пътеката, но ми го подариха, защото в него няма нищо породисто. От същия магазин ли го взе? Там са много внимателни и докторите са добри!



Тема Re: Честито !нови [re: Girla]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано10.01.03 19:24



Мерси, мерси :))
За коя аптека става въпрос? Там май има една, ама мисля, че е селскостопанска някаква. Магазинчето е до пазара, срещу тези новите будчици. Абе съвсем случайно си вървях оттам и като го мернах и оооооо :)))) просто нямаше как да не го взема :))
Охх сега са ми доста издрани ръцете, ама на мен ми е кеф. Днес играем играем и както играем падаме и заспиваме :)) голям майтап. Сега гони някакви топчета по паркета, направо ше се пребие :))




Тема Re: Честито !нови [re: Jacket]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано10.01.03 20:24



Бъдете щастливи и много време заедно!

When I'm inside her
feels like she is
made of Storm


Тема Re: Честито !нови [re: SEXX]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано11.01.03 23:15



Благодаря ти!
Знам (всъщност не знам) колко ти е тежко след загубата на твоята котка.
Пожелавам ти да си скоро да си намериш ново пухче. Сиамските наистина са страхотни животни, съвсем различни от другите котки.




Тема Re: Честито !нови [re: Jacket]  
Авторmitko (Нерегистриран)
Публикувано12.01.03 00:56



Сега докато е малко котето, може да те дере редовно, но като попораснат започват да се научават, че ти причиняват болка и не го правят. Така, че не се плаши Нека да ти е честито котето!



Тема Re: Честито !нови [re: mitko]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано12.01.03 13:20



Бе дано почне да се усеща скоро, че ако ми видиш ръцете на какво приличат... а тая нощ ми бръкна в окото...добре че си спя с лещите, че иначе кой знае кво щеше да ми направи...




Тема Re: Честито !нови [re: Jacket]  
Автор SEXX (heat in veins)
Публикувано12.01.03 19:49



И аз ти благодаря След около 3 месеца се надявам да си взема...

Но все пак, аз исках на теб и на твоето пухче да пожелая всичко най-хубаво:-))

When I'm inside her
feels like she is
made of Storm


Тема Re: Честито !нови [re: Jacket]  
Автор vampirche (krqvopiec)
Публикувано12.01.03 20:05



4estito i ot men
Da ti e jiv i zdrav palavnika

Moite rqce sq6to biaha izdirani,kogato koteto mi be6e malko,no ve4e niamam podoben problem.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.