Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 22.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Каква порода са те3и котенца?  
Автор Sony^- (love)
Публикувано17.01.03 12:02



Здравейте,
пьрво искам да ви по3дравя 3а клуба, който сте направили. Бях приятно и3ненадана от спокойната обстановка тук. Така 4е мисля да продължавам и 3анапред да вли3ам тук.
Сега имам един въпрос = Преди време имах коте, което така и нер3брах каква порода е. Може и никакаква порода да не е, но ако слу4айно някои 3нае как се ка3ва породата 6те се радвам да ра3бера. А3 винаги съм го с4итала 3а "квартална превъ3ходна". Нямам негова снимка сканирана, 3атова ви слагам те3и две които намерих в нета. Благодаря ви предварително.


и след това коте 1 и коте 2




Тема Re: Каква порода са те3и котенца?нови [re: Sony^-]  
АвторKeт (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 15:04



Здрасти,
не мога да кайа с точност каква порода са, но определено са ужасно сладки! Има една порода, мисля, че се казваше европейска, която много прилича на обикновената улична - характерна е същата тигрова окраска. Но и какво толкова голямо значение има породата? Стига да е малко, пухкаво и даказва "мяу", за мен няма значение какво е.



Тема Re: Каква порода са те3и котенца?нови [re: Keт]  
Авторnsi (Нерегистриран)
Публикувано17.01.03 17:11



zdraveite, imat malko angorski vid



Тема Re: Каква порода са те3и котенца?нови [re: Keт]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано17.01.03 18:57



Да определено е така...никога не съм държала да имам породисто коте...но ме интересува понеже сега искам да си взема пак такова - защото се наложи да се разделим с предишното - аз заминах за Германия, то замина на село и така. Та сега искам да си взема пак същото, но трябва да кажа все пак каква порода искам. Сигурно и снимка ще им свърши работа, ама... Благодаря ти за отговора



Тема Re: Каква порода са те3и котенца?нови [re: nsi]  
Автор Sony^- (love)
Публикувано17.01.03 19:01



Не - определено не беше ангорско, интересува ме тая тигрова или как да я нарека незнам окраска дали е определя някаква порода... Иначе за козината си беше съвсем нормална. Благодаря все пак



Тема Re: Каква порода са те3и котенца?нови [re: Sony^-]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано17.01.03 19:11



тигровата окраска е "таби" на Eng

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Каква порода са те3и котенца?нови [re: Sony^-]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано20.01.03 11:56



"Мамини бубинки" много са сладички, особено онова, което спи.

И моята Лори има същите, такива изписани очи, само че е бяло тигърче.

Да кажа, че не е расова, майка и имаше някаква кръстоска, бащата също си беше от улицата.

Но, произхода на моята котка ни най-малко не ме притеснява, много я обичам и е много умна.

Редактирано от Eva* на 20.01.03 11:59.



Тема Re: Каква порода са те3и котенца?нови [re: Sony^-]  
АвторБepнa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 21:58



Тези са "европейска тигрова" . И за уточнение - кафява. Мисля, че имаше и сива или друг някакъв цвят. А това, че прилича на улична е защото навиците им са такива - улични.
Но няма значение каква порода е щом я обичаш




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.