Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:41 09.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ваксини  
Автор Keт (непознат )
Публикувано15.01.03 18:21



Моля ви, кажете ми срещу какво трябва да се ваксинират котетата, на каква възраст и най-вече къде? Моята маца е вече на 5 месеца и никога не съм я ваксинирала. А като си я купувах от магазина на Славейков ми казаха, че котките можело въобще да не ваксинират. Още тогава се усъмних - явно ония въобще не си разбираха от работата.



Тема Закъсняваш.....нови [re: Keт]  
Автор M1M (мрази омразата)
Публикувано15.01.03 19:03



Закъсняваш, но не много. Слагай 15-20 лв в джоба и при ветеринарите.
Трябва да го имунизираш котето, понеже само от обувките, което внасяш е достатъчно да се зарази или да го погалиш с нечисти /пипали улично коте/ ръце.... После лечението струва много повече, а може и да е с фатален край...

П.П:Купувайте по възможност българското!Това е заплатата на Клиентите Ви!


Тема Re: Ваксининови [re: Keт]  
Автор Keт (непознат )
Публикувано15.01.03 19:29



Аз ще го заведа, но къде???
Хич не им вярвам на тези ветеринари, а в зоомагазините е направо трагедия - само се пулят и вдигат рамене. Да не говорим, че една свестна книжка за котки няма никъде. А може и аз да не съм търсила където трябва, незнам. Ако някой има адрес на ветеринар, на когото се доверява, моля да ми го каже, ще съм много признателна.



Тема Re: Ваксининови [re: Keт]  
Автор Eva* (и пак тя)
Публикувано15.01.03 19:33



аз живея отскоро в Слатина, ако ти е удобно в този квартал на гърба на блок 21 има ветеренар.

Една млада дама, страхотна е. Много е мила със животните, внимателна, "сече и пипето", в квартала се оказа, че всички при нея ходят.

Тя още на първото ми посещение ме подхвана с ваксината.

@>-'-,-'—


Тема Re: Ваксининови [re: Eva*]  
Автор Keт (непознат )
Публикувано15.01.03 19:50



Благодаря, аз съм в Редута и ще гледам да мина скоро




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.