Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:58 15.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Оунови [re: Keт]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано15.01.03 22:04



ама аз вече го кръстих
Казва се Грибо. Който е чел Пратчет знае от къде идва името




Тема Re: Оунови [re: Jacket]  
Автор Keт (непознат )
Публикувано16.01.03 15:17



Абе, защо всички момчета са луди по тоя Пратчет? Вече никой ли не чете световната класическа литература?
Поздрав на малкия Грибо от моята маца!



Тема Re: Оунови [re: Jacket]  
Автор Rara_Avis (CTpaHHa nTu4ka)
Публикувано16.01.03 20:59



4ela sym go ama ne se seshtam. Towa da ne beshe kotaraka na trite ve6tici?



Тема Re: Оунови [re: Rara_Avis]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано19.01.03 02:49



Ами той е само на едната
пък и не само момчетата четат Пратчет




Тема Малко късничко но...нови [re: Jacket]  
АвторEднa (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 14:37



Язък, чак сега прочетох че си се чудил как да го кръстиш, а аз мога да ти предложа стархотно тигърско име. Пак е от книга но на Ръдиард Киплинг - Книга за Джунглата. Там тигъра се казва ШИР ХАР. Верно не беше положителен герой, но затова пък името много ми харесва. Звучи по-мощно и властно от Грибо. Но ако това ти харесва нека грибо да е жив и здрав.
Моята котка е чисто черна лъскава и бърза като пантера, и затова се казва БАГИРА, което е пак от същата книга. Но честно казано с това име си я взехме от първата й собственичка, която сякаш е усетила какъв характер има още от съвсем мъничка.
Е наистина, никой не я нарича по име а най-често коца, коце, маци-маци, но важното е че има изискано име, като самата нея...
Айде слагай снимките на твоето да ги видим



Тема Re: И аз си имам коте веее :))нови [re: Jacket]  
АвторBerna (Нерегистриран)
Публикувано22.01.03 21:35



Котетата са голяма радост в къщи. Ние гледаме два котарака и те ангажират почти цялото ни внимание.
Но като патила вече, ще ти кажа че най-добре е да го храниш с това, което и ти ядеш. От изкуствените храни единия ни котарак получи камъни в бъбреците и беше много напрегнато докато ги изхвърли. От тогава не му даваме никакви Фрискас, Ките-кат и тем подобни и не сме имали повече проблеми.



Тема Re: Малко късничко но...нови [re: Eднa]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано22.01.03 23:58



Ами той май няма да е Грибо, защото на майка ми взе да не й харесва...
Та сега сме измислили нещо, ама няма да го казвам, че може и него да сменим.
Снимките ги извадих, ама трябва да ги сканирам, пък много ме мързи... абе след ден-два ше гледам да ги кача.




Тема Re: И аз си имам коте веее :))нови [re: Berna]  
Автор Jacket (Soulsick)
Публикувано23.01.03 00:00



Абе и аз така чувам, ама много хора пък казват, че хранят котките си само с купена храна (но не суха) и на котките им са здрави. Пък нашия май много бързо се разглези и сега не яде почти нищо друго освен консерви...





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.