Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:23 13.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Molia vi ....Iskam syvetнови  
Автор Rara_Avis (He3HaeH_BouH)
Публикувано05.12.02 22:11



Imam jensko kote na 4-5 meseca.
Da chukna na dyrvo, za toaletnata si znae vsi4ko i ne e imalo problemi. NO ...
Doskoro ne mojeshe da se ka4va na plota kydeto prigotviam hranata, no ve4e go pravi. Debne me da se obyrna i nalita, izobshto ne mojem da se razberem koe qdene e za neya i koe za mene, vre mi se i se ka4va na masata dokato qm (dori i da e hahranena), a nqma kak da zatvariam kuhniata zashtoto tia moje da si otvaria vrati.
Dnes sutrinta me iz4akalila da izlizala i omahala 100 grama shunka, posle otishla da pie voda ot akvariuma i padnala v nego. Nashlqpah q i izobshto naposledyk losho se slu4va da si iztyrvam nervite. Dali razbira 4e boia e zaradi belata? Obichkam si q , ne iskam da se stiga do perdashene, no ve4e ne znam kakvo da pravia, ujasno e da ne mojesh da se naqdesh na spokoistvie ili plota s hranata da ti e v kosmi... I vse namiram hliaba na zemiata i vsi4ko v trohi - otvaria si kutiata i si igrae s nego



Тема Re: Molia vi ....Iskam syvetнови [re: Rara_Avis]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано05.12.02 23:24



голямо постоянство му е майката ... два - три опита има моя котарак с катерене по масата за ядене. яде бой с вестник през ушите. явно щото му шумка много лошо и нещо се научи да внимава. не че не прави бели ... оня ден успя да ми се навре в чинията да си открадне парче печена тиква ... :-) постоянство и говорене - те различават най-вече тона и усещат кое ни харесва и разрешаваме и кое не.
успех във възпитанието



Тема Кари, Кари,нови [re: Karinka]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.12.02 00:05



явно си случила на котарак. По 10 пъти на ден минимум се възпитаваме, но резултат - никакъв. Даже ако не забележа, че се е качила на масата, започва да мяучи силно, за да я видя и после хуква да се крие. След няма и 5 минути отново същото, не ме оставя да скучая. И така вече повече от 3 месеца.
Не знам на кое му казваш постоянство, но почти съм се отчаяла, че ще успея да я отуча от този навик.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Molia vi ....Iskam syvetнови [re: Rara_Avis]  
Автор MG42 (специалистъ)
Публикувано06.12.02 12:46



ако го наказваш то трябва да е веднагаи не много често защото няма да има ефект. В много случаи коките го правят нарочно за ти привлекат вниманието

пить надо меньше
меньше надо пить


Тема Вижнови [re: MG42]  
Автор nbb (весела)
Публикувано06.12.02 12:54



как знаеш.
И аз установих, че това е причината да се качва на масата.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: Вижнови [re: nbb]  
Автор Rara_Avis (He3HaeH_BouH)
Публикувано06.12.02 13:44



Ami... edva li e zaradi vnimanieto zashtoto go e pravila v moe otsystvie (edna priatelka beshe spala v nas i mi kaza), a nakazanieto rqdko uspiava - kato q zavaria na mestoprestylenieto me gleda guzno i vednaga bqga, a az se 4uvstvam kato idiot da q gonia iz kyshtata i da q izmykvam izpod legloto za opshkata, za da q tupna po dupeto



Тема Re: Molia vi ....Iskam syvetнови [re: Rara_Avis]  
Автор BenyB (Невероятна)
Публикувано06.12.02 19:35



napravo super se izkefihmnogo gotina kotka si imashama to tva deto e padnala v akvariuma si e bilo zivo nakazanie:)))))))



Тема Re: Molia vi ....Iskam syvetнови [re: Rara_Avis]  
Автор Cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано09.12.02 18:24



Нищо не може да се направи. 13 г. гледах котарак - същото беше. Явно, това са котешки инстинкти. катереше се на масата и ядеше от яденето - може само да вкуси, но да опита... Сега съседите имат коте - и то прави същото . не знам какъв съвет да дам.



Тема Re: Molia vi ....Iskam syvetнови [re: Karinka]  
Автор Cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано09.12.02 18:28



Твоят котарак яде печена тиква?! Напаво се смаях, че още я и краде...



Тема Kakvo li ne...нови [re: Cвeтпeн]  
Автор Rara_Avis (He3HaeH_BouH)
Публикувано10.12.02 10:47



Oooo... za pe4ena tikva ne znam ama moita beladjiika qde s goliam kef sladoled, kato me videshe lqtoto s kutia (kakyvto i da e) sladoled ne mirqsvashe dokato ne i sloja v kupi4kata 2 supeni lujici ... Ama 4e kotka!!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.