Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:33 19.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Моите котета, които си търсят стопанинови  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 20:23



Чаровните ми котета си търсят стопани, защото вече са почти на два месеца. Куриозното е, че двата котарака, които са рижи тигри (виждат се по-долу), са все още синеоки. Надявам се да си намерят добри стопани, защото не мога да гледам в апартамент 5 котки. Аз съм в София, координатите ми са:
тел. 988-28-55 (вечер), E-Mail [email] raliza@inrne.bas.bg [email]
А ето ги и сладурите, макар и с лоши снимки:





Тема Котешките снимкинови [re: Paлицa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 20:27



Сгрешила съм адреса. В действителност снимките са на адрес


[image]free.hit.bg/koteta/snimki/koteta.jpg[/image]



Тема СНИМКИТЕнови [re: Paлицa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано11.10.02 20:35



И при втория опит със снимките не се получи. За първи път се боря с това, затова имам проблеми. Надявам се сега да стане.



Този път май стана.



Тема Re: СНИМКИТЕнови [re: Paлицa]  
Автор BenyB (непознат )
Публикувано12.10.02 00:22



mnogo sa hubavi,osobeno chernata ste stane super iziskana-mnogo gi obicham chisto shernite.dano im nameris dobri stopani-az do skoro sasto razdavah,za stastie veche vsichki si imat kasti.opitai ako niama zelaesti da zaneses kotetata kogato ima izlozba ili drugo sabitie,koeto sabira na 1 miasto mnogo lubiteli na kotkite-zabeliazala sam che mnogo hora se resavat da vzemat zivotinche kogato go vidiat na zivo.uspeh



Тема Няма ли кой да ми помогненови [re: Paлицa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 11:26




Просто не знам какво да правя. Наистина ли няма никой в тази София, който да иска коте, което да не е от лъскава и луксозна порода? Бебетата са толкова готини, а успях да намеря къща само на едното.
[url]free.hit.bg/koteta/koteta.htm[url]
Няма ли някой около вас - колега, приятел, познат, който да си търси малко мъркащо животинче?
Котетата наистина са разкошни, но не могат 4 животни да живеят в една стая, а и вече застрашават и бюджета ми.
Моля ви, помогнете!




Тема Аман!нови [re: Paлицa]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 11:33



Пак проблем с адреса на котешките снимки! Дано този път за се получи!





Тема Re: Аман!нови [re: Paлицa]  
Авторbrey (Нерегистриран)
Публикувано23.10.02 15:55



Na tretia opit snimkite se vidiha, kotetata sa super, chernoto mi napomnia na moiata kotka Bagira, koiato vzehme ot obiava vyv vestnik, ne si spomniam koi beshe Sofia Dnes, ako ne se lyja, i stopanite i biaha ostanali samo s neia i sestra i. Probvai tam, moje da ima uspeh, a syshto taka sym vijdala koteta v magazina na ygyla na ploshtad slaveikov. Sys sigurnost ne biaha ot specialni porodi. Pitai gi kakvi sa usloviata. Verno koteto stoi niakolko dni na vitrina, no v imeto na nov stopanin si zaslujava.
uspeh



Тема Re: Няма ли кой да ми помогне [re: Paлицa]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано24.10.02 08:29



Moje sushto taka da se obadish na niakoi radia i te da ti izluchat obiavata v efir, pri men mnogo chesto e davalo rezultat.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.