Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:35 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема koteto mnogo iade ?нови  
Автор milenn (член)
Публикувано12.10.02 07:09



abe minalata sedmitsa mi podariha edno kotarache na 5 sedmitsi. purvite 3 dena ne iskashe da hapne nishto, nito voda da pie nito mleko, samo placheshe non stop.
posle kato se otpushi 4 dena ne e spiralo da iade, i to po mnogo - edin golem krenvirsh na den + dosta shunka. i stomaha mu se e nadul kato topka ! moze li da preiade? az kato go vida che nema iadene i mu slagam pak... imali nekakva norma?
a veche daze i pochti ne miauka, stana dosta mulchalivo. e, kato se zaigraem , se ramurkva.
aa, i oste neshto... ima li ludi kotki ? nekolko puti pravi stranni raboti - onia den kakto si vlizam v stajata i to kato che li se uplashi i taka strashno zasuska, kato po filmite kato ima vampir ;-) i oste vednuz se izpravi na zadni lapi i taka stoeshe dosta vreme.



Тема Re: koteto mnogo iade ?нови [re: milenn]  
Автор milenn (член)
Публикувано13.10.02 20:08



abe, dajte akul kolko iadene da mu davam? da ne se pukne?;-)
malko mu namalih dazbata, ama sega mi se motae iz krakata i iska oste ;-)
i mnogo se opitva da hape...
a noktite? - znam che ne se rezat, ama pone malko da im se zapilit vruhchetata moze li?



Тема Хи-хи, [re: milenn]  
Автор nbb (весела)
Публикувано13.10.02 21:34



и аз си имам подобна вампирка. Днес така съскаше на една оса, че чак аз се уплаших.
Не знам какво да ти кажа - и аз имам от скоро котка, та не съм много наясно с гледането й. Но ми казаха, че тя сама си определя колко да яде и наистина е така. Слагам й ядене в купичката за деня, но не го изяжда наведнъж, понякога за цял ден й стига, а друг път се налага да добавям по 2- 3 пъти. Ще се научим, няма къде да ходим.

Вярно е това, в което вярваш !


Тема Re: koteto mnogo iade ?нови [re: milenn]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано14.10.02 04:26



Spokoyno vsichki malki koteta sa taka, ne e ludo, dori i da ti se struva i normalno da e mxlchalivo, v nachaloto prosto e txrselo mayka si. No nedey da mu davash da preqjda, to moje i da navaksva, za predishite dni i mu davay mlqko, no toplo, a ne ot hladilnika. Sxska, z' go e strah, prosto oshet ne e sviknalo s noviq dom, s novite hora. Inache ima ludi kotki, moqta e luda



Тема Re: koteto mnogo iade ?нови [re: milenn]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано14.10.02 08:38



Vij sega kakvo triabva da napravish purvo:
-da go zavedesh na veterinar za vaksini i za da go testvat za koteshka levkemia;
-da popitash koga e obezparaziteno i spored shemeta da go obezparazitiavash redovno;
-da pomislish za kastracia i da pogovorish s veterinara si;
-da go hranish sus suha hrana za koteta, koiato da otgovaria na negovata vuzrast, suobraziavai i kolichestvoto spored preporuchanite dnevni dajbi;
-v nikakuv sluchai ne davai krave, ovcho, koze mliako, niakoi kotki sa fizicheski netolerantni kum laktozata. Za tazi cel ima koteshko mliako na Whiskas i dr. firmi, nego mojesh da go davash spokoino, no da e na staina temperatura;
-noktite moje da gi rejesh, no ne poveche ot 1mm, za da ne zasegnesh kruvonosnite sudove.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Тема Re: koteto mnogo iade ?нови [re: milenn]  
Автор milenn (член)
Публикувано16.10.02 06:49



i mnogo hape be ;-)
samo li ste spre ili trebva da go otuchavam?
uz iska da si igrae s mene, ama igrata mu e samo da me hape ;-(
dobre che zasega nemoze da stiska mnogo ;-)



Тема Re: koteto mnogo iade ?нови [re: milenn]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано16.10.02 09:11



Kupi mu poveche cvurkashti igrachki i za predpochitane s kozina napr. mishki.
Kupi mu i draskalki, che shte ti otidat mebelite.
A i si kupi sprey, koito otbluskava kotkite ot mebeli, koloni i t.n.
A za hapaneto, shte pitam muja mi kato se pribere, nashte kotki toi gi e vuzpitaval, az sum po kuchetata.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Тема Re: koteto mnogo iade ?нови [re: Dragoness]  
Автор milenn (член)
Публикувано16.10.02 20:18



ok, mersi ;-)

a zasega si pada mnogo po tehnicheskata literatura ;-) kato dokopa nekoj list , kniga ili neshto podobno da vidish kvo stava ;-)
no ne e problem, zastoto ima staja spetsialno za nego, goliamo pomeshtenie, deto e peralnata i t.n. tam nema mebeli i ne pravi porazii, a v apartamenta go zemam kato ima hora , i koj da se zanimava s nego , obiknoveno po tsel den ima hora i to se varti iz krakata ni ;-)



Тема Re:нови [re: milenn]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано17.10.02 09:47



Pitah muja mi za hapaneto i toi kaza, che vsichki malki koteta hapeli, no spirali kato porasnat. Pitam go "dobre de, koga tochno porastvat?" a toi kaza "mi kato zapochne da boli."
Po princip sami spirali, no ako ne spre tvoeto, kato te uhape, leko da go tupnesh po zadnika, za da razbere, che pravilata veche sa drugi. I taka dokato se otuchi.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Тема Re:нови [re: Dragoness]  
Авторbrey (Нерегистриран)
Публикувано17.10.02 13:55



ne me shashkaite taka s taia koteshka levkemia, kakvi sa simptomite
a za suhata hrana ne sym syglasna. Imate li predstava kakvi gnusarii ima tam, a myjkite kotki obrazuvat kamyni v bybrecite ot neia




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.