Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:06 23.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kolko struva?нови  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 02:04



HI!Za parvi pat pi6a tuk v toq klub!E znam,4e ne e mnogo vajno :))
Ta iskam da vi popitam da znaete kolko struva edna angorksa kotka????
A nqkoi slu4aino da prodava?Ako da neka mi dade nqkakav mail za da mu pi6a :))
Blagodarq predvaritelno!!!!



Тема Re: Kolko struva?нови [re: nobody]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано05.10.02 02:43



kym 60-80 lv beshe kogato az tyrsih (nachaloto na juni)
beshe v njakakva "koteshka borsa", imaha razlichni cvetove ta spored tjah i cenata...
ako si kupish njakoj ot vestnicite s objavi (az si kupih Pozvynete), tam ima mnogo za kotki i na mnogo ot tjah pishe ceni

pozdravlenija za dobrija izbor na poroda!

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема Re: Kolko struva?нови [re: Loretta]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано05.10.02 04:15



Spored men tova e mn niska cena i chestno kazano mislia, che shte ia izlujat i shte i/mu probutat v nai-dobria sluchai krustoska s angora.

Eto i edin link

kato osobeno vnimanie oburnete na tova kolko e riadka porodata i lipsata na link za razvudnici.

Ta spored men takava kotka ne moje da se kupi za pod US$ 300.


See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell

Редактирано от Dragoness на 05.10.02 09:15.



Тема Re: Kolko struva?нови [re: nobody]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 17:00



V Bulgaria njama da namerish angora s rodoslovie no ima dulgokosmesti koteta koito se vodjat angorski i se podarjavat ta ako ne te interesuvat rodoslovia i megdunarodni izlogbi si vzemi dulgokosmesto kote - vuv vestnik sofia dnes ima mnogo objavi -www.sofiadnes.bg



Тема Re: Kolko struva?нови [re: nobody]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 17:10



Porodata se kasva Turska angora-moge da bude sus sini ,orangevi,zeleni ili kestenjavi ochi spored zveta,-bjala,srebrista ,opushena,chervena,kafjava na ivizi,arlekin-bjala s cherni ili cherveni ivizi,bikolor-bjala s kremav,cheren,sin,ili cherven zvjat.dulga opashka i sredno dulga koprinena puhkava kozina no ne plutna i gusta kato na persiiskitedulgi ushi izdulgeno tjalo s dulgi kraka=

Az prodavam persiika ako te interesuva no ne e pekinez-sus splesnata muzunka a e clasik s po normalno nosle.-bjala sus orangevi ochi i mnogo krasiv-s rodoslovie i vaksina ako si seriozen moge da se sporazumeem za zenata.



Тема Re: Kolko struva?нови [re: Kris]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 17:15



aide pi6i mi na mail-a desi_7@mail.bg je 4akam :)))))))))



Тема Re: Kolko struva?нови [re: Dragoness]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано05.10.02 18:34



mi znachi sa me metnali, che mojta bila angorka :)
az nishto ne razbiram ot kotki de, kato trygnah da ja tyrsja, znaeh kak iskam da izglejda i ne znaeh kakva poroda e tova... ta dosta kotki obikolih i vidjah bez da moga da razbera zashto vse ne mi haresvat

ama objasniha mi, v tazi koteshka borsa de, che njamala rodoslovie zashtoto v BG njamalo klub na pritejatelite na angorki, taka kakto imalo na persiiki... i zatova samo persiikite imali rodoslovie... mene pyk ne mi pukashe osobeno i ne gi slushah mnogo, poneje si ja gledah vljubeno i byrzah da si ja otnesa vkyshti :)

ama inache chetoh opisanijata na porodata i spored men otgovarja na vsichko, kato ima edin fault - vyzkysa opashka... a, i po opisanie na povedeneito otgovarja!

inache e bjala, sys sini ochi, i ne e gluha

abe naj-krasiva na sveta e, kvo da si govorim! daje shte vi pusna snimka (otkoga se kanja...), kato namerja kyde da uploadna... pyk da mi kajete angorska li e adjeba, ili njakakva druga

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема eto ja - angorka li e?нови [re: Loretta]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано05.10.02 19:06



tuk e na 3 meseca:





imam oshte snimki ama kato malko po-mynichka i sigurno ne si lichi dobre...

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема Re: Kolko struva?нови [re: nobody]  
Автор oldman (стар човек)
Публикувано05.10.02 23:11



Хмм, аз цял живот живея с котки, друг домашен любимец немога да имам, просто котката е със свободен характер, не е като кучето да прави каквото му кажеш и да те следва. Това междодругото, като неотричам кучетата и те си имат достойнствата. Аз тук се отбих да ти кажа или да ти дам един малък съвет, вземи си сиамска (колкото до това дали е породиста, тук незнам). Тези котки за мен са най-лудите, а и имат страхотни сини очи (поне моя има), и понякога като гопогаля и ме погледне някак си ... обичливо ми идва да се разплача . Красива котка със малко чепат характер а и понякога зли към другите. Това е, просто минах от тук.

Не хвърляй кал никому, олучиш или не ръцетети ще останат мръсни!

Редактирано от oldman на 05.10.02 23:11.



Тема Re: eto ja - angorka li e?нови [re: Loretta]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано06.10.02 05:55



Ne moga da ti obeshtaia, che e angora, no zashto ne ia zavedesh na sofiiskata ili plovdivskata izlojba?
Shtom niama rodoslovie pone moje da poiskash ekspertna ocenka i nikoi kopche ne moje da ti kaje.
Inache e mnogo hubava gospojicata.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.