Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:51 27.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема За белитенови  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 10:55



Как се отнасяте към белите, които правят котетата. Да се качи на шкафа или да се изпишка не където трябва. Малкия котак дори и да го плеснеш леко ляга на земята и после все едно не е ял бой. Пак си знае неговата.



Тема Re: За белитенови [re: Пeпe]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано25.09.02 03:10



mi mojta ne pravi beli mnogo...
naprimer obicha v banjata da razmotava toaletnata hartija ot ruloto
ej mnogo i e zabavno tva neshto...
vednyj beshe omotala cjalata banja taka...

syshto obicha da se kachi na bjuroto, da zaspi tam, i da si izpruji krakata, i taka leka poleka izbutva kym ryba na bjuroto razni obekti i padat na zemjata...
ta mnogo CD-ta ni e sybarjala taka

ama tva ne e nishto i ne predpriemame nishto

edinstvenoto losho, koeto pravi, e che obicha kakto si stoish, da ti skochi i da se pokateri po krakata ti nagore, ta po gyrba, ta nakraja da se chuchne na ramoto ti i da te gleda kakvo pravish
tova e mnogo kofti ako si s chuvstvitelni drehi - izvajda konci
ako pyk si po njakakvi tynki neshta, napr. az po ljatoto po edna syvsem tynka roklja se shmatkam iz kyshti - i nahalnicata kato ne moje da se zadyrji dokato se kateri i puska edni nokti, iiiiii... mnogo boli

ta osven belezite po drehite i po kojata mi, drugi oplakvanija njamam

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема Re: За белитенови [re: Пeпe]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано25.09.02 10:14



I az ne moga da se oplacha.
Mujkia e mnogo sramejliv, kogato za purvi put me vidia opuli edni ochi i go vijdah samo incidentno, prez ostanaloto vreme se beshe nastanil nai-otgore na kuhnenskite shkafove i taka 2 meseca...
Az nai-mnogo se drazneh, che rusi kosmi v kuhniata, i za da prestane da mi se kateri i rusi kosmi mu otvorihme edin garderob, kolkoto da moje da vliza vutre, no vratata da ne zee otvorena, slojihme niakolko kashona, sus stari odeala i vuzglavnici da mu e meko i toi mnogo obichashe da se krie tam, inache e mnogo chisto jivotno i nikoga ne e pikal na drugo miasto, osven toaletnata.
Jenskata, nai-mnogo da razhvurlia hartia, ne e pakostlivo jivotno, moje bi zashtoto porastna s mujkia i vzima primer ot nego, moje da e zashtoto e persiika, a mojebi zaradi dvete?
Biagam da chukam na durvo!

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Тема Re: За белитенови [re: Пeпe]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано25.09.02 11:15



Късметлий сте вие тогава. Не мога да разбера аз ли съм смотана и не мога да възпитавам, или все не случвам на котета. Значи тоалетната се почиства всеки ден, задължително. Да обаче правим ремонт и на двамата господа много им харесва отвреме на време да се скрият и да направят купчинка в ъгъла. И уж почиствам и бърша, ама наааа. И на какво може да се дължи това чудо. М?

А иначе и мен са ме посрещали с килим от тоалетна хартия ))) Вчера пък гонили някаква пеперуда и в синхрон се качвали по пердето )) Стана ми чудно как големия дебелак си е надигнал някои части, щото обикновено движенията му са от телевизора на шкафа, от шкафа на фотьойла, от там на дивана. Но най големия проблем ми е тая мизерийка с тоалетната. И незнам как да реагирам. Да ги шамаря ли, какво ? И изобщо дали ще се отучат?
Знам, че въпросите ми са адски досадни, ама за мен е важно.



Тема Re: За белитенови [re: Пeпe]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано25.09.02 11:41



Ami nali ti kazahme s Tangerine v predishnia ti posting, che shte se opravi rabotata kato gi kastrirash.
Zavejdai gi dvamata v kupom i shte ti mirne glavata.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Тема Re: За белитенови [re: Dragoness]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано25.09.02 12:22



Ама става въпрос за голямата нужда



Тема Re: За белитенови [re: Пeпe]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано25.09.02 15:48



Oh, neznam, ne sum se sbluskvala s podoben problem, pitah muja mi toi ot dete cial jivot e imal kotki i kaza da im natriesh mucunite, che poveche niamalo da povtoriat, ama ti triabvalo da si slojish rukavici, zashtoto shte derat, drugoto koeto kaza e che moje bi go praviat zaradi remonta, zashtoto imat vuzmojnost da nameriat materiali, s koito posle da si zariat...

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Тема remonta shte da eнови [re: Dragoness]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано25.09.02 20:50



sigurno se chuvstvat mnogo osobeno i neujutno, dokato kyshtata e "nenormalna", shtykat chujdi hora; stroitelni materiali, mirizmi, abe stres s drugi dumi

izchakaj gi dokato mine remonta (dano da e po-skoro che i ti da mirjasash), i gi vij dali shte si sviknat pak na toaletnata - predpolagam, che shte

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема Re: remonta shte da eнови [re: Loretta]  
АвторПeпe (Нерегистриран)
Публикувано26.09.02 07:50



Благодаря Ви много за отзивчивостта. Не му виждам края на ремонта, щото си го правим сами без майстори. Ама рано или късно ще свърши. Дано да се оправят преди да съм луднала.

Ааааа ама като им натрия муцунките трябва ли да ги омажа хубаво, че да се сетят следващия път ???



Тема nyama da se setyat!нови [re: Пeпe]  
Автор Tangerine (oranjeva)
Публикувано26.09.02 11:05



kotkite ne svurzvat nakazanieto s "prestuplenieto" - te ne sa napravili nishto losho - tropali sa si... osven tova kakva e faidata da im tikash glavite v kupchinkite koi znae kolko vreme sled akciyata..
znachi, kvo predlagam az:) ako izhojdame ot fakta che kotkite si vurshat rabotata na edno i sushto myasto i razpoznavat tova myasto po mirizmata, to ti bi tryabvalo da zamaskirash "pogreshnoto" myasto s druga mirizma. t.e. sled kato se iztropat v ugula ti pochistvash dobre i napruskvash s dezodorant da rechem - tva sum go chela nyakude i mi zvuchi razumno...
shto se otnasya do vuzpitanieto kato cyalo - obrechena kauza e spored men tva:)) nai-mnogo ti da se dresirash, suobrazyavaiki se s tyah:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.