Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:11 21.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kolko struva?  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 02:04



HI!Za parvi pat pi6a tuk v toq klub!E znam,4e ne e mnogo vajno :))
Ta iskam da vi popitam da znaete kolko struva edna angorksa kotka????
A nqkoi slu4aino da prodava?Ako da neka mi dade nqkakav mail za da mu pi6a :))
Blagodarq predvaritelno!!!!



Тема Re: Kolko struva?нови [re: nobody]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано05.10.02 02:43



kym 60-80 lv beshe kogato az tyrsih (nachaloto na juni)
beshe v njakakva "koteshka borsa", imaha razlichni cvetove ta spored tjah i cenata...
ako si kupish njakoj ot vestnicite s objavi (az si kupih Pozvynete), tam ima mnogo za kotki i na mnogo ot tjah pishe ceni

pozdravlenija za dobrija izbor na poroda!

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема Re: Kolko struva?нови [re: Loretta]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано05.10.02 04:15



Spored men tova e mn niska cena i chestno kazano mislia, che shte ia izlujat i shte i/mu probutat v nai-dobria sluchai krustoska s angora.

Eto i edin link

kato osobeno vnimanie oburnete na tova kolko e riadka porodata i lipsata na link za razvudnici.

Ta spored men takava kotka ne moje da se kupi za pod US$ 300.


See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell

Редактирано от Dragoness на 05.10.02 09:15.



Тема Re: Kolko struva?нови [re: nobody]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 17:00



V Bulgaria njama da namerish angora s rodoslovie no ima dulgokosmesti koteta koito se vodjat angorski i se podarjavat ta ako ne te interesuvat rodoslovia i megdunarodni izlogbi si vzemi dulgokosmesto kote - vuv vestnik sofia dnes ima mnogo objavi -www.sofiadnes.bg



Тема Re: Kolko struva?нови [re: nobody]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 17:10



Porodata se kasva Turska angora-moge da bude sus sini ,orangevi,zeleni ili kestenjavi ochi spored zveta,-bjala,srebrista ,opushena,chervena,kafjava na ivizi,arlekin-bjala s cherni ili cherveni ivizi,bikolor-bjala s kremav,cheren,sin,ili cherven zvjat.dulga opashka i sredno dulga koprinena puhkava kozina no ne plutna i gusta kato na persiiskitedulgi ushi izdulgeno tjalo s dulgi kraka=

Az prodavam persiika ako te interesuva no ne e pekinez-sus splesnata muzunka a e clasik s po normalno nosle.-bjala sus orangevi ochi i mnogo krasiv-s rodoslovie i vaksina ako si seriozen moge da se sporazumeem za zenata.



Тема Re: Kolko struva?нови [re: Kris]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано05.10.02 17:15



aide pi6i mi na mail-a desi_7@mail.bg je 4akam :)))))))))



Тема Re: Kolko struva?нови [re: Dragoness]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано05.10.02 18:34



mi znachi sa me metnali, che mojta bila angorka :)
az nishto ne razbiram ot kotki de, kato trygnah da ja tyrsja, znaeh kak iskam da izglejda i ne znaeh kakva poroda e tova... ta dosta kotki obikolih i vidjah bez da moga da razbera zashto vse ne mi haresvat

ama objasniha mi, v tazi koteshka borsa de, che njamala rodoslovie zashtoto v BG njamalo klub na pritejatelite na angorki, taka kakto imalo na persiiki... i zatova samo persiikite imali rodoslovie... mene pyk ne mi pukashe osobeno i ne gi slushah mnogo, poneje si ja gledah vljubeno i byrzah da si ja otnesa vkyshti :)

ama inache chetoh opisanijata na porodata i spored men otgovarja na vsichko, kato ima edin fault - vyzkysa opashka... a, i po opisanie na povedeneito otgovarja!

inache e bjala, sys sini ochi, i ne e gluha

abe naj-krasiva na sveta e, kvo da si govorim! daje shte vi pusna snimka (otkoga se kanja...), kato namerja kyde da uploadna... pyk da mi kajete angorska li e adjeba, ili njakakva druga

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема eto ja - angorka li e?нови [re: Loretta]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано05.10.02 19:06



tuk e na 3 meseca:





imam oshte snimki ama kato malko po-mynichka i sigurno ne si lichi dobre...

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема Re: Kolko struva?нови [re: nobody]  
Автор oldman (стар човек)
Публикувано05.10.02 23:11



Хмм, аз цял живот живея с котки, друг домашен любимец немога да имам, просто котката е със свободен характер, не е като кучето да прави каквото му кажеш и да те следва. Това междодругото, като неотричам кучетата и те си имат достойнствата. Аз тук се отбих да ти кажа или да ти дам един малък съвет, вземи си сиамска (колкото до това дали е породиста, тук незнам). Тези котки за мен са най-лудите, а и имат страхотни сини очи (поне моя има), и понякога като гопогаля и ме погледне някак си ... обичливо ми идва да се разплача . Красива котка със малко чепат характер а и понякога зли към другите. Това е, просто минах от тук.

Не хвърляй кал никому, олучиш или не ръцетети ще останат мръсни!

Редактирано от oldman на 05.10.02 23:11.



Тема Re: eto ja - angorka li e?нови [re: Loretta]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано06.10.02 05:55



Ne moga da ti obeshtaia, che e angora, no zashto ne ia zavedesh na sofiiskata ili plovdivskata izlojba?
Shtom niama rodoslovie pone moje da poiskash ekspertna ocenka i nikoi kopche ne moje da ti kaje.
Inache e mnogo hubava gospojicata.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Тема Re: eto ja - angorka li e?нови [re: Dragoness]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано07.10.02 02:36



blagodarja za idejata! shte ja zaveda!
nikoga ne mi beshe hrumvalo...

pozdrav!

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема Re: eto ja - angorka li e?нови [re: Loretta]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано07.10.02 06:07



Niama problem.
Vij tozi posting

, tam si govoreha za izlojbite, ima i telefoni na koito moje da zvunnesh i da razberesh tochnite dati i miasto.
Za ekspertna ocenka ne triabva da se zapisvash predvaritelno (pone pri kuchetata e taka), no triabva da imash zdravnata knijka na koteto, koiato da pokajesh na vhoda, shte ti triabva i kletka, ako organizatorite ne osiguriavat.
Shte chakam s neturpenie da kajesh kak ste se predstvili.
Pozdravi i ot men.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.