Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:45 03.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема ne shte da jade!...нови  
Автор Loretta (monster)
Публикувано20.09.02 02:06



Kak se spravjate s kaprizna kotka?
Kakvato i hrana da i kupim, jade vednyj s radost, vtori pyt ot nemaj kyde, i tretija pyt ne shte i da chue!...
Ama te vidovete koteshki hrani imat kraj vse pak...
Malka kotka e, na 5 meseca...
Njakoj da ima opit?

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема Re: ne shte da jade!...нови [re: Loretta]  
АвторGirla (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 07:30



Аз имам две котки. Голямата е същата като твоята - много злояда. Не яде от нашата храна, абсурд е да хапне нещо по-различно от котешки бисквити. Малкия обаче е голям лакомник. Аз съм ги свикнала винаги да имат храна в чинийките и те си знаят кога да ядат. Никога не изяждат цялото коричество наведнъж - хапнат малко, после дремнат, разходят се и пак хапнат. Та моят съвет е да и напълниш чинийката с бисквити или консерва и да гледаш поне на 24 часа да я е изяла. Моите ядат предимно нощем. Тогава са и по-активни - играят, гонят се или с нещо се занимават - основно да "подреждат" хола



Тема Re: ne shte da jade!...нови [re: Loretta]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано24.09.02 13:14



na lelq mi kotkata e taka, nopxk nalit ana pxpeshi i chips ta te s tova navaksvat a inache probvala li si s drob?



Тема hehe, pypeshi :)нови [re: velibarabeli]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано25.09.02 02:54



mojata pyk jade dinja!
i domati!

ama samo dokato nie sme tam i i zabranjavame da gi jade...
kato se mahnem, spira da i e interesno

shte probvam drob, blagodarja za syveta!

a pypeshite / dinite ne mogat li da im navredjat njakak? nali sa sladki...

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема Re: ne shte da jade!...нови [re: Girla]  
Автор Loretta (monster)
Публикувано25.09.02 02:59



be tova e problemyt, che kato sloja hrana, ako ne ja haresa, ne ja dokosva, hranata si stoi v chiniikata i poveche ot 24 chasa

v tova vreme glezlata ogladnjava razbira se, no NE jade ot hranata kojato ne haresva, a pochva da se vyrti okolo mene i da mechi nastojchivo...
i az kolko pyti si kazvam, ne, sega shte te dyrja gladna, ta i pecheni kiselici shte projadesh!...
ama posle se smiljavam i v krajna smetka izhvyrljam starata hrana i slagam njakakva druga...
nahvyrlja se - jade, ta i pukat ushite!
i kogato na drugia den resha da sloja ostatyka ot novata, taka haresana hrana... i pak syshtoto se povtarja otnachalo

Like my eyes ain't green and my hair ain't yellow
It's more like the other way around...


Тема Re: ne shte da jade!... [re: Loretta]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано27.09.02 05:15



nikva predstava nqmam dali im vredqt ili ne, samo otchitam fakta, ama te i lelq mi i chicho mi sa edni ... chicho mi qde samo proteyni na prahcheta i bonboni, stremi sa da napxlnee, da ne pomilish obratnoto. a za droba, prosto moite kotki podivqvat, a ednata ne obicha gotova hrana ,osobeno suhata, qde q, no s nepriqzxn, ot neq da mine. a tova s pechenite kiselici i mene taka mi razpravqshe dqdo mi, ama az taka i ne gi proqdoh.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.