Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:25 17.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Кастриране на женска котка  
АвторGirla (Нерегистриран)
Публикувано24.09.02 07:42



Маца не е досадна като се разгони. Само става много гальовна и все иска да я галиш под дупето. От време на време само отива да пее в банята /на друго място не го прави, сигурно заради акустиката /, но като я викнеш идва и спира с концертите. Направо съм късметлийка. Обаче една лекарка ми каза, че ако няма да ражда по-добре да я кастрирам, защото имало опастност от рак на матката, загнояване и тем подобни страхотий. Посъветвайте ме кое е най-добре за нея? Тя е на 2 години. Имам и малко мъжко коте и при него кастрацията е сигурна, но какво да правя с Маца????



Тема Re: Кастриране на женска котканови [re: Girla]  
АвторMary (Нерегистриран)
Публикувано08.10.02 15:24



Ако не искате котенца, наистина ще трябва да я кастрирате. Моята котка е раждала веднъж и след години получи възпаление на матката. Наложи се да я опериреме по спешност и то в доста напреднала възраст. По-добре да го направите докато е млада, защото не ми се описва какво притеснение беше докато мине операцията.



Тема Re: Кастриране на женска котканови [re: Mary]  
Автор mokka (Pasha)
Публикувано18.11.02 01:06



Da ama sym 4uvala 4e sled kastriraneto kotkata zatlystiava??
I pri men problema e dneven red shtoto trqbva da resha predi da e doshlo vremeto za kastracia (na 8miq mesec) Ama mi e jal za miloto mi ...



Тема Re: Кастриране на женска котканови [re: Girla]  
АвторHektor (Нерегистриран)
Публикувано18.11.02 14:55



Знаеш ли, аз мойта я кастрирах, беше на осем месеца, разгони се един път, защото било задължително да има едно разгонване и после й направих операция. Изкара го доста зле, защото е много притеснителна, три нощи и два дена спя без да стане, но се оправи на трета вечер и после се възстанови много бързо. Какини пък като си кастрираха котка се оправи за невероятно кратко време, без да го преболедува като мойта. Казват, че много напълнявали след кастрация, но мойта си се е застопорила на 3,50 кг и не мърда повече, нито пък е по-малко игрива от преди, така че щом дори и лекар ти казва, че е по-добре, не се притеснявай



Тема Re: Кастриране на женска котканови [re: Girla]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано19.11.02 04:27



Kastrirai ia.Hem v posledstvie kotkata niama da se muchi,hem i ti shte si otdahnesh ot pesnite i.

...с оранжевите майки с оранжеви дечица,оранжеви китари-оранжево звънят...


Тема Re: Кастриране на женска котканови [re: mokka]  
Автор arrows (оранжева)
Публикувано19.11.02 04:29



Naprotiv!!!Ne zatlastiava.Moiata kotka e kastrirana i si e napalno v normata.Daje e po-buina ot nekastriranite kotki na neinata vazrast...

...с оранжевите майки с оранжеви дечица,оранжеви китари-оранжево звънят...


Тема Re: Кастриране на женска котканови [re: arrows]  
Автор Girla (rusokoska)
Публикувано22.11.02 20:19



Mnogo blagodarja za syvetite!
Az veche prouchih i kolko struva i kyde ste go napravim.
Planiram da go napravim prez fevruari. Togava ste kastriram i malkija kalpazanin, koito izleze goljam gradinar i vsjaka sutrin zavarvam saksiite izroveni.




Тема а къде?нови [re: Girla]  
Авторspeedy (Нерегистриран)
Публикувано09.12.02 13:17



А къде ще го направиш и колко струва? Интересува ме, защото и на мен ми предстои да кастрирам моята красавица - тя е на 11 месеца - и искам да знам къде може да стане... :)



Тема Re: Кастриране на женска котканови [re: Girla]  
Автор Girla (rusokoska)
Публикувано09.12.02 18:17



pitah vyv veterinarnia kabinet, kydeto po princip gi vodja. Kazaha mi che struva 45 leva za zenska kotka i 15 za myzka. Kabineta se namira v Mladost 1 zad "Pytekata". No predpolagam che cenite sa uednakveni v razlichnite kabimeti.



Тема Re: Кастриране на женска котканови [re: Girla]  
Автор Cвeтпeн (разсъждаващ)
Публикувано09.12.02 18:58



Разгледах страницата ти и видях снимките с котето. Чудесно е. Поздравявам и тебе и него.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.