Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 09.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема podariavam  
Авторbenyb (Нерегистриран)
Публикувано18.09.02 23:45



Podariavam 2 koteta rodeni na 2 avgust-mazko mramorno rizo -puhkavo i zensko cherno s rizi ottenazi.kotetata ziveiat v Plovdiv,tarsia stopani koito ste gi obichat i ste se grizat za tiah-mazkoto e napravo strahotno-ne moze da ne go haresate stiga da go vidite



Тема Re: podariavamнови [re: benyb]  
Автор Bezhy (новак)
Публикувано19.09.02 00:59



Mi slozhi i snimki de



Тема Re: podariavamнови [re: benyb]  
АвторAstralka (Нерегистриран)
Публикувано20.09.02 18:53



Iskam pupiii
u nas si imam i kote i kuche i kustenurki i ribki..no iskam oshte edno kotence..no sum ot SF:(((((((((



Тема Re: podariavamнови [re: Astralka]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано23.09.02 00:19



az shte podarqvam kote sled okolo mesec, mnogo sa mxnichko oshte, ednoto e sivo, a dr. cherno, ako oshte txrsish tg pusni edna belejka



Тема Re: podariavamнови [re: velibarabeli]  
АвторCтacи (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 10:36



И аз си търся коте. Предпочитам черно и задължително да е женско. Твоите какви са?



Тема Re: podariavamнови [re: Cтacи]  
Авторbenyb (Нерегистриран)
Публикувано23.09.02 22:39



viz sega moeto zensko kote e cherno ama ne savsem-ako si vizdala kakvo se poluchava ot zalta maika i cheren basta-takav e sluchaia-cherno s rizi ottenazi i petanza glavno po muzunata,korema i prednite kraka.inache e super lubopitno,graziozno i igrivo.ako si seriozno zainteresuvana pisi-moze da izmislia nachin da ti go izpratia v sofia-vse ste nameria niakoia priatelka,koiato chesto patuva da go donese



Тема Re: podariavamнови [re: Cтacи]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано24.09.02 02:09



mi ne znam, te sa pri mayka mi i bahsta mi i sa mnogo mxnichki (na 1 sedmica), a i nashte ne sa mn naqsno s koteshkite polove, no mnogo shte se radvam da im namerq stopani. kg' razbera shte ti kaja. [усмихвам се. inache az tochno sled okolo mesec shte gi vidq.

Редактирано от velibarabeli на 24.09.02 02:11.



Тема Re: podariavamнови [re: velibarabeli]  
АвторCтacи (Нерегистриран)
Публикувано25.09.02 12:14



Добре, ще чакам да ми кажеш, когато ги видиш.



Тема Re: podariavamнови [re: Cтacи]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано27.09.02 05:10







Тема Re: черно котенови [re: Cтacи]  
АвторPaлицa (Нерегистриран)
Публикувано27.09.02 17:20



Имам котенце, родено на 14.07, женско. Уж е черно, но по главичката има намек на тъмнокафяви черти, и малко бяло петънце на коремчето. От цялото котило то е най-малкото, но най-сладко, гальовно и любопитно. Има и хигиенни навици, не е излизало навън.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.