Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 20.09.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема разгонването на женските котки  
Авторaз питaм (Нерегистриран)
Публикувано26.08.02 18:42



Как да се справя с настойчивото мяучене на разгонена женска котка ( без лекарствени препарати)



Тема Re: разгонването на женските коткинови [re: aз питaм]  
Автор dreik (тихата стъпка)
Публикувано27.08.02 12:14



няма начин
единственото което аз успях да постигна с мойта, е да я науча на не мяука в спалнята, което е малка утеха, защото като писне и в кухнята да е пак се чува, а да не говорим че и съседите чуват...



Тема Re: разгонването на женските коткинови [re: dreik]  
Автор trueboy (since 1994)
Публикувано27.08.02 22:45



Znaete li ot koga 4akam koteto mi da se razgoni.Ve4e e na 11 meseca a vse o6te nqma nikakvi priznaci.

"Nothing takes the past away
like the future..."


Тема Re: разгонването на женските коткинови [re: aз питaм]  
Автор Alabao13 (огън&лед)
Публикувано28.08.02 14:48



Ами, с търпение. Друг начин няма.

I disappear...



Тема Re: разгонването на женските коткинови [re: trueboy]  
Автор dreik (тихата стъпка)
Публикувано28.08.02 15:17



mi ne ti i triabva da se razgonva - vednuj kato pochne da pishti i da te durji po ciala nosht buden, shte se pitash kude sa otishli dobrite stari vremena... pojelavam ti da imash kusmet da se razgonva samo dva puti godishno



Тема Re: разгонването на женските коткинови [re: trueboy]  
АвторLucky (Нерегистриран)
Публикувано30.08.02 15:58



От една страна е добре, че не досажда, но не е нормално. Може би трябва да се говори с лекар. Моята маца забременя за пръв път на 1 година, а съвсем не й веше първото разгонване.



Тема Има инжекциинови [re: aз питaм]  
Автор Димитъp Гaнчeв (пристрастен)
Публикувано30.08.02 16:21



Питай твоя ветеринарен лекар. Има инжекции, които се слагат веднъж на 6 месеца и нямат страничните явления на хапчетата. Моят лекар твърдеше, че бил слагал такива инжекции в продължение на 6 години на котката на тъщата му и когато умряла от старост, направил аутопсия да види дали е имало странични явления и установил, че няма. Но така твърди той, де, може би трябва да се пита още някой. Все пак котката е била на тъща му :-)

Митко



Тема Re: разгонването на женските коткинови [re: trueboy]  
Автор velibarabeli (чудеща се)
Публикувано20.09.02 17:04



mi moje da i se e prepxlnena jlezata, a moje i da e po-sramejliva



Тема Re: разгонването на женските коткинови [re: aз питaм]  
Автор trueboy (since 1994)
Публикувано04.10.02 15:53



Abe normalno li e-utre stava na 1 godinka i o6te ne se e razgonila?

"Nothing takes the past away
like the future..."


Тема Re: разгонването на женските коткинови [re: trueboy]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 19:53



Normalno e moge i da se e razgonvala no da si razbral ponjakoga sa tihi az imam dve kotki ednata e persiiska i razbiram che e razgonena chak kogato zapochne da se turkalja inache ne izdava i zvuk
Drugata mi e siamka tja e po shumna no kogato i se skaram e tiha stava s malko boi i mjauka samo kogato ne sum v stajata sushto imam kuche koeto si igrae i se zanimava s neja kogato e razgonena
Ingekziite sa na hormonalna osnova i ne sa osobeno po;ezni no moge otvreme na vreme no sled tova trjabva da ja pazish da ne zabremenee 5 dni inache sled tjah ne se razgonva 3 meseza sled tova se slaga nova ingekzijai posle sled 6 meseza pak




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.