Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:01 27.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Cat Exhibition 2002  
Автор trueboy (since 1994)
Публикувано24.08.02 06:01



Znaete li ne6to za izlojbata v Plovdiv?Az razbrah che shte bade v kraq na oktomvri.Samo neznam dali mogat da u4astvat kotki s exportni pedigrita(t.e. rodosloviq izdavani izvan BG)Ako nqkoi e vesht po tezi vaprosi,neka da ostavi nqkakva informaciq.

"Nothing takes the past away
like the future..."


Тема Re: Cat Exhibition 2002нови [re: trueboy]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано24.08.02 17:29



Не знам кога е изложбата в Пловдив, но в софия е октомври.За родословията може да участва но ако родословието е от Русия и Руската федерация и бившите руски републики подлежи на проверка защото има много фалшиви родословия от тези страни.Обади се на някой развъдчик от Пловдив. Аз ще се опитам да намеря някакъв тел. и щепиша пак.А за София ще ти кажа допълнително.



Тема Re: Cat Exhibition 2002нови [re: Kris]  
Автор trueboy (since 1994)
Публикувано24.08.02 20:00



Mersi!!!Rodoslovieto mi naistina e ot Rusiq no sam go proveril i dori otkrih site na kluba koito mi go e izdal.Pri ku4etata e nujno exportnite pedigrita da se registrirat v BRFK-ZA KOTKI TRQBVA LI?

"Nothing takes the past away
like the future..."


Тема Re: Cat Exhibition 2002нови [re: trueboy]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано25.08.02 00:00



да ако искаш да развъждаш котката си
ако е персийка можеш да я регистрираш в Федерацията по фелинология и да станеш член на клуб Персийска котка .Ако не е персийка само във федерацията и е желателно да участваш в изложби за да получи котката ти оценка от чужд съдия. Обади се на 02/ 759624 и търси Иванка Герасимова тя е председател на клуб Персийска котка или във федерацията на тел.02/9835758
Изложбата в София мисля че ще бъде последната събота на ноември-30.11.
Записването приключва една седмица преди изложбата ,котката трябва да има ваксина ,да е чиста без гурилчета или струпеи.Последните няколко изложби съдията беше от Германия.Това е засега.



Тема Re: Cat Exhibition 2002нови [re: Kris]  
Автор trueboy (since 1994)
Публикувано25.08.02 02:34



Ami ogromno mersi!!!

"Nothing takes the past away
like the future..."


Тема Re: Cat Exhibition 2002нови [re: trueboy]  
Автор trueboy (since 1994)
Публикувано27.08.02 22:41



A imash li nqkakvi vpe4atleniq ot izlojbi?Na men i koteto mi 6te ni e parvo u4astie i sme mnogo pritesneni.

"Nothing takes the past away
like the future..."


Тема Re: Cat Exhibition 2002нови [re: trueboy]  
АвторKris (Нерегистриран)
Публикувано28.08.02 19:07



разкажи по подробно за твоята котка каква е като порода цвят екстремал или класик косъм-дължина и възраст и от къде си? мъжка ли е или женска
иначе изложбата не е кой знае какво просто цял ден висене или седене на едно място ,трябва да си носиш постелка по големичка около 60 см,
не е желателно котката да е много нахранена за да не и се ходи много да тоалетна,което би я притеснило ако няма къде.паничка за вода.паспорт с валидни ваксинации и обезпаразитяване.и квитанция за платено участие.мисля че е 7лв.гребен ако е дългокосместа или четка .Да е с чисти очи и уши и козина може да я изкъпеш една седмица преди изложбата.с мокър или сух шампоан . не трябва да е сплъстена.друго не се сещам засега моя емаил е
mztraykova@yahoo.co.uk



Тема Re: Cat Exhibition 2002нови [re: Kris]  
Автор trueboy (since 1994)
Публикувано29.08.02 19:24



Ami koteto e jensko,persiisko-palen extremal,na 11 meseca.Proizvedeno e ot Bageera Cat Club Russia (bageera.boom.ru) i po rodoslovie e okraska d22.Grija se mnogo otgovorno za nego i se nadqvam da bude oceneno na izlojbata v Sf.

"Nothing takes the past away
like the future..."


Тема Re: Cat Exhibition 2002нови [re: trueboy]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано29.08.02 20:07



Stiskam palci da se predstavite dobre!
Az imam colourpoint ili kakto v Amerika gi narichat himalaika sealpoint na 16 mes.
Jivot i zdrave v nedelia shte hodia na koteshka izlojba v Sydney i shte vi razkaja ako se interesuvate s dve prikazki, puk i snimki moga da pratia, kvo mi prechi...

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Тема Re: Cat Exhibition 2002нови [re: Dragoness]  
Авторkpиc (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 12:37



Може да разкажеш а снимките са чудесна идея!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.