Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:02 10.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема сиамските котки... цвят....нови [re: kaka]  
Автор Яceн (дърво)
Публикувано07.07.02 16:49



само да кажа, че цветът им зависи главно от температурата на кожата -
затова е по-черен по краищата, където тялото е по-хладно.

това, че е станал по-черен даже и от каишката да е, не е признак за лошо качество, нормално е да му се промени тонуса на кожата от препарата. Или пък да си е сменил навиците, което е по-вероятно

Пролетта е дяволски далече............


Тема Re: Имам проблем-otgovorнови [re: Hyши]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 16:54



Zdrasti!
Az ne ziveia v Balgaria,zatova ne znam sas kakvi preparati razpolagat v nas protiv balhi.No az ot tri godini polzvam edin,koito e sto protzenta efikasen.Niamal sum dori edna otkak go polzvam.No ako imash vuzmoznost,pishi mi na adres
ivo@mighty.co.za shte ti pratia informatzia,che v momenta se okaza che sum izhvurlil poslednata opakovka,a preparata se ypotrebiava edin put mesechno,zatova shte kupia nova opakovka sled okolo sedmitza pak,togava shte imam tochnoto opisanie na ime i proizvoditel i nai-vazno-kakvo sadurza preparata,zashtoto v balgaria moze da se prodava pod drygo ime.Haide chao zasega. Ivo



Тема Poiasnenieнови [re: ivo]  
Авторivo (Нерегистриран)
Публикувано14.07.02 17:02



Tozi preparat za koito stava duma po-gore, e techen i se slaga na gurba na kotkata.Dori i da se blize,toi se razprostraniava po kozata i, i ne e otroven za neia.No tzenata mu tuk e okolo dva dolara, za edna opakovka koiato trae mesetz.Na adresa koito posochih po-gore moze da mi pishete za informatzia.suzaliavam che v momenta niamam edna prazna opakovka za da pomogna na vsichki interesuvashti se.
Ivo



Тема Lekarstvo protiv balhiнови [re: Hyши]  
АвторDoktora (Нерегистриран)
Публикувано20.07.02 16:59



Lekarstvoto se kazva: Frontline top spot. Proizvodstvo e na firmata Merial.
Sudurza sustavka narechena: Fipronil. Moze tova lekarstvo da e pod drygo ime v balgaria,ne znam. tursete da sudurza tazi sustavka-fipronil, az samiat go polzvam ot tri godini i e mnogo efikasno.Techno e i se slaga na gurba na kotkata.Prez liatoto se slaga na vseki 4 sedmitzi,no prez zimata moze i vseki 6 sedmitzi.
Yspeh v borbata protiv parazitite



Тема Re: Имам проблемнови [re: Hyши]  
АвторЖeни (Нерегистриран)
Публикувано03.09.02 16:56



Аз заведох моето коте на ветеринар, беше на 1 месец, той го напръска с някакъв препараи и след 20 минути всички бълхи измряха. Съвсем безвредно за котето



Тема Re: Имам проблемнови [re: k]  
Автор MichaelLeRoi (непознат )
Публикувано12.09.02 21:16



Неходят ама хапят гадините



Тема Re: Имам проблемнови [re: Hyши]  
Авторhella (Нерегистриран)
Публикувано16.09.02 14:56



ПРотивопаразитен шампоан - лесно, евтино и ефективно - от собствен опит ти го казвам, не ти трябват отрови, само го изплакни хубаво след това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.