Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:21 27.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Kotkata mi ne useti zemetresenieto!нови  
АвторMjauu! (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 14:58



Ne moje da Byde! Vyv vsichki knigi se tvyrdi, che kotkite usestali predvaritelno zemetresenijata i preduprejdavali horata. Da, no ne i mojata. Okaza se, che ne samo majka mi, no i kotkata izobsto ne sa usetili kakvo stava.
Samo moeto jivotno li e defektno ili tova sa samo lyjlivi pisanija?



Тема Re: Kotkata mi ne useti zemetresenieto!нови [re: Mjauu!]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано24.04.02 15:21



ne sa lujlivi, no sa po-validni za jivotnite, koito jiveyat blizo do zemyata. te useshtat vibraciite i zvuk s chestota, koyato nie ne mojem da ulovim!
moyata tikvichka useti che stava neshto neredno vednaga i se skri tutaksi - po-uplashen v jivota si ne sum go vijdala..



Тема Re: Kotkata mi ne useti zemetresenieto!нови [re: Zlia]  
АвторMjauu! (Нерегистриран)
Публикувано24.04.02 15:32



Znachi mojta ulichniza e nesto defektna! Jiveja na vtorija etaj, taka che ne e mnogo na visoko. Oste poveche, che myrkastoto jivotinche go pribrah predi 3 godini ot ulizata kato bebe, taka che gena i ne e na iznejeni apartamentski kotki sys zabraveni instinkti. A i ljatoto stava seljanka ijivee sred prirodata.
Moje bi prichinata de e v tova, che v momenta i manava razgonvaneto i na momenti ne znae kyde se namira. Dano da e taka. Zastoto v prtiven sluchaj nesto ot setivata i ne e nared.



Тема И моята!нови [re: Mjauu!]  
Автор Firebird (свободна)
Публикувано24.04.02 20:26



Котката ми беше пред очите, като раздруса. Рекох си да я наблюдавам, нали се говори как усещат и тн. Имам чувството, че тя пък наблюдаваше мен - дали ще побягна, що ли. И така се наблюдавахме, докато траеше земетръса, а после Маци се опита да ме заведе до шкафа с храната й... толкоз. Никакви бурни реакции. А сме на 5 етаж, доста разлюля, и се чуваше едно зловещо скърцане - стените ли, дограмите ли...



Тема Re: И моята! [re: Firebird]  
Автор damita (michaelized)
Публикувано24.04.02 21:19



Е, моят Димитър не го притесняват нито някакви си земетресения, нито някакви слънчеви затъмнения... Но така или иначе едва ли бих разбрала дали нещо става, тък като той си вика като преди земетръс винаги, когато си отвори устата... :)

In complete darkness we're all the same!


Тема Re: Kotkata mi ne useti zemetresenieto!нови [re: Mjauu!]  
Автор Sinaya (галактика)
Публикувано25.04.02 13:50



Извинявай, че не е по темата, но като прочетох, че живееш на втория етаж, реших да те попитам дали котката ти скача от балкона и ако да, как се връща после? Аз също съм на втория етаж и много ме е страх да оставям котарака ми сам на балкона, защото ако падне, не ми се мисли какво ще стане...



Тема Re: Kotkata mi ne useti zemetresenieto!нови [re: Sinaya]  
АвторMjauu! (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 14:31



Reshenieto e mnogo prosto - prosto njama dostyp do balkona. Za goljamo syjalenie, jivee zatvorena (naistina ponjakoga ljatoto e i seljanka, taka che vijda i nesto razlichno ot apartamenta). Ne moga da ja pusna na balkona, zastoto otpred ima dyrvo i tja vednaga ste skoci na nego i posle kak ste ja namerja? A i ulichnite kucheta dosta razrediha kotkite. No tja mi syzdava drug problem - chesto bjaga na stylbisteto. Slava bogu, che dolnata vrata e metalna s avtomat i ne moje da izleze navyn, no predi njakolko dni tja se e iznizala, bez majka mi da ja vidi i sled vreme bradovched mi, kojto jivee pod nas, ja e donesyl, zastoto tja skachala na tjahnata vrata v opit da si vleze.
TAka che i az imam problemi, no mnogo me e strah da ne popadne navyn v Sofija, zastoto ne znam kak ste ja namerja, a i horata sa loshi - pribrah ja ot dvora predi 3 godini kato malko bebe, koeto beshe prebito ot chovek, sys schupeno nosle i s kryvoizliv ot nego. Slava bogu, stana zdrava, goljama i mnogo krasiva kotka, no i dosega hodi sled nas kato kuchenze i ja e strah da ne ja izostavim.



Тема Re: Kotkata mi ne useti zemetresenieto!нови [re: Mjauu!]  
АвторM@ry (Нерегистриран)
Публикувано25.04.02 14:39



Моят котарак е бягал много пъти... и винаги съм си я намирала пред входа на блока и то защото той е мяукал доста силно - чуваше се в апаратамента! Даже веднъж го нямаше 12 дни! Какво е правил през това време - никой не знае, но накрая се прибра!



Тема Re: Kotkata mi ne useti zemetresenieto!нови [re: Mjauu!]  
Автор Sinaya (галактика)
Публикувано25.04.02 23:29



A пък моя е свикнал вече, и не го ли пуснеме, мяучи като луд. Без спиране! Даже ме буди всеки ден в шест часа, да го водя на балкона!
Ох, не знам, много жестоко ми звучи така да го затворя само вътре. Той навън хич не е излзал и само да го заведа при стълбите, се шашка много яко...



Тема Re: Kotkata mi ne useti zemetresenieto!нови [re: M@ry]  
Автор Sinaya (галактика)
Публикувано25.04.02 23:30



Кучета нямате ли около блока?




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.