Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:46 03.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема пак ми се разгони котката! писна минови  
Автор PYTHON ()
Публикувано15.04.02 12:31



не знам как издържате като се разгонят тия гадове
не знам
дайте един котарак да оправи нещата че ми писна
ама не сега защото е на хапчета вече

Редактирано от PYTHON на 15.04.02 12:31.



Тема Re: пак ми се разгони котката! писна ми [re: PYTHON]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано15.04.02 15:12



ne se nervi tolkva de - to si e choveshtinka
a kotaraka ne se dava ami kotkata se vodi pri nego!:))
i dobre che nyama da sum na myastoto na stopanite mu, zashtoto ne bih iskala da prejiveya vsichko tova otnovo, puk i toi ne e pulnocenen muj veche!!!:))))
a s tabletkite vnimavai - do edno vreme sa dobri, posle mogat da suzdadat koshmarni nepriyatnosti! ne sum mnogo kompetentna, obache struva mi se dobre e da rajda jivotnoto chat pat.
sestra mi cyal jivot davashe na kuchkata si tabletki anti-bebe i e rajdala samo vednuj na mladini i minalata sedmica za malko da hvurli topa ot nyakakvo UJASNO vuzpalenie na matkata. beshe strahovito, no ya operiraha i se opravi slava bogu!!!
ne pojelavam na nikoi takova neshto, taka che izmisli neshto!!



Тема Re: пак ми се разгони котката! писна минови [re: PYTHON]  
Автор yogirl (непознат )
Публикувано15.04.02 22:53



samo ne se luji da q vodish da i biqt injekciq ( za da ne se razgonva 6 meseca) zashtot ne pomaga....ot opit go znam- e ne varhu mene a na kotkata mi :)4ao



Тема Re: пак ми се разгони котката! писна минови [re: yogirl]  
Автор Milenishte ()
Публикувано16.04.02 11:34



Moqta q i biem injekcii i pomagat.. pri tvojta sled vreme li sa spreli da dejstvat ili po princip?
Chestno kazano mnogo gadno mi se struva da q kastrirat... i edva li skoro shte resha da go pravq



Тема Re: пак ми се разгони котката! писна минови [re: PYTHON]  
Автор Firebird (свободна)
Публикувано16.04.02 16:44



Не издържам... моментално й намирам котарак...
Мойта роди миналата година - есента - и още не се е разгонвала оттогава.



Тема Re: пак ми се разгони котката! писна минови [re: Firebird]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 20:10



Как и намираш котарак? Може ли котарака да дойде в къщи? Не мога да я оставя на чуждо място, защото тя от там не е излизала никога, а и е много дива. Много ми е трудно да намеря котарак.



Тема Re: пак ми се разгони котката! писна минови [re: art]  
Автор Firebird (свободна)
Публикувано17.04.02 10:40



Намирам котарак по обяви, погледни в обявите на дир.бг или по магазините за животни.
Понякога става да доведеш котарака, но ако е много дива котката, няма да му позволи. Нашата така натупа един кандидат и нищо не стана. Когато е разгонена, се държи по-особено, можеш да я изнесеш, в удобен сак или нещо такова. При котарака отначало се крие, после излиза и готово...



Тема Re: пак ми се разгони котката! писна минови [re: Firebird]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано17.04.02 20:12



Аз знам, че тя трябва да се остави поне за два дена. Това е невъзможно. А по обяви няма да стане, защото живея в много малък град. Това ми е голям проблем. Искам котарака да е ваксиниран и обезпаразитен. Много ми е трудно и да накарам хората да си дадат котето, като знам, че най - вероятно е да го върнем пребито. Вече изпадам в паника от този факт.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.