Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:31 04.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Vupros!нови  
Авторfrank (Нерегистриран)
Публикувано25.03.02 23:07



Nqkoi znae li kak stava izdavaneto na rodosloviq v Bulgaria na kotenca ot rodoslovni roditeli?
Imam predvid drujestvata koito bi trqbvalo da se zanimavat s tezi dela-izdavat li legitimni rodosloviq i vuob6te kakvo trqbva da napravq po vuprosa!Thanx!



Тема Re: Vupros!нови [re: frank]  
Автор Gamzi (оранжева)
Публикувано30.03.02 22:42



mi dokolkoto znam,lekaria pri koito ia vodish triabva da i napravi pasport, tam se vpisvat roditelite s rodosloviata si i tva e, pone za moita kotka beshe tova



Тема Re: Vupros!нови [re: frank]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано02.04.02 05:48



Мисля ,че ветеринарите преди всичко определят родословното дърво на котето...но затова трябва и да си информиран за съществото което обичкаш поне мъничко:о))Сигурна съм,че всеки ветеринар,ще отговори най-правилно на въпроса ти,и съответно ще ти даде някаква насока.
Със сигурност издават легитимни родословия,стига да се определят.
Най-добре се посъветвай със ветеринар специалист.....или ако хванеш някоя изложба...някъде също има доста експерти който ще ти помогнат.
Успех и после пиши....как е протекла операцията по издаването на родословния паспорт;о))



Dark despair around me.


Тема Zablujdavat te!нови [re: frank]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано05.04.02 02:53



Veterinarite sa zapoaznati s anatomia, bolesti, medikamenti, lechenia i t.n......
Te mogat da ti izdadat zdravna knijka na domashnia liubimec sled kato go pregledat, obezparazitiat i vaksinirat.
Zdravnata knijka ili kakto nepravilno niakoii kazvat "pasport" ne e dokument za proizhod, nito e rodoslovie.
Rodosloviata se izdavat ot opredelen klub za vuprosnata poroda sled kato ima neobhodimite dokumenti za zaplojdane, ogled na kotiloto, validni i legitimni rodoslovia na maikata i bashtata, tehnite expertni ocenki ot izlojbi ili klubni pregledi, koito davat pravo na razvudna deinost i se izdavat ot otgovornika po razvudna deinost, podpisani i podpechatani i ot prezidenta na suotvetnia klub i nakraia zavereni i zavedeni v plemennata kniga.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Zablujdavat te!нови [re: Dragoness]  
Авторfrank (Нерегистриран)
Публикувано08.04.02 15:38



tova za rodosloviqta go znam.interesuva me dali kotencata s koito 6te se sdobie kotkata mi 6te im budat izdadeni rodosloviq pri uslovie 4e roditelite im imat takiva.prosto tursq klub kum koito da se oburna!thx za vnimanieto



Тема Re: Zablujdavat te!нови [re: frank]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано08.04.02 21:46



Zavisi v koia durjava si i kakva poroda sa kotkite.
Ako si v Bg mai shte stane nai-trudno, no ako mi otgovorish shte se opitam da pomogna.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Zablujdavat te! [re: Dragoness]  
Авторfrank (Нерегистриран)
Публикувано14.04.02 05:44



ot varna sam.kotkata mi e ekstremalna persiiska i e s rusko rodoslovie.o6te vednuj merci za vnimanieto



Тема Re:нови [re: frank]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано14.04.02 20:09



Ot tova nai-mnogo se opasiavah.
Az imam Sealpoint ot Ukraina.
Obajdah se v kluba (shte ti dam tel.), obache to ne biaha naduvki ot strana na Ivanka, ne be chudo.
Edinstvenoto, koeto iskah e da mi izdadat i Bg rodoslovie, az ukrainskoto si go imah.

Kakto i da e ne mi se zanimashe poveche s taia prostachka i kato doidoh v US registrirah macata v ACFA. Te praviat vsiakakvi registracii, ne sa suzdavali nikakuv problem i vsichko mina gladko.

Ta eto kakvo ti triabva da znaesh:
Ivanka Gerasimova, tel. 02 75 96 24; ivanka_gerasimova@hotmail.com

Ako eventualno tova ne svurshi rabota tel na redakciata na "Moiata Liubov Kotkata" e 02 989 13 79

Uspeh i da kajesh kak sa se razvili neshtata.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re:нови [re: Dragoness]  
Авторfrank (Нерегистриран)
Публикувано15.04.02 22:13



thx za infoto-dano da svur6i rabota!



Тема Re:нови [re: frank]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано16.04.02 00:19



Molia, ne zabraviai da kajesh kakvo stana.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.