Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:32 01.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Moito koteнови  
АвторDragan (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 20:04



Moito kote pochina.Sega mi e mnogo mychno.Ne iskam drugo i postoqnno pla4a a mina ve4e ne malko vreme.Mnogo mi lipsva.



Тема Re: Moito koteнови [re: Dragan]  
Автор Firebird (свободна)
Публикувано10.04.02 20:18



Според мен е добре да си вземеш ново коте. Не да бързаш, а просто разглеждай котета на подходяща възраст - по магазини и у познати - и в един момент ще си харесаш. Някое коте ще те опитоми - ще се присламчи при теб и ще замърка и ще разбреш, че те е избрало.
Така е с котките, живеят по-малко от хората, но не се лишавай от радостите, които може да изпитваш, поради страх, че няма да е същото или че "нещо може да стане".



Тема Re: Moito koteнови [re: Firebird]  
АвторDragan (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 14:42



az haresvam mnogo vsichki drugi koteta no kogato gi gledm mi stava oshte po machno.ne iskam da obicham tolkova mnogo durgo jivotno.njama da e chestno spriamo moeto kote.



Тема Re: Moito koteнови [re: Dragan]  
АвторRaliza (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 15:45



Predi pochti 3 godini i na mene mi se sluchi systoto. Kotkata mi umrja ot koshmarna bolest, zastoto kato beshe malka, njamah pari da ja vaksiniram. Beshe mi mnogo tejko, no tochno edin mesez sled tova zjala nost edno kote placheshe na dvora. Sutrinta rano sleznah i vidjah edno bebe, na koeto ot muzunkata se vijdaha samo ochite. Njakoj idiot go beshe ritnal ili udaril i ot nosleto mu techeshe kryv kato ot reka. Stom me pogledna, shakash mi kaza "Vzemi me!". I eto veche e raskoshna kotka na pochti 3 godini. Postojanno hodi sled mene kato kuchenche ot strah da ne ja izostavja. DSylgo vreme ja sravnjavah sys starata kotka, no tova veche mina. Taka che po-dobre si vzemi novo kote.



Тема Re: Moito koteнови [re: Dragan]  
Автор neamnervi (диване)
Публикувано11.04.02 16:41



Ehh towa e naistina mnogo tyzno
I ne e nikak lesno da se prewyzmogne...
No naistina i az mislq che shte e dobre da si vzemesh drugo kote, a ne da otkazwash da imash ziwotinka weche.
Ako syberesh sili da si vzemesh nowo to shte nameri pytq kym deb i shte te radwa ne po -malko ot towa, koeto si zagubil.
Nosi koteto w syrceto si, ne go zabrawqj, ne e nuzno, no ne se i lishawaj ot udovolstwieto da imash pak edno malko priqtelche


И повече усмивки


Тема Re: Moito kote [re: neamnervi]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 19:31



Едва ли някога, някой от моите познати ме е разбирал - какво преживявам като загубя домашен любимец. От както се помня в къщи сме имали поне по две котки и най-малко три кучета. Много животни съм губила. С всяко едно загубвам част от себе си. А ако знаете само как едно куче вие цяла нощ като вълк за една котка - голяма трагедия. Винаги съм мислела, че животното което загубя, съм обичала най-много от всички. А то е така, защото в душата ми има толкова много обич, че тя никога няма да свърши. Всяко животно се обича с отделна обич. Когато обичаш едно не означава, че отнемаш от обичта си към друго.
Почакай още малко време. Не бързай. Ти сам ще усетиш момента. Вземи си друго котенце и не прави сравнения. Ти ще имаш обич и за него, а другото, лека му пръст, ще го обичаш вечно - ти няма да му изневериш по този начин.
Съжелявам.



Тема Re: Moito koteнови [re: art]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 19:43



Ако пък ти е трудно да не правиш сравнения - вземи си куче. Котенцето винаги ще ти липсва, но няма да ти липсва това, че някой те обича искрено.
Когато видя снимка на някое от животните които съм загубила аз пак си плача. Аз пак ги обичам, независимо от това колко години са минали. От това не можеш да избягаш. Вземи си животинче. Ще те разсее, ще те обича, а и ти ще го обичаш - повярвай ми!



Тема Re: Moito koteнови [re: art]  
Автор Gamzi (оранжева)
Публикувано13.04.02 23:35








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.