Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:12 19.06.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПОМОЩ!Котката ми полудя!!!!!!  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано05.04.02 07:39



Котката ми полудя!!!Мисля ,че е разгонена постоянно мяуче ....но някакво странно мяукане....между мъркане и мяукане....ходи приклекнала и сама пада в легнало положение....преди малко дори легна и изправи само задните си крака ,повдигна опашката си и почна все едно да рие със задните крака.....голямата мъжка котка...отиде и почна да си върши работата...но спря..и започна да я хапе ,а тя после ходи само по него и заема тази поза пред котешката му физйономия .Не спира със това странно мяукане.Въпросът ми е:
Разгонена ли ,е?Ако е така какво да правя?Не може да се спи от нея.
А и друг въпрос имам.Тъй като е само на 8 месеца.....и е доста мъничка на ръст ,а големия котарак е мъжки и е на около година -две,да я опазвам ли или да я оставя в лапите му??????Притеснява ме факта ,че е доста мъничка и незнам дали ще ги износи...преди съм имала проблеми с малко коте на което плода му беше доста голям и не можа да го износи!!!!!!???????!!!!!!Помогнете ми бързо със съвет,съвет моля ви!!!!Да я опазвам от забременяване или не?
А и породите са им хубави но не са от една порода.Какво да правя??????



Dark despair around me.

Редактирано от in*clueless на 05.04.02 07:43.



Тема Re: ПОМОЩ!Котката ми полудя!!!!!!нови [re: in*clueless]  
Автор HOBATA! (Не съвсем)
Публикувано05.04.02 09:02



Не се коси скъпа,то само едно малко коте.
Ще се оправи.



Тема Re: ПОМОЩ!Котката ми полудя!!!!!!нови [re: in*clueless]  
Автор dreik (тихата стъпка)
Публикувано05.04.02 10:20



razgonena e i oshte kak! I poneje prezpurvite dni na razgonvaneto kotkata nai-chesto ne proiaviava nikakvi takiva priznaci, kogato pochne da se vlachi po poda, da miauka i da si vdiga opashkata, veche e doshlo nai-blagopriatnoto vreme za zabremeniavane. No ne moga da ti kaja dali da ia pazish ili ne. Ako i e drebnichka porodata, moje i da ne uspee da iznosi kotencata, no nai-dobre pitai veterinar.

Премини ме, ако можеш.


Тема Re: ПОМОЩ!Котката ми полудя!!!!!!нови [re: dreik]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано05.04.02 20:30



Със сигурност е разгонена. Ако до нея е имало котарак, може и вече да е оплодена. Ще и мине до ден - два. Когато моята котка се разгони беше на осем месеца, но ветиринарната лекарка ми каза, че женските могат да се разгонят и на шест. Така, че не е рано за твоята котка. Тогава и бих инжекция и се успокои чак след два дена. Не съм спала четири нощи. Сега сме на хапчета. Усещам я като стане прекаленно гальовна. Тогава започвам да и ги давам, а и знам, че хапчетата се дават на месец и половина, най-много два. Те действат много бързо и въобще не я дрогират, а само спират нагона. Не се стига до мяучене и вирене на опашка (тя направо си виреше дупето в легнало положение).
Що се отнася до износването - това е ген, също като при хората. Гледала съм толкова много котки в родното ми село, че съм убедена в това което казвам. Всички са се оплождали на тази възраст и само с една до сега сме имали проблеми. Те продължават независимо от това, че не е малка нито на години, нито на ръст.
Исках да кажа, че ще си имаш котенца и надявам се всичко да е нормално. Няма смисъл да я пазиш.



Тема Re: ПОМОЩ!Котката ми полудя!!!!!!нови [re: art]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано10.04.02 19:08



Какво стана с котката? Успокои ли се вече?



Тема Re: ПОМОЩ!Котката ми полудя!!!!!!нови [re: art]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано12.04.02 04:57



Слава богу да.Сега дано мъжкият не полудее......бяха страшна картинка....малката пищеше като за световното а големия не и обръщаше внимание и си лежеше гордо на трона(има един фотьойл дето ,котарака не дава да припарим до него...това му бил трона;о)) )...и чак когато вече не издържаше на нейното мяучене..отиваше и си свършваше работата ...но пък малката не търпеше много време и почваше да ръмжи..след което се отскубваше от него и почваше да се мята на земята като епилептик.Честно да ти кажа първо се уплаших ,но като го направи два ,три пъти ,разбрах каква е работата...та питах -What a hell is that? и комшийката ми каза....-Do you ever heard about orgazm? хахаха знам ли и аз какво е,ама се получи смешна ситуация.Сега остава да видим дали е бременна......и ако е така ще ставаме многочленно семейство:о))Помеждодругото как може да се разбере ,че е бременна???И колко време носят котките?Дано да е прихванала:о))


Dark despair around me.


Тема Re: ПОМОЩ!Котката ми полудя!!!!!!нови [re: in*clueless]  
Автор dreik (тихата стъпка)
Публикувано12.04.02 16:04



shte i prolichi dali e bremenna sled okolo mesec. Zurnata na cickite i shte porasnat, korema shte i se zakrugli i shte ia goni strashen apetit. Bremennostta produljava okolo dva meseca - plus minus niakolko dni. Moiata kotka e bremenna v momenta i ia chakam vseki moment da rodi, ta zatova veche priznacite na bremennostta mi sa iasni. Purvo misleh che e reshila da iziade vsichko v kushtata, zashtoto beshe stignala do tam da mi krade hliab ili biskviti ot rukata. Posle se usetih, che golemia korem mai ne shte da e samo ot iadene, ami si e bremenna.

Премини ме, ако можеш.


Тема Re: ПОМОЩ!Котката ми полудя!!!!!!нови [re: dreik]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 18:56



Няма какво да добавя. Предното мнение е доста изчерпателно. Да това са признаците. Преживяла съм вече около 20 бремености на котки и така е при всичките. След два месеца ще си имате бебета. Честито!



Тема Re: ПОМОЩ!Котката ми полудя!!!!!!нови [re: art]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано12.04.02 18:58



Забравих да предупредя - ПАЗЕТЕ МАЛКИТЕ ОТ КОТАРАКА! Понякога удушават малките и ги изяждат. Това се случи два пъти при моите съседи.



Тема Re: ПОМОЩ!Котката ми полудя!!!!!!нови [re: in*clueless]  
Авторaquavita (Нерегистриран)
Публикувано18.04.02 02:00



ako prihvane , iskam kote




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.