Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:29 01.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Проблем с любимците,мамка му!нови  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано23.03.02 05:37



Начи имам две котки и с двете имам проблем......единия е голям и дебел...персиец......и постоянно се опитва да ходи до тоалетна,през буквално две минути ходи и се напъва.....като го пусна на вънка веднага се забива и почва да пасе трева....но после не повръща,мамка му.Яде и веднага в тоалетната,после пак.... на всеки няколко минути ходи и се напъва......не всеки път става де....ама в повечето случай върши работа.....имам чуството че е некъв маняк на тема пречистване.
Втората ми котка е порода Blue hear тя е женска малка принцеска....с нея пък имам друг проблем....само мяуче и иска ядене....когато и дам да яде ,обикновенно ги храня веднъж дневно в определен час.....значи....набързо изяжда всичко и понякога повръща изяденото,но не е това проблема....а ,че не расте въобще....нито натдава на килограми нито на ръст,а плюска като за световното.......че даже от бързо хранене и го повръща понякога.
Иначе си играят нормално,почти с нищо не се е променило поведението им......мързеливци от класа......само да ги чеше някой и храна им дай.....сладурчовци ......дайте съвет.Тенкс

P.S Докато пиша това.....юнака свърши два пъти работа.....то вече смешно ми става.....сега го гледам пак се върти около....толетната
Dark despair around me.

Редактирано от in*clueless на 23.03.02 05:42.



Тема .нови [re: in*clueless]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано23.03.02 05:47



.

Редактирано от in*clueless на 23.03.02 05:50.



Тема Само веднъж на ден!нови [re: in*clueless]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано27.03.02 17:51



Вижда ми се малко по веднъж на ден да се хранят котки!

Гледайте звездите...


Тема Re: Проблем с любимците,мамка му!нови [re: in*clueless]  
Авторcatfan (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 02:43



persieca ti veroqtno ima sledniq problem-tazi poroda se nujdae ot vsekidnevno resane za6toto poglu6tat ogromno koli4estvo kosmi pri blizaneto koeto pri po vuzrastni jivotni moje da e dori fatalno!tova go znam ot literaturata koqto naposleduk 4eta za liubimata si poroda.



Тема Re: Само веднъж на ден!нови [re: stargazer]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано28.03.02 07:03



Ами слагам голямо количество храна в паничката....те не го изяждат на веднъж....до края на вечерта вече нищо няма,смятам че не остават гладни,а точно там е проблема,че като ги храня се случва това с голямото коте...персийеца....веднага след като се наяде почват безборйните посещения на тоалетната.Сега съм им взела някаква диетична храна ще видим какви ще са резултатите.

Dark despair around me.



Тема Re: Проблем с любимците,мамка му! [re: catfan]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано28.03.02 07:07



офффф да прав си...решя го....знам ,че трябва да го правя,но го правя по 15-20 мин на ден....само ,че когато го пусна на вън той тича и яде тревичка...знам че се мъчи да повърне космите в коремчето си.....но никакъв резултат колкото и да яде тревичка.И мисля ,че затова се напъва,да я изходи или се лъжа????Може би има и колики в коремчето защотот често е тъжен.Какво да правя?????Ако не може той самичък да изхвърли космите в коремчето??????Какво може да стане с него????И как да се оправя??????Помогнете ми,не искам да му се случи нещо лошо!!!!!!

Dark despair around me.



Тема Re: Проблем с любимците,мамка му!нови [re: in*clueless]  
Автор stargazer (астро-маниак)
Публикувано28.03.02 16:58



Най-добре се посъветвай с лекар! Ветеринар де :) Може дори да не носиш котето със себе си - все ще ти дадат някакъв съвет. Моята котка също е дългокосместа, но нито повръща често, нито ходи до тоалетна често. Много се чудех преди дали е нормално, обаче котката си е добре - хапва си, играе си, така, че реших, че явно не поглъща чак толкова много косми...

Айде успех и пиши като има някакво развитие!

Гледайте звездите...


Тема Re: Проблем с любимците,мамка му!нови [re: in*clueless]  
Авторart (Нерегистриран)
Публикувано28.03.02 19:27



Моята котка не е с дълга козина, но от консултациите при ветиринарния лекар знам, че трябва да се дават таблетки или паста с която козината която поглъща да се отделя с изпражненията. Таблетките се дават по една на ден и явно вкусът им и допада. Сигурно във всякя ветиринарна аптека ще ви дадат консултация за тях. Паста не съм давала, но нея я препоръчват за дългокосместите котки. Два пъти до сега е повръщала топка от косми и аз се притесних, а решението било много лесно. Успех!



Тема Re: Проблем с любимците,мамка му!нови [re: stargazer]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано29.03.02 11:00



Надявам се да няма проблеми....и мойта си играе ,но понякога е тъжна,сега не ходи чак толкова често до тоалетната, но може би е само период....ох де да знам вече и аз:о((А сега пък на малкото му сълзи очето....ама истински сълзички му капят....както ме гледа умно лявото око му сълзи и е някаква много интересна сълза...не е толкова водна като човешките,вее май почвам да си втълпявам.....дано да се оправят...мъкар че големия при всяка възможност да излезне от къщата се забива в двора и почва да хрупа тревица....поне да имаше някакъв резултат а то:о((
Много ще съм доволна да му предизвикам пречистване ,но как не знам:о((
Хайде пак ще пиша.Какво става с твойто котенце?




Dark despair around me.


Тема Re: Проблем с любимците,мамка му!нови [re: art]  
Автор in*clueless (WhatEver!)
Публикувано29.03.02 11:07



Да ама имам един проблем......аз съм доста далеч в САЩ и незнам какви лекарства тук да търся....а и направо ми се зави свят.Двете котета ми излезнаха по скъпи от това дете да си имам:о((
Купувах ги за по $100-$150 всяко....и после ми сервираха ,че трябва да им се плати депозит...за да мога да ги държа в апартамента,като пет депозита възлиза на $250 еач.....което ще рече общо $500...отделно имах проблеми с едното котенце и трябваше да го откупвам от дом за безпризорни котки :о((
Да не говорим за ваксинаций и така нататък.А като си помисля как живеят роднините ми в България....направо незнам!Обичам много котета и винаги съм расла в тяхна компания,но ако трябваше аз да ги давам тези пари никога не бих го направила,колкото и да ги обичам,като имам в предвид роднините ми как живеят в България.....а и по-добре да си бях родила бебенце:о))
Но поне сега те си ме радват.Добре ,че друг пое инициативата за финансовите разноски.Но въпорсът е какви да са тези хапчета?..аз май се отплеснах,а сега няма кой да им плаща и ако ги заведа на ветеринар....нямам си и на представа колко пари ще ми искат,които може би дори и нямам.......но ако е крайно наложително ще мисля нещо.:о((Как се казват тези хапчета?




Dark despair around me.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.