Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:07 28.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Ветер.кабинет в сОФИЯнови  
Авторdarsi (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 15:31



Бихте ли ми препоръчали ветеринарен кабинет в София( С ТЕЛЕФОН И АДРЕС), където биха кастрирали моята котка ( на 2 години) . Също така ме интересува лесно ли заздравява операцията, какви са рисковете?
д



Тема Re: Ветер.кабинет в сОФИЯнови [re: darsi]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано10.03.02 13:02



kastraciyata predstavlyava sravnitelno prosta operaciya, taka che mojesh da se oburnesh prosto kum nai-blizkiya vetirinaren kabinet:)
vuzstanovitelniyat period e uchudvashto kratuk! kotarakut mi daje ne razbra kakvo mu se e sluchilo! edva li ne ostanah s vpechatlenieto che izobshto ne izpitva bolka!?! po-skoro beshe nerazpolojen zaradi upoikata. za dva-tri dni se vrushta v normalnoto si sustoyanie i izobshto ne ti suzdava nikakvi problemi!
razreza se zashiva s organichni konci, taka che dori ne se nalaga da go vodish za pregled otnovo, tui kato koncite se razgrajdat i padat ot samo sebe si. a riskove neznam da ima. moje bi jenskite kotki po-trudno se vuzstanovyavat, zashtoto se pravi razrez na korema vse pak, no kakto kazah tova e prosta operaciya i obshto vzeto minava bezproblemno. ne se shashkai:)

iskam karnache ot riba mech!


Тема Re: Ветер.кабинет в сОФИЯнови [re: Zlia]  
Авторdarsi (Нерегистриран)
Публикувано11.03.02 10:48



Ако си в София, дай адреса на вет.кабинет, където си водил твоето коте!



Тема Re: Ветер.кабинет в сОФИЯ [re: darsi]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано11.03.02 16:55



:) vuv vetirinarniya kabinet na pazara v krasna polyana sum go vodila:)))) krasna polyana e kvartal na sofiya:)))))))
predlagam ti da go zavedesh, kudeto ti e nai-blizko, zashtoto vseki shte se spravi s tazi operaciya, a e vajno da priberesh jivotincheto vuzmojno nai-burzo..

iskam karnache ot riba mech!


Тема Re: Ветер.кабинет в сОФИЯнови [re: Zlia]  
Авторdarsi (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 23:02



Какво съвпадение, моето коте е преглеждано от д-р Митков, ветер.кабинет на пазара на Красна поляна...аз живея в Разсадника. Този д-р е и ваксинирал котката ни ....Не знаех че прави такива операции, ще трябва да говоря с него.
Много ти благодаря!
д



Тема Re: Ветер.кабинет в сОФИЯнови [re: darsi]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано14.03.02 11:17



luda rabota:)))) svetut e maluk! d-r mitkov edin mald shemet li e??:)))) ama nyaka koi druga da e, na pazara ima samo edin veterinaren kabinet....
haide uspeh:)))))

iskam karnache ot riba mech!


Тема Re: Ветер.кабинет в сОФИЯнови [re: darsi]  
Автор Firebird (свободна)
Публикувано14.03.02 19:49



ул. Вежен 15, тел 65 51 28
Има двама лекари, мъж и жена, не знам семейство ли са, много съм доволна.
Една котка носих при тях, роди със секцио, а после пак забременя и роди нормално без проблеми.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.