Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:08 21.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Krai!..  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано09.02.02 19:27



..otryazaha mu topkite na moya kotarak, siromaha
sobstvenoruchno go zanesoh...
ne mislya, che sum postupila nepravilno..
obache izpitvam ujasno chustvo za vina:(((
napravo ludost me lovi

iskam karnache ot riba mech!


Тема Re: Krai!..нови [re: Zlia]  
АвторNelinda (Нерегистриран)
Публикувано09.02.02 20:03



Zlia,
kakvo stana? Nali my bjahte namerili kotka.. che i svatba dazhe shteshe da pravish vecherta?



Тема Re: Krai!..нови [re: Nelinda]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано10.02.02 08:23



mi namerih mu..i gi ojenihme, ama kakto chesto se sluchva pri tezi slepi svatbi, prioritet na drugi kulturi, mladojencite ne se haresaha!!
tya ne mu pusna izobshto!! smaza go ot boi i po cyalata staya imashe funduci ot kozinata mu!! a toi - lud! nishto ne vijdashe i ne chuvashe drugo osven neya!! padna si po mackata!!

inache, sudbata na kotaka mi beshe reshena dosta po-rano! no sega vzeh kraino reshenie, zashtoto se stopli i toi ni poburka u doma!!!...no tva ne me kara da se chustvam po-dobre.

iskam karnache ot riba mech!


Тема Re: Krai!..нови [re: Zlia]  
АвторZ (Нерегистриран)
Публикувано18.02.02 20:58



Мисля, че угризенията ти са съвсем основателни!
С какво право някой ще решава дали някой друг
(бил той куче, котка или каквото и да било живо същество)
има или няма право да се размножава?
Ами ти попита ли го дали е съгласен да му отрежат топките?
Понеже те не могат да говорят, ние си въобразяваме,
че сме по-умни от тях и затова вземаме по-правилните решения,
при това с убеждението, че го правим за тяхно добро?
Сега вместо мяукащо животно (3-4 пъти в годината) ще имаш
послушно, отпуснато и дебело същество от неопределен пол,
което няма да проявява характер и ще позволява да правиш
с него всичко, каквото си поискаш.
Е, гледането на животни има и своите неудобства и който се е
наел да се грижи за животни, или трябва да е готов да свикне
с тях, или по-добре да не ги взема.



Тема Re: Krai!..нови [re: Z]  
Автор Dragoness (много огнена)
Публикувано18.02.02 21:56



Aide pak se pochna starata pesen na nov glas.
Idete se obrazovaite malko za kastraciata vmesto da pishete hormonalno sulzlivi postingi.
Nie kato imame kastriran kotarak siakash niama harakter? Ima si . Ne ostavia nikoi nishto da mu pravi protiv voliata mu.
Ne e debel i e mnogo atletichen - s edin skok e ot zemiata e gore na kuhnenskia shkav, a tova e pone 3 metra otskok.
Za tvoia informacia imame i jenska, koiato ne e kastrirana i tia e galiovnata i poslushnata i murzelivata.

See no Evil, Hear no Evil, Lay no Evil Down on Me...or I'll Toast You in Hell


Тема Re: Krai!..нови [re: Dragoness]  
АвторX (Нерегистриран)
Публикувано21.02.02 18:44



Знам доста по въпроса.
Пропуснах да кажа, че резултатът от кастрацията зависи най-вече от
това на каква възрасте кастриран котаракът.
Ако се кастрира още като малък (преди да е полово съзрял), както бързат
да го направят много хора, въпреки съветите на лекарите, се получава
дебелият и тъп котарак. Виждала съм достатъчно такива. Например, котаракът на една моя приятелка (кастрираха го на 3 месеца) е
12-килограмово отпуснато чудовище.
Ако операцията се направи след като е станал на 1 година и нещо, не се
получава този ефект.
При кучетата е същото. В Атина например съм виждала доста улични кучета, всичките явно кастрирани като малки, които приличат на изроди - с относително малки глави и огромни туловища. Лежат на тротоара и дори нямат сили да си преместят телесата на сянка, макар че едва дишат от жегата.
Чела съм и доста историческа литература, където в описанията на харемите на султаните се срещат 2 вида евнуси - едните са дебели подли същества (кастрирани преди пубертета), които съсипват живота на ханъмите с интриги, а други са нормално развити мъже, които помагат да многобройните жени да не се чувстват лишени от ласките на султана, т.е. имат ерекция и могат да правят секс, само че без опасност султана да се сдобие с чужд наследник.
В крайна сметка, всеки решава сам дали да кастрира животното си, но ако го направи, ще трябва да се поизмъчи от мяукането и да го изчака да се развие физически.
Това не ми пречи да съм горещ противник на кастрацията по принцип.
Разбира се, предпочитам уличните животни да бъдат кастрирани, отколкото убивани и то по жесток начин.



Тема Re:нови [re: X]  
Автор Zlia (ненаказан)
Публикувано22.02.02 07:44



ahahaha umryah ot smyah!!!
sled vsichko kazano - kotaraka mi e na godina - vreme mu beshe, lekaryat kaza sushtoto.
i chestno kazano hich ne sujalyavam, zatova che go kastrirah! divaneto se uspokoi, ne myauchi do poluda, ne kusa mebelite, nito tapetite, nito nishto, stana po-mil dori kum nas. v nikakvo drugo otnoshenie ne se e promenil - sushtiya palavnik si e, prosto ne e agresiven!
a vuv vruzka s debelinata - vinagi mi e bilo stranno kak moje da stane nyakoi debel, pri uslovie, che se hrani normalno! a toi se hrani tochno taka i ne otmukva razni neshta ot masata, nito go tupcha s bonboni

iskam karnache ot riba mech!


Тема Re:нови [re: Zlia]  
Автор mim_ (брюнетка)
Публикувано28.02.02 20:24



мога да кажа само това което ми се разхожда вкъщи
бял породист ангорец кастриран
никога не съм го виждала некастриран
но знам какво е в момента
диване и 1/2
спи цял ден и беснее цяла нощ но то е сигурно защото няма никой през деня
и то беснее зверски
знае да си отваря всички врати
това че е 7кг не му пречи да се качва където си иска
гальовен е до немай и къде когато си иска
точи си ноктите където си иска
мяука до бога за храна
после си мяука сигурно щото му се говори или му се пее или каквото там му се прави
гони всички черни точки по стените, слънчевите зайчета, всички хора които се движат изобщо всичко което мърда той трябва да го гони, ако не мърда той си представя че мърда и пак го гони
ама пак си го обичам нищо че е такова диване и ръси косми на поразия


I hate grey guys



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.