Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:32 08.06.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема смяна на график в НБУнови  
Авторcтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 08:25



Някой ходил ли е да си променя графика на курсовете в НБУ?Защото на мен по телефона ми казаха,че може след 1-ви октомври,а много ми е важно да си направя програмата,че иначе ще ми е трудно да ходя на работа.



Тема Re: смяна на график в НБУнови [re: cтyдeнт]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 09:16



Направи си промяната в е-студент,вместо да висиш по опашки



Тема Re: смяна на график в НБУнови [re: cтyдeнт]  
Автор Martin4eto (art girl)
Публикувано14.09.07 13:24



Не мисля, че това е възможно да се поправи в е-студент (може и да греша), но тъй като имах същия проблем отидох преди седмица-две в нбу и питах къде ли не. Казаха ми, че на този момент не може да се промени програмата, а това може да се направи чак първите две седмици на семестъра. За повече информация може да ти помогне Директорът на програмата ти, но в моя случай отсъстваше...и ако наистина е възможна промяната направо от е-студент, кажете как??? няма списъци с алтернативните часове, групи, дни, не е ясно къде е full и в кои групи има още места..затова не съм убедена, че може да се направи нещо от е-студент..

Here I go again on my own...goin' down the only road I've ever known!


Тема Re: смяна на график в НБУнови [re: Martin4eto]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 16:46



Просто си правиш нова програма в е-студент и даваш "потвърждаване на заявката".Мисля ,че ако има пълни групи,то те няма да излезат като възможност за записване.



Тема Re: смяна на график в НБУнови [re: Aни]  
Авторmendelson (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 17:51



Предполагам за какво говорите, но аз нямам такова нещо в е-студент. Като натисна записване->есенен семестър ми изписва, че нямам записан предишен семестър. Не разбирам какв оозначава това, но не мога да си сменя курсовете от там!!!Ако знаете как става и можете да ми помогнете, ще ви благодаря много ако напишете как става:)



Тема Re: смяна на график в НБУнови [re: mendelson]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано14.09.07 21:27



е-студент, регистреране,записване на семестър,есенен семестър 2007/2008,излиза таблица и даваш "напред" и почваш да записваш и даваш "потвърждаване на заявката"



Тема Re: смяна на график в НБУнови [re: cтyдeнт]  
Авторcтyдeнт (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 00:35



Току-що бях в е-студент и там никъде не открих вариант за записване на нови часове.Мисля си,че това записване там важи само за он-лайн записване за самия семестър,но не и за промяна на часовете или дните на курсовете.



Тема Re: смяна на график в НБУнови [re: cтyдeнт]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 08:22



Естетствено ,че няма вариант за промяна.Написах съвсем ясно,че си правиш изцяло нова програма и тогава даваш отново "Потвърди заявката" Сага ясно ли е ?!



Тема Re: смяна на график в НБУнови [re: Aни]  
Авторmendelson (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 09:59



Ами не, не е ясно:) Защото на мен никакви таблици не ми излизат. Ясно е обаче, че ще ходя в унито да им кажа да оправят проблема





Тема Re: смяна на график в НБУнови [re: mendelson]  
АвторAни (Нерегистриран)
Публикувано15.09.07 13:25



не звам ,може само за старите студенти да има тази възможност




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.