Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:29 01.07.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ето уе,чикиджии,образовайте се!нови  
Авторkъпoтo тoпeлe (Нерегистриран)
Публикувано20.11.07 21:33



-
ето во на вас висше образование!






Тема Re: ето уе,чикиджии,образовайте се!нови [re: kъпoтo тoпeлe]  
АвторПAЦO (Нерегистриран)
Публикувано20.08.07 16:05



пЕДАЛ АСМОТАН ОСТАНИ СИ СЪС ОСНОВНОТО ОБРАЗОВАНИЕ ,ЧЕКИИТЕ И ВИСИ ПО КАФЕНЕТАТА.....БЪЛГАРИЯ Е ПЪЛНА С ПАПЛАЧ КАТО ТЕБ..........



Тема Re: ето уе,чикиджии,образовайте се!нови [re: kъпoтo тoпeлe]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 11:29



Като не могат да влязат или да завършат и започват да говорят колко тъпо ни е образованието и как среднистите (видите ли...) били много по-интелигентни мислещи (каквото и да означава за тях това) от висшистите.


Аман от комплекси



Тема ей,дребнопишковец,ти прост ли си?нови [re: ПAЦO]  
АвторИ3POДЪ (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 12:39



БЪЛГАРИЯ ЗНАЕШ ЛИ С КАКВО Е ПЪЛНА?СЪС СТУДЕНТИ,КОИТО ВИСЯТ ПО КАФЕНЕТАТА!СЪС ВИСШИСТИ,КОИТО НЕ РАБОТЯТ ПО СПЕЦИАЛНОСТТА СИ.
ЗАЩОТО Я ВИЖ КАКВИ КАДРИ СЕ ТЪРСЯТ НА ПАЗАРА НА ТРУДА?ВЛЕЗ В НЯКОЙ САЙТ ЗА РАБОТА И ВИЖ!ПОСЛЕ ПОГЛЕДНИ КАКВИ СПЕЦИАЛНОСТИ СЕ УЧАТ ВЪВ УНИВЕРСИТЕТИТЕ!
ЗНАЕШ ЛИ,ЧЕ ВСЯКА ГОДИНА СЕ ДИПЛОМИРАТ НАЙ-МАЛКО 15 ХИЛЯДИ ИКОНОМИСТА?И КЪДЕ ЩЕ РАБОТЯТ ТЕ БЕ,ЧИКИБОЕЦ ПРОСТ?А ПЪК В СЪЩОТО ВРЕМЕ ИМА НЕДОСТИГ НА РАБОТНА РЪКА ЗА МНОГО ПРОФЕСИИ
ЩОТО ВИЕ ДОКАТО ДРЕМЕТЕ НА ЛЕКЦИИ,НИЕ СЪС СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ ОТ ЕЛИТНИ ГИМНАЗИИ ИЗХРАНВАМЕ ТАЯ ДЪРЖАВА,ЗА ДА ИМАТЕ ВСИЧКИТЕ ПРИВИЛЕГИИ НА СТУДЕНТИ!И КАТО ЗАВЪРШИТЕ,ДЪРЖАВАТА ПАК ЩЕ ВЗИМА ДАНЪЦИ ОТ НАС, ЗА ДА ВИ ПЛАЩА СОЦИАЛНИ ПОМОЩИ И КУРСОВЕ ЗА ПРЕКВАЛИФИКАЦИЯ!
ТИ В КАКЪВ СВЯТ ЖИВЕЕШ,НЕ ЗНАМ...



Тема уе,чикиджии,образовайте се! [re: Hиkи]  
АвторИ3POДЪT (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 12:46



Като не могат да влязат или да завършат и започват да говорят колко тъпо ни е образованието и как среднистите (видите ли...) били много по-интелигентни мислещи (каквото и да означава за тях това) от висшистите.
А УЕ ГЕЙ МАЗЕН,ТИ ОТВОРИ ЛИ ЛИНКА ИЗОБЩО И ВИДЯ, ЛИ КАКВИ ХОРА ИМА ДЕТО СА СЕ ИЗДИГНАЛИ САМО СЪС СРЕДНО ОБРАЗОВАНИЕ?

52 000 МЕСТА ЗА ПРИЕМ НА СТУДЕНТИ ИМАШЕ ТАЯ ГОДИНА-И НЯКОЛКО ХИЛЯДИ ЩЕ ОСТАНАТ НЕЗАЕТИ!ЗАЩОТО КАНДИДАТ-СТУДЕНТИТЕ БЯХА НЕ-ПОВЕЧЕ ОТ 42-45 ХИЛЯДИ!СЕГА ВСЕКИ МОЖЕШЕ ДА ВЛЕЗЕ!

ВЪПРОСА Е,ДАЛИ НА ТАЯ ДЪРЖАВА й трябват толкова висшисти?
толкова много икономисти,и няма икономика!
а в държава като германия,където много малко среднисти следват,още по-малко завършват,и няма почти икономисти-висщисти,а каква ико0номика имат само,а?



Тема Re: уе,чикиджии,образовайте се!нови [re: И3POДЪT]  
Авторxaxaxa :) (Нерегистриран)
Публикувано21.08.07 18:05



Поредния озлобен и побъркан от завист загубеняк и неудачник без перспективи за бъдещето си и без никакво желание за развитие :) От много далеч си личи колко си прост, не те виждам в редиците на успелите среднисти. Те, за разлика от теб, са талантливи, амбициозни и трудолюбиви млади хора с доста късмет :) "Уе"? "Чикиджии"? "А уе гей мазен" ? Ооо да, ТОЧНО ТИ със сигурност ще си от хората, които ще се "ИЗДИГНАТ" без висше образование хахахахаах :))) Адски жалък и смешен си ... Ноооо ... ако идеята, че някак си можеш да успееш въпреки липсата на интелект, талант, умения, познания, култура и възпитание те успокоява и те кара да се чувстваш добре, то тогава продължавай да мечтаеш болните си мечти и се надявай да ПРОСПЕРИРАШ :))) Не се учудвай обаче, когато един ден се събудиш, и откриеш, че дишаш праха на така презрените от теб висшисти-"чикиджии", които са работили здраво за бъдещето си и са влагали усилия в развитието си като личности и като професионалисти. А това, бъди сигурен, ще се случи. Жалко, че дори след доста време най-вероятно ще си прекалено задръстен, за да го осъзнаеш ;)



Тема Re: уе,чикиджии,образовайте се!нови [re: xaxaxa :)]  
Автор spider4o™ (ексброкерче)
Публикувано22.08.07 17:10



брей, хубаво, хубаво, все едно аз съм го писал.

______________
spider4o не спи, той ... чака!!!


Тема Re: уе,чикиджии,образовайте се!нови [re: И3POДЪT]  
АвторHиkи (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 20:06



"а в държава като германия,където много малко среднисти следват,още по-малко завършват,и няма почти икономисти-висщисти,а каква ико0номика имат само,а?"


ИЗРОД, ти вярваш ли си на глупостите??? ДА бе, как не съм знаел - при германците няма никакви висшисти



Това, че ти си загубен, не означава, че и в Германия, и в България е пълно със загубеняци.



Тема Re: уе,чикиджии,образовайте се!нови [re: Hиkи]  
Авторняkoя cи (Нерегистриран)
Публикувано22.08.07 23:12



Какво да ви кажа , може и да е прав човека , аз с више образование нося в къщи 350 лв , мъжа ми със средно носи 700, че е и доволен от работата си за разлика от мен. То ако знае човек от кой храст ще изкичи заека само пред наго да виси , ма на-случайност. А като сме здрави какво значение има , винаги мажем да се преквалифицираме





Тема Re: ето уе,чикиджии,образовайте се!нови [re: kъпoтo тoпeлe]  
Авторинжeнep (Нерегистриран)
Публикувано11.10.07 19:41



Работя в БГ по специалността, изкарвам добри пари. Семейство с две деца, без сериозни материални притеснения. Твърдя, че:
1. Висшето образование в БГ (поне по моята специалност) в момента е на ниско ниво. Познавам някои от преподавателите, които ми бяха състуденти и колеги след завършване. (Забравих да спомена, че завърших преди 15) ОБАЧЕ:
2. Колко ще получите от висшето образование зависи не само от преподавателите (има и много свестни), но и от вас.
3. Най - важното предимство е, че можете (зависи от вас) да се научите да се учите сами. На времето не бях много редовен на лекции, поработвах чат-пат, вкл. нощна смяна да изкарам някой лев, но си взимах изпитите и то добре. Най-вече чрез самоподготовка. След като завърших съм научил много повече, от колкото в института. Спреш ли да се усъвършенстваш не след дълго си АУТ. Не е важно какви дипломи имаш, а какво можеш. Говоря за частния сектор.
4. Сигурно ви прави впечатление, че всички, които са посочени като примери в статията сас започнали висше и след като са се отказали са продължили да се самообразоват.

И накрая:
5. Не всички (за щастие) се насочват към специалности, които биха им дали възможност да печелят добре. Парите на са всичко - вервайте ми. Веднага след като завърших СТРАШНО ми се прииска да уча за кеф нещо хуманитарно. Чисто техническото образование е малко ... как да кажа ... Абе, като погледнеш една мацка, която е изкарала няколко годинки висше техническо, и друга, която е учила хуманитарно.. Друго си е!






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.