Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 29.06.24 
Взаимопомощ
   >> Кандидатстудентски изпити
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема ТОП за НБУнови  
Авторviks87 (Нерегистриран)
Публикувано20.12.05 15:22



Откъде могат да се намерят примерни тестове зз изпита ТОП на НБУ, освен трите, които са на сайта на НБУ?



Тема Re: ТОП за НБУнови [re: viks87]  
Авторjijo (Нерегистриран)
Публикувано24.01.06 13:00



супер яко че някои е питал че аз търся такива тестове от доста време дано тук да намеря



Тема Re: ТОП за НБУнови [re: jijo]  
Автор oreiro_m (зеленооката)
Публикувано29.01.06 17:26



Здравейте.Аз се дипломирах тази зима в НБУ,ако имате въпроси питайте.За примерните тестове е малко сложен въпроса.По~принцип има справочник за НБУ,но в него има два,три теста,които ги има и в сайта.Няма да ви свършат работа.Примерните тестове са елементарни.Тестовете на самите изпити са много по~трудни.Нямат нищо общо с примерните,освен по построение.



Тема Re: ТОП за НБУнови [re: viks87]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано29.01.06 23:18



Тестовете, които са посочени в справочниците(интернет стрницата) са по- лесни от тези, които дават на самия изпити. Други примерни тестове не могат да се намерят. Аз кандидаствах 2005 година т.е. сам от последните влезли. Изпитът - разделят ви на 2 групи и правите 2 различни теста. На един от тях бях вариант 136, а на друг 148 (не съм сигурна в числата,но това не е важно).
Ако имате въпроси бих се радвала ако успея да ви отговоря !!!!!!!!!!!!!!



Тема Re: ТОП за НБУнови [re: fifi]  
Автор oreiro_m (зеленооката)
Публикувано30.01.06 00:09



Аз като кандидатствах изпитът беше един и същ за всички.Има няколко дати на които можете да се явите и е хубаво да се отиде на всичките.Накрая,след последният изпит ви взимат най~високата оценка,която сте изкарали и участвате с нея в класирането.Проверете си тази година на кои дати има изпит.Преди бяха януари,март,май и юни или юли.



Тема Re: ТОП за НБУнови [re: viks87]  
Авторfifi (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 12:08



Ако някой сериозно се интересува от НБУ мога да му пратя mail с класиранията от 2005 година. Ако имате въпроси питайте !



Тема Аз!:):):)нови [re: fifi]  
АвторKoняpkaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 00:59



Да, аз съм сериозна "желаеща" за НБУ- записах се и за 4те ТОП-а + специализиран изпит. Дали ще може наистина да ми изпратиш класиранията от миналата кампания, fifi? За контакт: adi_popova@yahoo.de

Благодаря предварително!!!



Тема Re: Аз!:):):)нови [re: Koняpkaтa]  
АвторJuStMe (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 14:20



аз също много бих се радвала да ми пратите резултатите от 2005, това е майла ми - >dani_fan@abv.bg. Хайде, който учи в НБУ да каже дали наистина си заслужава да се учи там, как е подготовката и има ли реализажия след завършването на университета, но бъдете обективни, моля ви. Благодаря ! :)



Тема Re: Аз!:):):)нови [re: JuStMe]  
Автор oreiro_m (зеленооката)
Публикувано22.02.06 16:31



Тази есен се дипломирах в НБУ.Дали има смисъл да се учи там?Ако искаш да научиш нещо зависи единствено от теб.Преподавателите са страхотни,не се отнасят с теб като в държавните университети.Системата там е по~различна от др.университети.Има какво да ти предложи този университет,стига да искаш да го вземеш.Има и много тънкости там,които ще усвоиш като си вече вътре.Успех



Тема Re: Аз!:):):)нови [re: oreiro_m]  
АвторJuStMe (Нерегистриран)
Публикувано22.02.06 19:12



oreiro_m да но много ме интересъва после има ли реализация след като го завършиш, защото много хора ми казват, че дипломата от НБУ няма голяма тежест при кандидатстването за работа...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.